Įkraunama...
Įkraunama...

Skiepai, kurie yra TIKRAI reikalingi - 3 tema

QUOTE(Amica @ 2012 05 28, 00:32)

Mano močiutė, būdama 7 metų, persirgo difterija. Vadinas, 1938 metais medicina buvo pajėgi išgydyti difteriją, o 2012 metais žmogus jau pasmerkiamas mirčiai, jei susirgo difterija?  blink.gif

kaip ir 1938metais taip ir dabar difterija nera 100proc mirtina liga. Vieni isgyvena, o kiti mirsta. http://www.ulac.lt/n...terijos-atvejis
Atsakyti
QUOTE(Forgete @ 2012 05 28, 08:03)
kaip ir 1938metais taip ir dabar difterija nera 100proc mirtina liga. Vieni isgyvena, o kiti mirsta. http://www.ulac.lt/n...terijos-atvejis


Taip, bet kai paskaitai tokius žodžius, cituoju "Todėl žmogus, kuris užsikrečia tokia reta liga, pasmerktas mirti.", tai ką turėtum galvoti? g.gif .
Atsakyti
QUOTE(Amica @ 2012 05 28, 09:36)
Taip, bet kai paskaitai tokius žodžius, cituoju "Todėl žmogus, kuris užsikrečia tokia reta liga, pasmerktas mirti.", tai ką turėtum galvoti?  g.gif .

ta ir galvoti, kad visgi tie skiepai yra brukami, o va tokie zodziai labai tinkamai suveikia.
Atsakyti
QUOTE(Amica @ 2012 05 28, 00:32)
Mano močiutė, būdama 7 metų, persirgo difterija. Vadinas, 1938 metais medicina buvo pajėgi išgydyti difteriją, o 2012 metais žmogus jau pasmerkiamas mirčiai, jei susirgo difterija?  blink.gif


Tai mano mama ankstyvoje vaikystėje irgi sirgo difterija ir buvo išgydyta suleidus difterijos antitoksiną(čia apie 1950 metus)
Atsakyti
QUOTE(Forgete @ 2012 05 28, 09:55)
ta ir galvoti, kad visgi tie skiepai yra brukami, o va tokie zodziai labai tinkamai suveikia.

Kam kas. Jei pagal tą straipsnį, kur Amica nurodė, tai aš įžvelgiau apgailėtiną Lt sveikatos apsaugos sistemos padėtį-to neturi, ano neturi, tai gydo tuom, kuo turi.
Atsakyti
QUOTE(žydrynė @ 2012 05 28, 10:08)
Tai mano mama ankstyvoje vaikystėje irgi sirgo difterija ir buvo išgydyta suleidus difterijos antitoksiną(čia apie 1950 metus)

Antitoksinas difterijos gydyme yra tik vienas iš komponentų. Reikalingas žinoma, bet teigti, kad suleidus antitoksina žmogus pasveiks, o nesuleidus- numirs, kiek per drąsu. O situacija su antitoksinu LT rinkoje- absoliučiai ekonominė.Ir problema čia visai ne ta, kad LT nepajėgi įsigyti difterijos antitoksino.
Atsakyti
QUOTE(Eureka @ 2012 05 28, 10:15)
Kam  kas. Jei pagal tą straipsnį, kur Amica nurodė, tai aš įžvelgiau apgailėtiną Lt sveikatos apsaugos sistemos padėtį-to neturi, ano neturi, tai gydo tuom, kuo turi.

Dar vienas http://www.lrytas.lt...d...d=99&view=2
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eureka: 01 birželio 2012 - 07:39
QUOTE(Forgete @ 2012 05 18, 09:35)
taip mes irgi 6 metu skiepinsim


Tai tame ir reikalas, kad visos ligos, nuo kurių skiepijami vaikai yra mirtinai pavojingos mažiems vaikams (iki 1 - 3 m.). Jų imunitetas dar silpnas ir nesusiformavęs. man kaip tik atrodo, kad jei vaikas persirgo ar nepirsirgo ir nenumirė iki 6 m., tai galima ir neskiepyti tada jau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ksesanko @ 2012 06 09, 15:42)
Tai tame ir reikalas, kad visos ligos, nuo kurių skiepijami vaikai yra mirtinai pavojingos mažiems vaikams (iki 1 - 3 m.). Jų imunitetas dar silpnas ir nesusiformavęs. man kaip tik atrodo, kad jei vaikas persirgo ar nepirsirgo ir nenumirė iki 6 m., tai galima ir neskiepyti tada jau smile.gif

kai kurios ligos pavojingos ankstyvame amziuje (pvz kokliusas), bet su amziumi parotito komplikaciju procentas tik auga. Taigi skiepinsimes.
Atsakyti
QUOTE(Eureka @ 2012 05 28, 08:33)
O čia prie to pačio, kaip gydė nuo stabligės http://sveikata.dien...-moteris-311281
Toks įspūdis, kad jau medikai nebeatpažįsta šios ligos.
O dar geriau,vakcinos ''nekainuoja''prasom skiepykites,o va vaistai nuo tu ligu- kainuoja g.gif ar gi ne taip dabar verciama skiepytis?
Atsakyti
QUOTE(Vintazh @ 2012 06 14, 16:34)
O dar geriau,vakcinos ''nekainuoja''prasom skiepykites,o va vaistai nuo tu ligu- kainuoja g.gif  ar gi ne taip dabar verciama skiepytis?

Nu ne, nesakyčiau. Sakyčiau, aprašytas atvejis, kai moteris pasidžiaugė esanti gyva, esant tokiai sveikatos priežiūros sistemai Lt. Tiesiog aprašytas atvejis, kai ligos nemoka/ nesugeba diagnozuoti, o išaiškėjus diagnozei, gydo kuom turi. Juk serumo nuo stabligės Lt nėra, nelaiko tiesiog. O jei suranda kur, tai kokią vieną aplaižytą dozę, kai reikia kelių. O norint nupirkti, reikia daryti viešuosius pirkimus, kurie ilgi ir sudėtingi. Per tą laiką ir numirti galima, jei kas iš giminių neparūpins tinkamų medikamentų ar medikai iš savo pažįstamų užsieny nepasiskolins. Šiuo straipsniu, manyčiau, skatinama Lt keisti sistemą ir įstatymų bazę.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eureka: 15 birželio 2012 - 08:51
QUOTE(Eureka @ 2012 06 15, 08:28)
Nu ne, nesakyčiau. Sakyčiau, aprašytas atvejis, kai moteris pasidžiaugė esanti gyva, esant tokiai sveikatos priežiūros sistemai Lt. Tiesiog aprašytas atvejis, kai ligos nemoka/ nesugeba diagnozuoti, o išaiškėjus diagnozei,  gydo kuom turi. Juk serumo nuo stabligės Lt nėra, nelaiko tiesiog. O jei suranda kur, tai  kokią vieną aplaižytą dozę, kai reikia kelių. O norint nupirkti, reikia daryti viešuosius pirkimus, kurie ilgi ir sudėtingi. Per tą laiką ir numirti galima, jei kas iš giminių neparūpins tinkamų medikamentų ar medikai iš savo pažįstamų užsieny nepasiskolins. Šiuo straipsniu, manyčiau, skatinama Lt  keisti sistemą ir įstatymų bazę.


Manau, jei toks atvejis nutiktų kokiai aukštos valdžios galvai ar jo vaikui ir pan., tai tikrai labai greitai atsirastų visi reikalingi vaistai. Nemanau, kad tų vaistų nėra. Tik kad jie ne kiekvienam mirtingajam prieinami.
Atsakyti