Įkraunama...
Įkraunama...

Tušai blakstienoms

rekomenduokit koki nors leliskas super storas blakstienas padaranti pigu tusa (iki 30lt). naudociau tik sventem, tai super kokybes nereikia. gal is maybelline kazkas yra ar kitu pigiu firmu?

as kontaktiniu lesius nesioju, tai man kosmariskai visi tusai tepa paakius. jau po valandos juodos druzes po akim.. pradejau nebedazyt apatiniu blakstienu, tik virsutines, bet kadangi mano blakstienos ilgos, tai vis tiek tepa sad.gif anksciau netepdavo lancome, dior ir kiti geri tusai, tai jau n metu naudoju lancome hipnose eyes ir doll eyes pakaitom, bet dabar ziuriu doll eyes paskutinis tusas irgi tepa taip pat kaip ir tie pigesni sad.gif nezinau, teks ieskot kito tuso, kitu firmu gal..
Atsakyti
QUOTE(boundary @ 2012 05 20, 23:02)
Aš irgi atvykau pasigirti savo naujuoju tušu  ax.gif susižavėjau BOURJOIS VOLUME FAST & PERFECT  bigsmile.gif  patraukė išbandyti tušą su besisukančiu šepetėliu  smile.gif
user posted image
iš pradžių reikėjo gerokai pažaisti, kol perpratau dažymosi sistemą, bet dabar negaliu juo atsidžiaugti  bigsmile.gif Blakstienas paryškina gerai, jos nesulimpa, o jau išilgina iki dangaus  thumbup.gif  tikrai sulaukiau klausimų ar nesu jų prisiauginusi  smile.gif čia vienas didžiausių šio tušo pliusų smile.gif taip pat didelis pliusas yra tas, kad šis tušas neapsunkina blakstienų.
Na, o minusiukas yra tas, kad sunkokai nusiplauna. Reikia kiek paplušėti prie kriauklės smile.gif

Man ir šitas patiko drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(žvarba @ 2012 06 21, 13:58)
kokios "gražios" violetinės voro kojos.. brrrr..... cool.gif

Tai jau tikrai doh.gif baisu net pažiūrėt
Papildyta:
QUOTE(illuminated @ 2012 06 21, 14:05)
vien jau dėl įpakavimo tokį pirkčiau..  wub.gif

Ir šiaip, mėgstu tušus, kurie nepaverčia blakstienų lėliškom ar voriuko kojom.

Mėgstu ir aš tokius drinks_cheers.gif turėjau kžkada šitos firmos tuša wub.gif
Papildyta:
QUOTE(IzzyLauren @ 2012 06 21, 19:59)
Kažkas čia kada klausė nuomonės apie Isadora Build-up Mascara Extra Volume tušą
user posted image
Tušas pagal mane prie skystesnių toks, dažo gražiai, ryškiai, gerai atskiria, tankina, pakankamai gerai ilgina ir pariečia atitinkamai padažius, tik daugiau dviejų sluoksnių dažyti nepatarčiau, tada jau pradeda lipti blakstienos, ir dažyti sluoksnius reikia irgi vieną po kito, kitaip lipins, bent jau man taip su šiuo tušu. Sakyčiau labai geras tušas tik yra vienas minusas, man dienos eigoje, jei karšta, jis tepa ir paakius ir vokų viršų, jei liečia blakstienos, tušas net netrupa, bet man tepa šiek tiek. smile.gif

O kokia jo kaina? g.gif
Papildyta:
QUOTE(Liusii @ 2012 06 19, 09:06)
man siuo metu geriausiai tinka ir patinka sis Loreal tusas  thumbup.gif labai graziai padazo, nesulipina ir laiko visa diena  smile.gif

user posted image

Kiek kainavo? lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(kumiko @ 2012 06 19, 13:54)
man tai pat prasteja blaskstienos nuo MF tusu,tiesiog besivalant ant vatos pastejau pastoviai iskritusiu,ko nera su kitais tusais,nors patys tusai geri,gaila,kad jie netinka,nes ir kaina ir efektas geras wink.gif

O mano vargšes blakstienos pradėjo vis silpnėti nuo šio tušo verysad.gif , tad nebenaudoju schmoll.gif
Papildyta:
QUOTE(Angeliuke11 @ 2012 06 20, 09:32)
labai grazi pakuote  thumbup.gif  atrodo super!!! as naudoju maxfactor, pagrindine priezastis - man tik sitas tusas nebyra..  bigsmile.gif  bandziau nemazai tusu, taciau nesiojant kontaktinius lesius yra teke tusa po poros kartu panaudojimo ismesti sad.gif(

Gaila... unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(Shokolada @ 2012 06 20, 10:06)
Man sitas nebyra. neradau ant pakuotes ar atsparus vandeniui, bet vakar darbe tejko paasaroti, tai dar ir nebuvo purvinu upeliu :-)

O oakuote tai smagi, tusas toks medinukas is bambuko (tikrai, ne imitacija :-) ir maisiukas fainas

Pritariu drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(cameja @ 2012 06 19, 01:32)
Too Faced  Size-Queen pats paciausias tusas,koki tik esu turejus  wub.gif !blakstienas padaro tankias, storas, laaaaabai ilgas ir riestas!Nebyra,netepa.. zodziu ,as jam duodu 10 balu wub.gif

user posted image

Įdomus šepetėlis biggrin.gif turbūt tikrai gražiai padažo
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Glam'Eyes geras tušas, iš 10 vertinčiau 9 thumbup.gif Pailgina pastorina.
Iš N7 perkant tušus labai geri, šešėliai tai pat smile.gif
Atsakyti
QUOTE(My art home @ 2012 06 23, 11:02)
O kokia jo kaina? g.gif

Isadora be jokių nuolaidų apie 60 Lt man rodos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IzzyLauren: 23 birželio 2012 - 11:46
Pabandžiau MUFE smoky lash mascara. Nieko ypatingo, sakyčiau. Didžiausias pliusas, kad tikrai labai juodas. O šiaip ilginimo nėra, tik pastorina blakstienas, bet tuo pačiu ant ribos ir jas lipinti. Ir nubyra greičiau nei kiti-pvz su Maybelline colossal pasidažius jei patrindavau akį-realiai tušas likdavo vietoje, su šituo-nubyra ir t.t.
Nekartočiau nei už ką schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Ameera @ 2012 06 27, 20:10)
Pabandžiau MUFE smoky lash mascara. Nieko ypatingo, sakyčiau. Didžiausias pliusas, kad tikrai labai juodas. O šiaip ilginimo nėra, tik pastorina blakstienas, bet tuo pačiu ant ribos ir jas lipinti. Ir nubyra greičiau nei kiti-pvz su Maybelline colossal pasidažius jei patrindavau akį-realiai tušas likdavo vietoje, su šituo-nubyra ir t.t.
Nekartočiau nei už ką  schmoll.gif


Sito as irgi nekartociau schmoll.gif

Rimmel Glam eyes - pradzioj skystas buvo, nieko nedare schmoll.gif naturaliu blakstienu efektas... man netinka toks ax.gif pastovejes daze geriau, bet nekartociau schmoll.gif

Rimmel Sexy curves - sita svisai nieko, neblogai pariecia, issukuoja mirksiukas.gif

Prestige my blackest lashes - ryskus, palipina siek tiek doh.gif daug netepant visai naturalus efektas mirksiukas.gif

Essence get big lashes (waterproof) - p[atikos, tankina, nelipdo, gerai laiko mirksiukas.gif bandysiu ir ne waterproof ax.gif

MF False lashes 24 hours (tas naujas) - man niis waterproofas grynas ax.gif kvapas nert toks kaip atspariu, nepatiko visai, labai skystas... lipina blakstienas doh.gif zodziu geresnis vuoletinis arba juodas ax.gif

Atsakyti
user posted imagegal kas jau bande/domina atsiliepimai ax.gif

http://skaistumadienasgramata.files.

user posted image


sorry, nuotraukos tik tokio...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rentabili: 27 birželio 2012 - 22:27
Kas čia per nuotrauka tokio dydžio? doh.gif SUmažinkit, neina puslapio normaliai peržiūrėti.
Atsakyti
QUOTE(rentabili @ 2012 06 27, 23:05)

turiu dabar si smile.gif

sepetelis labai patiko - puikiai susitvarko su mano kryzmai auganciom blakstienom (blakstienos tarpusavyje skersuojasi viena su kita doh.gif ), siaip su jomis susitvarko tik guminukai, paprasti - labai veldavo jas smile.gif

4mm ilginimo tikrai nera biggrin.gif jokiu lelisku blakstienu, bet graziai tvarkingai, pakankamai naturaliai atrodancios atskirtos, issukuotos blakstienos, man kasdienai labai pats tas smile.gif
Atsakyti
Šiuo metu naudojo Estee Lauder tušą:
user posted image

Ilgina, storina, gražiai atskira. Žodžiu, mano menkom blakstienom kaip tik. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Airisė @ 2012 06 29, 12:25)
Šiuo metu naudojo Estee Lauder tušą:
Ilgina, storina, gražiai atskira. Žodžiu, mano menkom blakstienom kaip tik. thumbup.gif



o kaip vibratoriu ivertintum? Ar naudinga ? smile.gif

As ir si tusa turejau. Nieko, patiko ir man smile.gif
Atsakyti
visa laika naudojau juodus tusus akims nes buvau tikra kad rudi netinka,bet taip norisi isbandyti ruda spalva.kaip manote ar verta? doh.gif gaila paskui bus ismesti jeigu netiks unsure.gif
Atsakyti