Įkraunama...
Įkraunama...

Tušai blakstienoms

QUOTE(Stikliukė @ 2012 06 20, 19:39)
kažkada turėjau iš tos serijos auksinį- labai patiko, dabar turiu raudoną, bet nelabai g.gif

Turiu klausinėlį, šiandien buvau Droge ir ten konsultantė taip gražiai pasidažiusi blakstienas mėlynu tušu g.gif ar jis madingas? man pasirodė labai išraiškingas jos veidas. Kadangi jos plaukai buvo ryži (mano irgi), galvoju, gal ir man pabandyt...tik suabejojau, ar tokia tušo spalva dar madinga? pamenu prieš 10 m. klaisokės tokiais maliavodavosi 4u.gif

Taip, dabar mėlyna tušo spalva labai "ant bangos" smile.gif pati žadu įsigyti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kumiko @ 2012 06 19, 17:29)
bet LT tai nera g.gif


Bet parsisiust jau tikrai ne problema i LT - tiek per tarpininkes, tiek pacioms is ebay ar pan parduotuviu.
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2012 06 19, 16:38)
CoverGirl - bent jau dizainas CG tusu labai panasus i MF, tai manau ir efektas turetu but toks. Bent man CoverGirl labai puikus tusai, tikrai vieni geriausiu.

Sudominot su tais CoverGirl tušais, tikrai labai panaši pakuotė ir šeptėlis į MF, nes šiaip jau labai ilgą laiką naudoju tik MF, man patinka, blakstienos, aišku ne pačios geriausios, gal ir nualino kažkiek, bet prie to prisidėjo ir blakstienų priauginimas kas kažkurį laiką.
Gal kokį konkrečiai CoverGirl tušą bandėte? nes ten jų tiek daug g.gif
Ir gal žinot iš kur geriausiai siųstis kainos atžvilgiu?
Atsakyti
Manau mėlynas tušas turi būti labai priderintas prie bendro stiliaus ir makiažo/šukuosenos, kad neatrodytų pigiai ir nesukeltų kažkokių neigiamų aspciacijų. Vūsai gražu kai atrodo žaismingai arba spalva yra gilesnė mėlyna. Galbūt reiktų maišyti su juodu tušu g.gif
O čia truputis vaizdų įkvėpimui:
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Astukasas @ 2012 06 21, 09:58)
Sudominot su tais CoverGirl tušais, tikrai labai panaši pakuotė ir šeptėlis į MF, nes šiaip jau labai ilgą laiką naudoju tik MF, man patinka, blakstienos, aišku ne pačios geriausios, gal ir nualino kažkiek, bet prie to prisidėjo ir blakstienų priauginimas kas kažkurį laiką.
Gal kokį konkrečiai CoverGirl tušą bandėte? nes ten jų tiek daug  g.gif
Ir gal žinot iš kur geriausiai siųstis kainos atžvilgiu?

Tai kad kiek suprantu Cover girl ir Max factor tas pats gamintojas gamina tik skirtingose šalyse g.gif
Atsakyti
QUOTE(11alpina @ 2012 06 21, 12:48)
Tai kad kiek suprantu Cover girl ir Max factor tas pats gamintojas gamina tik skirtingose šalyse  g.gif

Oba blink.gif Kur kažin rast daugiau info g.gif
Radau va ką:
Max Factor is the sister company of COVERGIRL
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Astukasas: 21 birželio 2012 - 12:09
QUOTE(_sala_ @ 2012 06 21, 11:02)

kokios "gražios" violetinės voro kojos.. brrrr..... cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Shokolada @ 2012 06 20, 08:03)
Nusivyliau visokiais Diorais, nebe\prasau is duty free nupirkti schmoll.gif Pas mane dabar "naturaliu" akiu laikotarpis :-) bandau rudus tusus (makiazas maziau matosi ir atrodo naturaliau, o akys paryskintos). Isbandziau Terre d'oc, dabar nusipirkau ZAO. LT jie nezinomi bet rizikavau, kaina nera didele, italiski. Terre d'oc sakyciau tinka kas nori ryskiau, padidinti apimti, o Zao tiesiog graziai patamsina blakstienas. kai as sviesi (ir plaukai, ir oda), man labai tinka. parduotuvej bandziau viena aki su juodu tusu nusivaliusi ir palyginau - net jauniau atrodo :-) Tai kol nenusibos, mano favoritas dabar sitas smile.gif

user posted image

vien jau dėl įpakavimo tokį pirkčiau.. wub.gif

Ir šiaip, mėgstu tušus, kurie nepaverčia blakstienų lėliškom ar voriuko kojom.
Atsakyti
QUOTE(Astukasas @ 2012 06 21, 10:58)
Gal kokį konkrečiai CoverGirl tušą bandėte? nes ten jų tiek daug  g.gif
Ir gal žinot iš kur geriausiai siųstis kainos atžvilgiu?


Man 'lashblast' patys paciausi - ivairiu spalvu pakuotes bandziau, bet dazymas vienodas. Nors siaip orandzinis tas originalusis tankinantis, violetinis tankina+ilgina, raudonas lyg su blizguciais, juodas ilgai isliekantis.

Kainas reiketu lygintis - apie $8-10 jie, tai manau ebay uz panasia kaina su siuntimu eitu i LT parsisiust. Jei is kitur, tai gal tik per tarpininkes, bet pvz drugstore.com vis buna akciju, kad 1 perki antras puse kainos ir pan.

QUOTE(11alpina @ 2012 06 21, 12:48)
Tai kad kiek suprantu Cover girl ir Max factor tas pats gamintojas gamina tik skirtingose šalyse  g.gif


Taip ir yra, tik cia ir MF seniau budavo, dabar jau nebera, like tik CG. Isvis daug firmu nebera, kurios Europoj yra (pvz Isadora).
Atsakyti
Kažkas čia kada klausė nuomonės apie Isadora Build-up Mascara Extra Volume tušą
user posted image
Tušas pagal mane prie skystesnių toks, dažo gražiai, ryškiai, gerai atskiria, tankina, pakankamai gerai ilgina ir pariečia atitinkamai padažius, tik daugiau dviejų sluoksnių dažyti nepatarčiau, tada jau pradeda lipti blakstienos, ir dažyti sluoksnius reikia irgi vieną po kito, kitaip lipins, bent jau man taip su šiuo tušu. Sakyčiau labai geras tušas tik yra vienas minusas, man dienos eigoje, jei karšta, jis tepa ir paakius ir vokų viršų, jei liečia blakstienos, tušas net netrupa, bet man tepa šiek tiek. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(žvarba @ 2012 06 21, 13:58)
kokios "gražios" violetinės voro kojos.. brrrr..... cool.gif


Aha, pilna nuotraukų su šiomis mėlynakėmis voriukėmis smile.gifČia taip padažytos buvo manekenės, demonstravusios Stella McCartney 2012 metų rudens kolekciją. Visai suprantama, nes podiumas smile.gif Man šiaip patiko pats sprendimas visą veidą labai natūralų palikti ir ryškinti tik blakstienas.
Atsakyti
Patarkite, prašau, kurį tušą pasirinkti: Lancome Hypnose ar HR Lash Queen? Kokie jų skirtumai? Mėgstu lėliškas, kuo ilgesnes, bet nesulipusias blakstienas...

Iš anksto dėkoju už patarimus.
Atsakyti