Įkraunama...
Įkraunama...

Tušai blakstienoms

man siuo metu geriausiai tinka ir patinka sis Loreal tusas thumbup.gif labai graziai padazo, nesulipina ir laiko visa diena smile.gif

user posted image

Atsakyti
na o mano favoritas estee lauder sumptuous arba tas pats tik extreme,vienintelis tusas ,kuriam duociau 10balu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nisrin @ 2012 06 18, 09:18)
dažo tai jie gerai, bet labai blakstienas nualina, man tai byrėti jos pradeda nuo šio tušo  g.gif

Na aš tepuosi kiekvieną vakarą blakstienas ricinų aliejumi, tad kažkokio nualinimo nematau, bet šiaip išgandinote mane. ax.gif Loreal tušai man netinka, nes labai akis graužia, o kitų tokių gerų kaip MF ir normaliomis kainomis tušų kaip ir neatradau.
Atsakyti
QUOTE(W*S:* @ 2012 06 19, 14:49)
Na aš tepuosi kiekvieną vakarą blakstienas ricinų aliejumi, tad kažkokio nualinimo nematau, bet šiaip išgandinote mane. ax.gif  Loreal tušai man netinka, nes labai akis graužia, o kitų tokių gerų kaip MF ir normaliomis kainomis tušų kaip ir neatradau.

man tai pat prasteja blaskstienos nuo MF tusu,tiesiog besivalant ant vatos pastejau pastoviai iskritusiu,ko nera su kitais tusais,nors patys tusai geri,gaila,kad jie netinka,nes ir kaina ir efektas geras wink.gif
Atsakyti
Aš galvoju gal vis dėlto duoti šansą Loreal Millions volume de CILS, bet turėjau jau anksčiau patį pirmą million lashes, na ir buvo daug problemų su byrėjimu, po kelių valandų jau būdavo nubirėję, nebent pabandyt vandeniui atsparų g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo W*S:*: 19 birželio 2012 - 13:19
QUOTE(kumiko @ 2012 06 19, 13:54)
man tai pat prasteja blaskstienos nuo MF tusu,tiesiog besivalant ant vatos pastejau pastoviai iskritusiu,ko nera su kitais tusais,nors patys tusai geri,gaila,kad jie netinka,nes ir kaina ir efektas geras wink.gif

pritariu, man tas pats su MF buvo, nei su vienu tusu tiek blakstienos nebyra kaip su siais, as metu metus naudodavau MF ir paskutiniu metu pakeiciau del sios didzules problemos, net vyras pastebejo kad mano blakstienos krisdavo nesveikai ir atsirado dideli tarpai. Pakeitus MF kitu, ataugo normalios, grazios blakstienos.
Atsakyti
QUOTE(Caridian @ 2012 06 18, 10:29)
drinks_cheers.gif  kazin koks butu tusas uz panasia kaina, bet ne toks agresyvus?


CoverGirl - bent jau dizainas CG tusu labai panasus i MF, tai manau ir efektas turetu but toks. Bent man CoverGirl labai puikus tusai, tikrai vieni geriausiu.
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2012 06 19, 17:38)
CoverGirl - bent jau dizainas CG tusu labai panasus i MF, tai manau ir efektas turetu but toks. Bent man CoverGirl labai puikus tusai, tikrai vieni geriausiu.

bet LT tai nera g.gif
Atsakyti
Nusivyliau visokiais Diorais, nebe\prasau is duty free nupirkti schmoll.gif Pas mane dabar "naturaliu" akiu laikotarpis :-) bandau rudus tusus (makiazas maziau matosi ir atrodo naturaliau, o akys paryskintos). Isbandziau Terre d'oc, dabar nusipirkau ZAO. LT jie nezinomi bet rizikavau, kaina nera didele, italiski. Terre d'oc sakyciau tinka kas nori ryskiau, padidinti apimti, o Zao tiesiog graziai patamsina blakstienas. kai as sviesi (ir plaukai, ir oda), man labai tinka. parduotuvej bandziau viena aki su juodu tusu nusivaliusi ir palyginau - net jauniau atrodo :-) Tai kol nenusibos, mano favoritas dabar sitas smile.gif

user posted image



Atsakyti
QUOTE(Shokolada @ 2012 06 20, 09:03)
Nusivyliau visokiais Diorais, nebe\prasau is duty free nupirkti schmoll.gif Pas mane dabar "naturaliu" akiu laikotarpis :-) bandau rudus tusus (makiazas maziau matosi ir atrodo naturaliau, o akys paryskintos). Isbandziau Terre d'oc, dabar nusipirkau ZAO. LT jie nezinomi bet rizikavau, kaina nera didele, italiski. Terre d'oc sakyciau tinka kas nori ryskiau, padidinti apimti, o Zao tiesiog graziai patamsina blakstienas. kai as sviesi (ir plaukai, ir oda), man labai tinka. parduotuvej bandziau viena aki su juodu tusu nusivaliusi ir palyginau - net jauniau atrodo :-) Tai kol nenusibos, mano favoritas dabar sitas smile.gif

user posted image


labai grazi pakuote thumbup.gif atrodo super!!! as naudoju maxfactor, pagrindine priezastis - man tik sitas tusas nebyra.. bigsmile.gif bandziau nemazai tusu, taciau nesiojant kontaktinius lesius yra teke tusa po poros kartu panaudojimo ismesti sad.gif(
Atsakyti
QUOTE(Angeliuke11 @ 2012 06 20, 09:32)
labai grazi pakuote  thumbup.gif  atrodo super!!! as naudoju maxfactor, pagrindine priezastis - man tik sitas tusas nebyra..  bigsmile.gif  bandziau nemazai tusu, taciau nesiojant kontaktinius lesius yra teke tusa po poros kartu panaudojimo ismesti sad.gif(


Man sitas nebyra. neradau ant pakuotes ar atsparus vandeniui, bet vakar darbe tejko paasaroti, tai dar ir nebuvo purvinu upeliu :-)

O oakuote tai smagi, tusas toks medinukas is bambuko (tikrai, ne imitacija :-) ir maisiukas fainas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shokolada: 20 birželio 2012 - 09:07
QUOTE(Liusii @ 2012 06 19, 09:06)
man siuo metu geriausiai tinka ir patinka sis Loreal tusas  thumbup.gif labai graziai padazo, nesulipina ir laiko visa diena  smile.gif
user posted image

kažkada turėjau iš tos serijos auksinį- labai patiko, dabar turiu raudoną, bet nelabai g.gif

Turiu klausinėlį, šiandien buvau Droge ir ten konsultantė taip gražiai pasidažiusi blakstienas mėlynu tušu g.gif ar jis madingas? man pasirodė labai išraiškingas jos veidas. Kadangi jos plaukai buvo ryži (mano irgi), galvoju, gal ir man pabandyt...tik suabejojau, ar tokia tušo spalva dar madinga? pamenu prieš 10 m. klaisokės tokiais maliavodavosi 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Stikliukė: 20 birželio 2012 - 18:42