Įkraunama...
Įkraunama...

Tušai blakstienoms

QUOTE(Galadrielė @ 2012 05 16, 19:53)
Neatsimenu ar 45,50 ar 49,50 g.gif Na, bet apie 50 kaina. Realiai kokioj Kosmadoj pigiau turėtų būti manau - ten dažnai akcijų visokių būna.

Taip, riečia tikrai neblogai, nes čia yra mano pirmas reikalavimas visiems tušams, o paskui jau visa kita smile.gif

Pritariu drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(Pėdutėss @ 2012 05 16, 21:43)
Labas vakaras , moterys ir merginos smile.gif  atkeliavau su atsiliepimais apie diorshow new look mascara. Na bent jau kolkas esu juo labai patenkinta, mažas šepetėlis patogu pasiekti blakstienas kampučiuose,gerai atskyrė ir pastorino, išsilaikė visą dieną, netrupa, prieš dažydama blasktienas riečiu, tad tušas  jas užfiksavo iki pat dabar  smile.gif džiaugiuosi pirkiniu

Man jis irgi laaabai patiko wub.gif wub.gif wub.gif
Papildyta:
QUOTE(TexSy @ 2012 06 12, 23:37)
Gal kuri naudojote elizabeth arden ceramide lash extending treatment mascara? butu idomu suzinoti atsiliepimus. Man svarbiausia kad nesigumuliuotu, neteptu, graziai paiilgintu ir neatrodytu kaip kokios smalos ant balkstienu uztepta smile.gif arba gal CK tusus kas naudoja? smile.gif

Elizabet Arden perku jau ne kartą rolleyes.gif labai natūraliai ir subtiliai blakstienas padažo wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Papildyta:
QUOTE(emiliuxas @ 2012 06 13, 12:40)
tika gavau keturis naujus tusus is ju bandzius tik loreal 4D - skirtingai nuo daugumos kai reikia lelisku blakstienu tik sis man patinka. o kitu dar nebandzius.user posted image user posted imageuser posted imageuser posted image

Loreal tušai man kažkaip nenaturaliai dažo, viena bandžiau tai visai nieko gero schmoll.gif
Papildyta:
QUOTE(agnite @ 2012 06 11, 13:34)
Mano naujasis favoritas Bourjois  wub.gif
user posted image

Dažo labai gražiai, tikrai pariečia, iššukuoja, tepant kelis sluoksnius gražiai paryškina, o jeigu norisi labai natūraliai - užtenka vieno sluoksnio. Žodžiu kasdienai šitas tušas tikrai super. Ir svarbiausia, kad gerai laikosi, netrupa, netepa paakių  thumbup.gif

Jo, šitas tai super thumbup.gif wub.gif
Papildyta:
QUOTE(neraj @ 2012 06 07, 09:31)
Pirmasis tai nesamone, antra karta tokio nepirkciau,man netiko, jei nori kelis sluoksnius uzdeti , tad gaunasi voru kojos  lotuliukas.gif , bent man nepatiko  schmoll.gif

Man tai jis superinis buvo lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Temidė @ 2012 06 09, 23:30)
Mano mylimiausiųjų trejetukas smile.gif
1. Chanel Inimitable. Kol kas nieko geresnio už jį neįsivaizduoju.
2. Georgio Armani eyes to kill stretch lengthening
3. Dior Diorshow

Puikus trejetukas ploja.gif
Atsakyti
Neapsisprendžiu, kurį tušą pirkti : ar Loreal Million Lashes, ar MF False Lash Effect? Kuris iš jų, jūsų nuomone, geresnis? smile.gif
Atsakyti
Turiu abu.
Lorealis (extra black): itin juoda spalva, puikiai tankina, pastorina blakstienas, atskiria, nebyra, galima tepti kelis sluoksnius ir pasiekti dramatišką rezultatą, gana lengvai nusivalo. Bet man greitokai džiūsta.
MF: laaabai gerai atskiria, galima tepti kelis sluoksnius. Man su juo kiek natūralesnis vaizdas, lėliškų ir ryškių nepadaro. Didelis kiekis ir ilgai neuždžiūsta.
Atsakyti
Dabar aš irgi su klausimu kuris geresnis: ar Bourjois Volume Glamour Ultra Curle ar MF False Lash Effect?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo W*S:*: 15 birželio 2012 - 21:28
QUOTE(W*S:* @ 2012 06 15, 22:28)
Dabar aš irgi su klausimu kuris geresnis: ar Bourjois Volume Glamour Ultra Curle ar MF False Lash Effect?

Man tai vienareikšmiškai Max Factor, nes tas Bourjois tai kažkoks nesusipratimas doh.gif Bent jau naujas, tai lipina blakstienas labai, po poros sluoksnių jau košė gaunasi, atrodo negražiai. Ir šiaip, jie tiesiog nesulyginami tušai, Max Factor tikrai geresnis smile.gif
Papildyta:
QUOTE(susidomejusi. @ 2012 06 15, 17:05)
Neapsisprendžiu, kurį tušą pirkti : ar Loreal Million Lashes, ar MF False Lash Effect? Kuris iš jų, jūsų nuomone, geresnis?  smile.gif

Bandžiau abudu. Patariu Max Factor, žymiai geresnis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Povila$ @ 2012 06 15, 22:53)
Man tai vienareikšmiškai Max Factor, nes tas Bourjois tai kažkoks nesusipratimas doh.gif Bent jau naujas, tai lipina blakstienas labai, po poros sluoksnių jau košė gaunasi, atrodo negražiai. Ir šiaip, jie tiesiog nesulyginami tušai, Max Factor tikrai geresnis  smile.gif

Dėkui labai už jūsų nuomonę 4u.gif
Atsakyti
man labai patinka sublime de chanel thumbup.gif kaina jo gal ir didoka, bet naudoju jį nuo vasario mėnesio ir jis dar nesibaigė thumbup.gif
privalumai:
ilgina
tankina
nesulipina blakstienų, gerai iššukuoja
nenutrupa ir netepa paakių
gerai nusivalo su įprastu akių makiažo valikliu
ašarojant negraužia akių lotuliukas.gif

dar bandžiau Dior extase ,gavau dovanų, tai apie kainą negaliu nieko pasakyti...
privalumai:
ilgina
tankina
nesulipina blakstienų
netepa paakių ir nenutrupa
minusai:
sunkiai nusivalo
graužia akis (verksnėms netinka schmoll.gif )
Atsakyti
Po šimto metų pertraukos nusipirkau MF Calorie 2000, ir vistiek tai nuostabus tušas, ir nors ir esu labai įpratus dažytis su guminiais šepetėliais (ypač ilgai naudotas Masterpiece Max), šis vistiek puikus, puikiai ilgina, patankinta, pastorina (kiek įmanoma tai padaryti). O dar kaip už tokią kainą išvis super variantas.
Atsakyti
Man iš viso MF tušai patys geriausi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(W*S:* @ 2012 06 17, 18:10)
Man iš viso MF tušai patys geriausi 4u.gif


dažo tai jie gerai, bet labai blakstienas nualina, man tai byrėti jos pradeda nuo šio tušo g.gif
Atsakyti
QUOTE(Nisrin @ 2012 06 18, 08:18)
dažo tai jie gerai, bet labai blakstienas nualina, man tai byrėti jos pradeda nuo šio tušo  g.gif

drinks_cheers.gif kazin koks butu tusas uz panasia kaina, bet ne toks agresyvus?
Atsakyti
Too Faced Size-Queen pats paciausias tusas,koki tik esu turejus wub.gif !blakstienas padaro tankias, storas, laaaaabai ilgas ir riestas!Nebyra,netepa.. zodziu ,as jam duodu 10 balu wub.gif

user posted image


Atsakyti