Įkraunama...
Įkraunama...

Tušai blakstienoms

QUOTE(Harmonija1983 @ 2012 06 11, 10:42)
http://eu.strawberry...k/40827/#DETAIL

Kaip Jums sis tusas? Kas turejot pakomentuokit  smile.gif Mano blakstienos trumpos ir silpnokos. Aisku norisi maksimalaus efekto. Nesu naturaliste  biggrin.gif

Tikrai labai geras tusas, esu pirkusi ji nekarta. Blakstienas padazo dailiai, ilgina, tankina, gal apimties daugiau noretusi, bet siaip jis puikus. Nebyra, lengvai nusivalo, paakiu netepa. Tikrai tvarkingai padazo blakstienas. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(W*S:* @ 2012 05 19, 19:40)
Laba, gal kas bandėt  l'oreal voluminous vandeniui atsparų tušą? Kokią jūsų nuomonė? Ieškau vandeniui atsparaus, kadangi mano akys jautrios, ašaroja nuo visko,tad dažniausiai tušas jau šonuose būna nubėgęs doh.gif

Bent jau man tai gero įspūdžio nepaliko ... Kiek naudojau, tai lb sunkiai nusiplaudavo verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(De_Ja_Voo @ 2012 06 10, 11:08)
O esate bandžiusi Helena Rubinstein tušus?

Ne, nebandžiau šito.

QUOTE(zibuteg @ 2012 06 10, 15:04)
Is kur perkat  Chanel Inimitable?

AŠ iš JAV per tarpininkes. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Harmonija1983 @ 2012 06 11, 21:28)
O valosis/prausiasi jis lengvai?

Su makiažo valikliu valau, tai lengvai. Kaip jau kažkas minėjo, tikrai puiku, kad Clinique High Impact nebyra ir netepa paakių smile.gif
Atsakyti
o kur yra pirkti (jav) armani eyes to kill?
Atsakyti
QUOTE(Feline @ 2012 06 11, 16:22)
as irgi dabar sita naudoju, tai jis mane maloniai nustebino smile.gif Pati nebuciau pirkus, nes mano megstamiausi guminiais sepeteliais ir toks jau isitikinimas, kad tik jie geriausiai atskiria, nelipina blakstienu. Bet sis bourjois tikrai puikus, graziai atskiria, jokiu gumuleliu ir del laikymosi pritariu, man visai netrupa  thumbup.gif (mano megstamiausias loreal million deja linkes trupeti)


Tai va smile.gif Aš irgi džiaugiuosi, kad pabandžiau. Įdomu kaip kiti Bourjois tušai g.gif
Atsakyti
QUOTE(Bonifacija @ 2012 06 12, 18:59)
o kur yra pirkti (jav) armani eyes to kill?

Tai kad praktiškai visose kosmetikos parduotuvėse.

Pvz čia:
Saksfifthavenue

NORDSTROM

Giorgio Armani


Atsakyti
QUOTE(Temidė @ 2012 06 12, 19:09)
Tai kad praktiškai visose kosmetikos parduotuvėse.


man nordstormas tinka, nes online vienos prekes uzsakynet nelabai apsimoka. aciu labai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Bonifacija @ 2012 06 12, 20:24)
man nordstormas tinka, nes online vienos prekes uzsakynet nelabai apsimoka. aciu labai  4u.gif

Tai kad nėra už ką 4u.gif
Atsakyti
Gal kuri naudojote elizabeth arden ceramide lash extending treatment mascara? butu idomu suzinoti atsiliepimus. Man svarbiausia kad nesigumuliuotu, neteptu, graziai paiilgintu ir neatrodytu kaip kokios smalos ant balkstienu uztepta smile.gif arba gal CK tusus kas naudoja? smile.gif
Atsakyti
tika gavau keturis naujus tusus is ju bandzius tik loreal 4D - skirtingai nuo daugumos kai reikia lelisku blakstienu tik sis man patinka. o kitu dar nebandzius.user posted image user posted imageuser posted imageuser posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo emiliuxas: 13 birželio 2012 - 11:44
Labai bus įdomūs atsiliepimai apie Bourjois smile.gif
Atsakyti