Įkraunama...
Įkraunama...

Tušai blakstienoms

QUOTE(Karmen @ 2013 01 31, 09:30)
o kokie atsiliepimai apie Dior Iconic ax.gif


Man jis nebuvo vertas savo kainos. Antra karta nepirkau. Eilinis paprastas tusas, kokiu pilna uz per puse pigiau.
Atsakyti
QUOTE(charizmaaa @ 2013 02 01, 12:27)

BUTENT IS SIU,TAI ANTRAS ax.gif
Atsakyti
QUOTE(charizmaaa @ 2013 02 01, 13:27)
Kuris is siu geresnis mergaites????  g.gif

Planuoju pirkt pagaliau gera koki tusa tai ziurineju i siuos  g.gif

Kriterijai kurie man aktualus smile.gif :
1. RIECIA BLAKSTIENAS (nes maniskes tiesios sad.gif )
2. NENUTRUPA dienos eigoj, netepa paakiu..
3. Storina ir ilgina....  ax.gif

Aciu atsakiusiom, ir dekui uz rekomendacijas smile.gif


Hypnose drama yra pats blogiausias tusas, koki tik man teko naudoti doh.gif Blogesnis uz visus pigius, loreal, maybeline ir t.t. Sunkiai dazo, dienos eigoj baisingai juodi paakiai pasidaro, zodziu daugiau tikrai niekada jo nekartosiu, tokios kainos nevertas schmoll.gif cool.gif
Del Star negaliu pakomentuoti, neturejau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(charizmaaa @ 2013 02 01, 12:27)
Kuris is siu geresnis mergaites????  g.gif

Planuoju pirkt pagaliau gera koki tusa tai ziurineju i siuos  g.gif

Kriterijai kurie man aktualus smile.gif :
1. RIECIA BLAKSTIENAS (nes maniskes tiesios sad.gif )
2. NENUTRUPA dienos eigoj, netepa paakiu..
3. Storina ir ilgina....  ax.gif



Bandziau tik antrą, bet man asmeniškai nepatiko schmoll.gif Riečia pakankamai gerai, ilgina, nu bet labai lipina blakstienas... unsure.gif Man kai patinka gražiai iššukuotos, tai šis tušas man nelabai...
Atsakyti
QUOTE(charizmaaa @ 2013 02 01, 11:27)
Kuris is siu geresnis mergaites????  g.gif



Tik ne Drama schmoll.gif Pats tušas man geras, bet šepetėlis tikras ŠŠŠŠŠ schmoll.gif Tai aš sukeičiau su doll eyes šepetėliu. Iš tų 2 imčiau star, nes šepetukas panašus į doll eyes.
Tikrai nepatariu imti Drama, tušo užtepa daug, bet iššukuoti gražiai neina. Šukuoji šukuoji ir matai, kad dar baisiau gaunasi.
Atsakyti
QUOTE(krista08 @ 2013 02 01, 14:33)
Hypnose drama yra pats blogiausias tusas, koki tik man teko naudoti  doh.gif Blogesnis uz visus pigius, loreal, maybeline ir t.t. Sunkiai dazo, dienos eigoj baisingai juodi paakiai pasidaro, zodziu daugiau tikrai niekada jo nekartosiu, tokios kainos nevertas  schmoll.gif  cool.gif
Del Star negaliu pakomentuoti, neturejau  ax.gif

Kad juodi paakiai,tai tikrai to nemaciau,isvis nemaciau su nei vienu tusu,kol nepradejau naudoti maybelline,tik tada pamaciau ka reiskia i vakara juodi paakiai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(katukou32 @ 2013 02 01, 15:35)
Bandziau tik antrą, bet man asmeniškai nepatiko   schmoll.gif   Riečia pakankamai gerai, ilgina, nu bet labai lipina blakstienas... unsure.gif Man kai patinka gražiai iššukuotos, tai šis tušas man nelabai...

apie kuri kalbate cia? ax.gif

Aciu mergaites uz pasisakymus "drama" atmeciau is sarasiuko smile.gif
Kazin o ju (tusu ) nebuna testeriuku mazu, kad butu galima pasimeginti??? g.gif Ar verta i parduotuve soliuoti nepasidazius ir meginti g.gif ... Net nezinau ka daryti, nes pirkimo budu, tiek tusu esu ismetus, atidavus kad jau ir skaiciu pameciau.... doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo charizmaaa: 01 vasario 2013 - 15:31
QUOTE(virgaxxx @ 2013 02 01, 16:26)
Kad juodi paakiai,tai tikrai to nemaciau,isvis nemaciau su nei vienu tusu,kol nepradejau naudoti maybelline,tik tada pamaciau ka reiskia i vakara juodi paakiai ax.gif

Man pacia pirma diena juo pasidazius paakiai juodi pasimate, totalus kosmaras ir nesusipratimas sis tusas unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(charizmaaa @ 2013 02 01, 15:31)
apie kuri kalbate cia?  ax.gif



Apie Drama tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(krista08 @ 2013 02 01, 14:53)
Man pacia pirma diena juo pasidazius paakiai juodi pasimate, totalus kosmaras  ir nesusipratimas sis tusas unsure.gif


Man tik vieną kartą buvo paakiai pajuodę ir tai dėl mano pačios kaltės, nes paakius pavaliau su aliejumi. O šiaip tai joks tušas nėra palikęs juodų paakių.
Atsakyti
O gal kas pasidalins atsiliepimais apie japonišką Beža tušą?

user posted image
Atsakyti
QUOTE(InRed @ 2012 12 21, 13:18)
O gal kas galite palyginti Armani - Eyes to kill ir Dior Iconic? neapsisprendžiu doh.gif Dior esu bandžiusi, man labai tinka, bet gal tas Armani koks stebuklingas? g.gif  blush2.gif

Lyginant siuos du, man daug labiau armani eyes to kill prie sirdies, labai lengva su juo pasidazyt ir labai gerai nusiplauna lyginant su iconic, nes iconic nuplaut doh.gif or ir pasidazyti man kazkaip ilgiau su juo uztrunka ax.gif
Gal kas meginot sita Guerlain, kazkaip vilioja g.gif
user posted image
Atsakyti