Įkraunama...
Įkraunama...

Tušai blakstienoms

Galvoju rinktis kurį nors iš Bourjois Tušų. Gal patartumėt, kuris iš jų suteikia blakstienoms daugiausiai apimties, pariečia? Esu labai nusivylusi tušais, parduodamais Droge, Eurocos ir tt. Gali imti bet kurio gamintojo tušą - išdžiūsta per kelias savaites, o paskutinis pirktas buvo išdžiūvęs jau parduotuvėje. Byra pirmą sluoksnį tepant, kad net ant blakstienų nieko nebelieka doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Kasniuke @ 2013 01 30, 11:45)
Galvoju rinktis kurį nors iš Bourjois Tušų. Gal patartumėt, kuris iš jų suteikia blakstienoms daugiausiai apimties, pariečia? Esu labai nusivylusi tušais, parduodamais Droge, Eurocos ir tt. Gali imti bet kurio gamintojo tušą - išdžiūsta per kelias savaites, o paskutinis pirktas buvo išdžiūvęs jau parduotuvėje. Byra pirmą sluoksnį tepant, kad net ant blakstienų nieko nebelieka  doh.gif

Naudoju šį Bourjois tušą ir man jis kol kas geriausias, dailiai blakstienas padažo bei patogus. Pirkau iš Parfumexpress Akropolyje, nesutirštėjo taip greit kaip , tarkim Maybilline iš Drogo ar Eurokos.
user posted image
Atsakyti
QUOTE(iewuu @ 2013 01 30, 13:30)
Naudoju šį Bourjois tušą ir man jis kol kas geriausias, dailiai blakstienas padažo bei patogus. Pirkau iš Parfumexpress Akropolyje, nesutirštėjo taip greit kaip , tarkim Maybilline iš Drogo ar Eurokos.
user posted image

Tokį patį naudoju jau ~mėnesį, tai vienas ir labiausiai patinkančių. Paprastutis toks, gražiai padažo, nelipina, netrupa ir kaina nėra didelė. Pirkau Sarmoj, nieks nei sutirštėjo, nei sudžiuvo biggrin.gif
Atsakyti
Planuoju nusiimti priaugintas blakstienas ir vėliau pasidaryti cheminį rietimą, nes natūralios labai tiesios. Tai sakykit, ar Lancôme Hypnôse Doll Eyes labai ilgina blakstienas? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kasniuke @ 2013 01 30, 12:45)
Galvoju rinktis kurį nors iš Bourjois Tušų. Gal patartumėt, kuris iš jų suteikia blakstienoms daugiausiai apimties, pariečia? Esu labai nusivylusi tušais, parduodamais Droge, Eurocos ir tt. Gali imti bet kurio gamintojo tušą - išdžiūsta per kelias savaites, o paskutinis pirktas buvo išdžiūvęs jau parduotuvėje. Byra pirmą sluoksnį tepant, kad net ant blakstienų nieko nebelieka  doh.gif

Nesu naudojus daugiau tušų iš Bourjois apart šito, bet paliko gerą įspūdį. Smagiai dažė, nelipino, gerai laikė, rietė ir suteikė apimties. Nors šiaip jį priskirčiau prie tų natūraliai atrodančių blakstienų tušų, nedrebia jis košės daug, bet norimą efektą pasiekdavau smile.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Karmen @ 2013 01 29, 16:55)
Metausi tarp Diorshow ir Lancome Doll eyes unsure.gif , kuri patartumet, arba gal galetumet palyginti.  4u.gif


As meniskai as rinkciaus Dior show, nes jis zymiai labiau tankina negu Doll eyes, bet ziurint ko jus norit is tuso.

QUOTE(pringle @ 2013 01 30, 20:23)
Planuoju nusiimti priaugintas blakstienas ir vėliau pasidaryti cheminį rietimą, nes natūralios labai tiesios. Tai sakykit, ar Lancôme Hypnôse Doll Eyes labai ilgina blakstienas? g.gif


Ilginimui rinkciausi paprasta Lancome Hypnose, ne Doll Eyes.
Atsakyti
QUOTE(Kasniuke @ 2013 01 30, 12:45)
Galvoju rinktis kurį nors iš Bourjois Tušų. Gal patartumėt, kuris iš jų suteikia blakstienoms daugiausiai apimties, pariečia? Esu labai nusivylusi tušais, parduodamais Droge, Eurocos ir tt. Gali imti bet kurio gamintojo tušą - išdžiūsta per kelias savaites, o paskutinis pirktas buvo išdžiūvęs jau parduotuvėje. Byra pirmą sluoksnį tepant, kad net ant blakstienų nieko nebelieka  doh.gif


As kazkada naudojau sita:
user posted image
Tankina tai tikrai, blakstienos atrodo uzpildytos, susukuotos, leliskos. Del rietimo nelabai atsimenu, bet visada yra toks daiktas kaip rietiklis mirksiukas.gif

QUOTE(Sunreja @ 2013 01 30, 23:20)
As meniskai as rinkciaus Dior show, nes jis zymiai labiau tankina negu Doll eyes, bet ziurint ko jus norit is tuso.
Ilginimui rinkciausi paprasta Lancome Hypnose, ne Doll Eyes.


O man atvirksciai. Doll eyes zymiai labiau ilgino, tankino ir labai net uzriesdavo blakstienas. Paprastas Lancome Hypnose schmoll.gif Dior Show nesu bandziusi...
Atsakyti
o kokie atsiliepimai apie Dior Iconic ax.gif
Atsakyti
Mergaites, o koki primeri naudojat blakstienoms, blaskaus tarp MAC prep+prime ir tarp Dior Diorshow Maximizer
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(bellty @ 2013 01 31, 09:14)
As kazkada naudojau sita:
user posted image 


Šepetukas šito atrodo geras, turėtų gražiai dažyt tikrai mirksiukas.gif Rietiklio nenaudoju, jis blakstutėms kenkia ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Kasniuke @ 2013 01 31, 11:44)
Šepetukas šito atrodo geras, turėtų gražiai dažyt tikrai  mirksiukas.gif Rietiklio nenaudoju, jis blakstutėms kenkia  ax.gif


As ir rietiklio butent del to atsisakiau, nes naudojau anksciau visa laika, bet blakstienu bukle pablogejo (aisku ne del to, kad nustojau naudot biggrin.gif kiti veiksniai matyt itakos turejo). O sepetukas sito guminis! Ir labai didelis! Todel pradzioje buvo keista, bet as kadangi dievinu guminius sepetukus, tai pripratau ir patiko man labai. Aisku kiekvienam gali but kitaip 4u.gif
Atsakyti
Kuris is siu geresnis mergaites???? g.gif

Planuoju pirkt pagaliau gera koki tusa tai ziurineju i siuos g.gif

Kriterijai kurie man aktualus smile.gif :
1. RIECIA BLAKSTIENAS (nes maniskes tiesios sad.gif )
2. NENUTRUPA dienos eigoj, netepa paakiu..
3. Storina ir ilgina.... ax.gif

user posted image

user posted image

Aciu atsakiusiom, ir dekui uz rekomendacijas smile.gif
Atsakyti