Įkraunama...
Įkraunama...

Tušai blakstienoms

QUOTE(Kristi_25 @ 2013 01 20, 20:17)
tik valiklis geras sioj pakuotej, tusas siaip sau smile.gif



QUOTE(Masiania* @ 2013 01 21, 10:21)
Man sitas tusas visai nepatiko.



Ačiū labai aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(Jovita* @ 2013 01 19, 15:24)
Vis bandau atrasti tinkamą sau tušą.. Neseniai nusipirkau L'Oreal Lash Architect 4D black lacquer, bet nesu juo itin patenkinta... Gal prastas pateko, bet kol pasiekiu norimą efektą turiu blakstienas dažyti daugybę kartų... kažkos jis man per daug išdžiuvęs pasirodė  g.gif

sita turejau or buvau pirkus ne Lietuvoje, bet irgi labai nepatiko jis man doh.gif siaip dbr testuoju vis naujus tusus atsisiunciau si

user posted image

padazo neblogai, bet greit dziusta ant akiu, reikia viena aki padazyti iki galo o tada tik kita gali, nes issdziuna ir vsio unsure.gif

pliusa dideli dedu siam tusui, atsisiunciau is Anglijos, nu nesitikejau kad toks geras bus thumbup.gif

user posted image

Atsakyti
[quote=rena78,2013 01 20, 21:16]
Noriu pirkti Giorge Armani tušą pasakykite kur perkate Lietuvoje ar uzsisakote iš internetinių parduotuvių? Kokių? Jei toks klausimas buvo atsiprašau.

armani Lietuvoje nera kiek zinau. as pati esu uk,ir siunciausi ir armani psl. o daugiau kur dar galima isigyti nezinau...
Atsakyti
Yra Kristianoje (bent jau Vln Akropolyje - visas Armani stendas)
Atsakyti
Armani waterproof'a dar uzmaciau pigu.lt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(_NERInga_ @ 2013 01 03, 18:53)
Laba smile.gif gal išbandėte DIORSHOW New Look? ar galėtumėte palyginti jį su Diorshow 360 bei Extase... 4u.gif

Dabar kaip tik ji naudoju smile.gif
360 nesu bandzius, o Extase esu, bet nelabai apie ji ka prisimenu, tik tiek kad neblogas buvo tusas.. bet antra karta jo nepirkau, tai matyt ne super smile.gif
New Look palyginciau turbut su Dior Iconic, nes ju abeju sepeteliai guminiai (nors ir visai skirtingi, taciau efektas man panasus), o jusu mineti 360 ir Extase sepeteliai is paprastu sereliu.
Bendrai tusas man patinka. Labai patogus sepetelis, toks mazytis, kad visai neissiterlioju ir visur lengvai prieinu smile.gif Daug koses neuzkrauna, issukuoja, ilgina ir uzriecia, kazkiek tankina. Gal galetu labiau storinti, bet man patinka kad neapsunkina blakstienu, ir jos lieka elastingos. Siaip tikrai nesigailiu kad isbandziau, bet antra karta pirkciau nebent jei kokia gera kaina pasitaikytu ax.gif
Atsakyti
Bandžiau naują Guerlain Maxi lash blakstienų tušą. Jis laikomas Le 2 ir NoirG mišiniu, nes suteikia ir apimties, ir ilgio. Bet man daugiau ilgino, apimties labai pasigedau. Bet blakstienas atskiria. Ir kas man patiko - atkelia į viršų, nes pas mane tiesios, bet matėsi, kad nuo šaknų pakelia į viršų, bet pati blakstiena vis tiek lieka tiesoka. Reziume nelabai jis man patiko, tik kad kaina mažesnė, nei anų dvieju. (Apie 22svarus)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ameera: 24 sausio 2013 - 22:39
Siuo metu naugoju Benefit Bad gal mascara .
user posted image
Tusas sodriai juodas. Ilgina, suteikia apimties. Minusas siek tiek trupa i dienos gala.
Sepetelis labai didelis . Is pradziu buvo sunku priprasti, nes nesu tokiu naudojus biggrin.gif

Bet jau dairausi i nauja tusa. Galvoju gryzti atgal prie Clinique High Lengths Mascara

user posted image kuris yra tobulas, tik reikia priprasti prie jo. Ar visdelto paimti Clinique High Impact Extreme Volume Mascara
user posted image
Kuri esu bandziu tai nemaciaudar tuso kuris taip ilgintu wub.gif
padekit apsispresti 4u.gif gal kas bandete ta antraji ?
Atsakyti
Ateinu pasidalint atradimu - įsigijau sensai 38, tą, kur su visai mažyčiu šepetėliu. Na, žinokit, esu tikrai patenkinta. Pagrindinis pliusas - dengia blakstutes nuo pat pat šaknų, gražiai tolygiai padengia per visą ilgi, nepalikdamas jokių gmulėlių. Kadangi košės nekrauna, o pats šepetukas mažutylėtis - labai tinka toms, kurios mėgsta labai tvarkingas blakstienas. Jis sakinigai pailgina, truputį pastorina. Bet esmė - nelipina, labai juodas, gerai pakelia ir nesudaro super sunkių blakstienų įspūdžio. diedu riebų pliusą 4u.gif
Atsakyti
Geriausi du tusai:
user posted image
user posted image
Atsakyti
Baiginejasi tusas, o kadangi to kuris man patiko LT nepardavineja ieskausi naujo verysad.gif Pasiganiau po parduotuves, tusu pasirinkimas nors karuciu vezk, tai gal kas galetu parekomenduoti tusa, kuris tiktu plonoms trumpoms blakstienoms (geriau ne guminiais sereliais, nes daznai jie net neranda mano blakstienu) ax.gif
Atsakyti
Metausi tarp Diorshow ir Lancome Doll eyes unsure.gif , kuri patartumet, arba gal galetumet palyginti. 4u.gif
Atsakyti