Įkraunama...
Įkraunama...

Tušai blakstienoms

QUOTE(justyte @ 2013 01 10, 20:01)
Turėjau Lancome doll eyes, patiko labai, pabaigus nusipirkau, hypnose drama. Nežinau, koks velnias sugundė jį pirkti. Nesamonė  schmoll.gif nepadažydavo gražiai, sulipindavo blakstienas, niekaip gražiai neiššukuodavau, žodžiu, buvau susinervinus. Bet ....  bigsmile.gif Nebuvau dar išmetusi to doll eyes. Tai išploviau jo šepetėlį ir sukeičiau su drama šepetėliu  biggrin.gif Iš karto vaizdas kitas  thumbup.gif Tai gi, manau to dramos šepetėlis nekoks, arba paprasčiausiai, aš tokiu nemoku dažytis  biggrin.gif Bet daugiau nemesiu kelio, dėl takelio  biggrin.gif


thumbup.gif as ir pameciau Doll eyes del paprasto Hypnose biggrin.gif O sepetelius sukeist tai man pirma mintis buvo, kai pamaciau koks kitas prastas, bet nesuveike man! Bet gal del to, kad tusas labai skystas buvo, dabar patirstejo, tai vel pabandysiu smile.gif

QUOTE(enura @ 2013 01 11, 01:16)
pas mane paprastas eyes to kill , sitas
http://www.giorgioar...mp;cgid=mascara

kitu dar nebandziau, gal kitos pakomentuos  4u.gif


g.gif Man parduotuvej sake, ner paprasto, yra tie 3 (4 su waterproof) g.gif

http://www.sephora.f...ni/BRMANI/SC343

Kaip suprantu cia tas Volume Ultime? Bet kas keisciausia, pakuociu spalvos skirias truputi, nebent gal foto nuo apsvietimo priklauso g.gif

Duodu paskutini sansa Hypnosei su doll sepeteliu, jei ne, einu armaniuko pirkt ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bellty: 11 sausio 2013 - 12:55
QUOTE(enura @ 2013 01 11, 00:16)
pas mane paprastas eyes to kill , sitas
http://www.giorgioar...mp;cgid=mascara

kitu dar nebandziau, gal kitos pakomentuos  4u.gif

Pas mane irgi šis, nerealus thumbup.gif Jau iš pat pradžių dažė puikiai, nelipino blakstienų wub.gif
Atsakyti
QUOTE(^^liutuke @ 2013 01 11, 17:23)
Pas mane irgi šis, nerealus thumbup.gif Jau iš pat pradžių dažė puikiai, nelipino blakstienų  wub.gif

Oi kaip aš noriu šito tušo, bet Kaune Kristianoj turbūt nėra armani stendo g.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Nestyte @ 2013 01 11, 19:51)
Oi kaip aš noriu šito tušo, bet Kaune Kristianoj turbūt nėra armani stendo g.gif  verysad.gif

Deja nėra sad.gif Tušą siunčiausi iš JAV, pudrytę teko laimė nusipirkti Vilniuje smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bellty @ 2013 01 11, 12:49)
g.gif Man parduotuvej sake, ner paprasto, yra tie 3 (4 su waterproof)  g.gif 


tuso pakuote tai tokios slapio asfalto spalvos
gal pas mus nebera to paprasto g.gif as tai is usa siunciausi, jei neklystu is cia:
http://www.saksfifth...p;bmUID=jMFyPX5

gal ir tas excess neblogas, nors kazkas atsiliepimuose minejo kad labiau patiko tas paprastas eyes to kill. manau reik bandyt, kad zinot biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(^^liutuke @ 2013 01 11, 21:49)
Deja nėra sad.gif Tušą siunčiausi iš JAV, pudrytę teko laimė nusipirkti Vilniuje smile.gif

O gaila verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Nestyte @ 2013 01 11, 21:13)

Tikrai taip, galėtų ir pas mus atsirasti, tiek daug šio gamintojo noriu išmėginti smile.gif Nors aš Kristianą dabar iškeičiau į Douglas blush2.gif
Atsakyti
visuomet ieskodavau tusu, kurie ilgintu, nes buvo trumputes blakstienos, db nemazai paaugo ir ieskau tuso, kuris:
tankintu, storintu, atskirtu, nes nors ir pailgejo, taciau plonutes kaip siuleliai... gal kazka patartumete? iki 50lt?? masciau apie si:
user posted image
arba
user posted image

kokie butu atsiiepimai arba rekomendacijos...? g.gif

Atsakyti
QUOTE(^^liutuke @ 2013 01 11, 22:28)
Tikrai taip, galėtų ir pas mus atsirasti, tiek daug šio gamintojo noriu išmėginti smile.gif Nors aš Kristianą dabar iškeičiau į Douglas  blush2.gif

Na tikėkimės Kaunas neliks užmirštas visam laikui ir atsiras pas mus Armani mirksiukas.gif wub.gif
Atsakyti
Gal kam privers si info. pirkausi Kosmadoj si tusa PUPA Vamp user posted image

man pats didziausiais š... sepetelis apsiveles, koses krauna kaip reikiant , blakstienas ne dazo, o lipina. Didesnes nesamones neturejau , kaina apie 49 doh.gif
Atsakyti
praeitu metu atradimas, japoniskas Menard Jupier blakstienu tusas
user posted image
nelipina blakstienu, itin lengvos teksturos, prailgina blakstienas ir kas svarbiausia netrupa/nebyra/netepa po ilgos ilgos dienos, iki pat velaus vakaro; ypach tinkamas jautrioms akims;
tikrai rekomenduoju; lyginant su kitais brangesniais tusais, ilgesnis "tarnavimo" laikas, nors kainuoja ir brangiau (~130lt), bet tikrai vertas tu pinigu;
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
mano metų atradimas, Gosh Catchy eyes, riečia puikiai, ilgina, atskiria bigsmile.gif
user posted image

labai labai patinka wub.gif
Atsakyti