Įkraunama...
Įkraunama...

Tušai blakstienoms

QUOTE(bellty @ 2013 01 05, 18:24)
Va tame ir esme, kad ant sepetelio tiek daug mases, kad neiseina nepadaugint unsure.gif tik prilieciu prie blakstienu ir iskart perdaug koses, nes ji tokia skysta. Kame cia esme? Na bet matyt cia jis ne is tu tusu kurie ir tankina blakstienas, nes issilgina ir atskiria tai jo (tik turbut porom), bet lieka tokie keli netvarkingi stagariukai lotuliukas.gif

O kaip tusa greiciau patirstint? biggrin.gif


hmmm, nu ***** galvoju dabar apie savo turimą ir nebuvo taip. pradžioj kokią savaitę būdavo per daug košės ant šepetėlio galo, tai nubraukdavau į tūtelę ir dažydavau, o dabar normaliai jau lyg ir atrodo viskas unsure.gif o Jūs dažot dviem sluoksniais ar Jums lipina iškart po vieno sluoksnio?

nepatirštinsit greičiau, manau, kad tik laukti reikia arba laikyti atidarytą mastau.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Almost @ 2013 01 05, 21:32)
hmmm, nu ***** galvoju dabar apie savo turimą ir nebuvo taip. pradžioj kokią savaitę būdavo per daug košės ant šepetėlio galo, tai nubraukdavau į tūtelę ir dažydavau, o dabar normaliai jau lyg ir atrodo viskas  unsure.gif o Jūs dažot dviem sluoksniais ar Jums lipina iškart po vieno sluoksnio?

nepatirštinsit greičiau, manau, kad tik laukti reikia arba laikyti atidarytą mastau.gif  biggrin.gif


Man iskart po vieno sluoksnio. Tai gal man vandens i ji pripyle lotuliukas.gif Arba koks labai sviezias pakliuvo g.gif buvo mintele palaikyt per nakti atidaryta biggrin.gif gal suveiktu? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(bellty @ 2013 01 05, 20:24)
ir bereikalo, nes s... didziausias doh.gif  doh.gif Doll eyes buvo simta kart geriau.

Hmm..., o man Doll Eyes is pradziu irgi nelabai patiko, nes jis man buvo tiesiog per skystas ir nepadengdavo blakstienu. O dabar, kai jau ilgokai prastovejo ir sutirstejo, tai lyg ir neblogai pradejo dazyt g.gif Taip kad - teks ir tau palaukt kol anas sutirstes, tiesiog daznai atsukinek biggrin.gif
Atsakyti
Palaukiau, tikrai patirstejo, bet dazo vis tiek neispudingai schmoll.gif Sepetelis vis vien blakstienu neissukuoja ir sulipina, man atrodo labai trumpi jo sereliai. Zodziu, labai nusivyliau sad.gif

Gal Lancome Drama geresnis?

Ir tai kaip ten su tuo Armani? smile.gif gundausi pirkt biggrin.gif bet maciau jie trys yra, nezinau net kuri g.gif
Atsakyti
[quote=bellty
sakykit, gal dar kas bandet ta visu isgirtaji Armani ''eyes to kill''? Koki efekta jis duoda? Ar issukuoja blakstienas? Nesulipina? Beje, maciau kad yra jie du: ''mascara volume ultime'' ir ''mascara excess''. Tai apie kuri snekate?

Sunaudojau savo Lancome ''doll eyes'', kuris tikrai patiko, graziai issukuodavo ir isilgindavo blakstienas, tik kazkaip labai greit pasibaige, ir noriu naujo tuso. Svarstau tarp Lancome klasikinio Hypnose ir Armani. Gal kas galetu palyginti? Ar nera jis toks kaip YSL ''faux cills'', nes sitas tai visiskai nepatiko... schmoll.gif
[/quote]

man labai patinka eyes to kill wub.gif ner mano blakstienos nei ilgos nei tankios, bet labai graziai padazo. tikrai nesulipina, ner net ka lygint su YSL faux cills. Sitas man visai nepatiko, akis tepliodavo ir uzdziuvo laaabai greit. o vat armani jau tikrai pusmeti naudoju ir tebedazo super


[quote=Vonios Fane,2012 12 21, 16:36]
Stebuklingas biggrin.gif
Bet man dar stebuklingesnis Diorshow [url=http://www.dior.com/beauty/usa/en/makeup/eyes/mascaras/backstage-makeup/py0697020-
cmascaras.html]http://www.dior.com/beauty/usa/en/makeup/e...-cmascaras.html[/url]
Iconic'as visiskai nepatiko
[/quote]

kaip tik dabar nusipirkau ir diorshow toki. Man patiko, patiko sepetelis ir graziai dazo, neissiteplioju
aplink. Dar tik antra diena daziau, kol kas thumbup.gif

bet sakyciau man vis tiek armani nr.1 ax.gif
Atsakyti
QUOTE(bellty @ 2013 01 07, 16:27)
Ir tai kaip ten su tuo Armani? smile.gif gundausi pirkt biggrin.gif bet maciau jie trys yra, nezinau net kuri g.gif

O gal kas nors galėtų įdėti nuotraukytę, kuris tiksliai Armani eyes to kill tušas čia taip išgirtas 4u.gif wub.gif labai norėčiau išbandyti, bet aš irgi mačiau, kad berods jie keli yra tik kažkuo skiriasi 4u.gif g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nestyte: 09 sausio 2013 - 00:06
SVeikutes smile.gif vis pro reta paskaitinėju sitą temute, idomu wink.gif norejau paklausti apie BeYo (berods taip rasosi) firmos tušą, nu nusipirkau as ji, nepatenkinta vissiskai.. byra labai, ir toks neryskus man jis, tepu kelis kartus, tai9 paskui gaunasi su tom "voro kojom" galiukai blakstienu.. praktiskai ismest tik.. visada naudojau Loreal Teleskopic tušą.. tai labai superinis man jisai smile.gif)
Atsakyti
QUOTE(enura @ 2013 01 08, 22:17)

bet sakyciau man vis tiek armani nr.1  ax.gif


enura, labai mums cia rupi kuris Armani! Kaip tiksliai vadinas:

-Eyes to Kill Mascara Excess?
-Eyes to Kill Mascara volume ultime?
-Eyes to Kill Mascara Stretch?

4u.gif

Atsakyti
Testuoja vandeniui atsparius tusus labai nuotaikingas klipukas smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kucci_kucci: 10 sausio 2013 - 01:12
Sveikos, o gal ka nors galite pasakyti apie Dior J'adore tušą? gavau dovanu, kolkas nebandytas stovi smile.gif
šiaip per klaidą nusipirkusi esu vandeniui atsparų tušą, ir nzn naudojau aš jį, o siaip labai kenkia jis? nes man gana patogus nei tepa nei nk.. smile.gif
Atsakyti
Turėjau Lancome doll eyes, patiko labai, pabaigus nusipirkau, hypnose drama. Nežinau, koks velnias sugundė jį pirkti. Nesamonė schmoll.gif nepadažydavo gražiai, sulipindavo blakstienas, niekaip gražiai neiššukuodavau, žodžiu, buvau susinervinus. Bet .... bigsmile.gif Nebuvau dar išmetusi to doll eyes. Tai išploviau jo šepetėlį ir sukeičiau su drama šepetėliu biggrin.gif Iš karto vaizdas kitas thumbup.gif Tai gi, manau to dramos šepetėlis nekoks, arba paprasčiausiai, aš tokiu nemoku dažytis biggrin.gif Bet daugiau nemesiu kelio, dėl takelio biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(bellty @ 2013 01 09, 12:03)
enura, labai mums cia rupi kuris Armani! Kaip tiksliai vadinas:

-Eyes to Kill Mascara Excess?
-Eyes to Kill Mascara volume ultime?
-Eyes to Kill Mascara Stretch?

4u.gif


pas mane paprastas eyes to kill , sitas
http://www.giorgioar...mp;cgid=mascara

kitu dar nebandziau, gal kitos pakomentuos 4u.gif
Atsakyti