Įkraunama...
Įkraunama...

Tušai blakstienoms

O mano mylimiausias dbr mary kay lash love!!! Labai ilgina,nelipina,graziai atskirtos blakstienos! Ir netrupa!! Super! 4u.gif
Atsakyti
Paneles, sakykit, kas zinote, kokia kaina pas mus diorshow new look tuso?
http://www.dior.com/...-cmascaras.html
Atsakyti
Mano geriausias turėtas blakstienų tušas yra maxfactor calorie 2000
smile.gif
Atsakyti
mano favoritas MF Masterpiece, db kaip tik baigineju, reiks pirkt pabandymui Masterpiece max - gal labiau patiks bigsmile.gif
Atsakyti
nusipirkau si sventems http://s.plurielles....7qowyp_2041.jpg tai ka galiu pasakyti - dazo tokiu paciu stiliumi kaip ir originalusis. nusiplauna panasiai kaip kanebo 38 tusas - su siltu vandeniu tokiais gumuliukais nuslysta nuo blakstienu. pacio tuso tekstura sakyciau tokia "silikonine", blakstienos lieka lankscios. kol naujas tai kolkas netrupa. diena nesimato bet prie elektrinio apsvietimo istiesu pasimato blizguciai. visai graziai zeri. reziume: man patiko.
Atsakyti
Sveiki 4u.gif
Gal kas žinot, ar yra Lietuvoj pirkti ''Maybelline Rocket'' tušas? Šiaip niekur nemačiau, bet galvoju, gal tiesiog pro akis praleidau.. blush2.gif
Atsakyti
Sveikutes, su Naujais Metais visas 4u.gif

sakykit, gal dar kas bandet ta visu isgirtaji Armani ''eyes to kill''? Koki efekta jis duoda? Ar issukuoja blakstienas? Nesulipina? Beje, maciau kad yra jie du: ''mascara volume ultime'' ir ''mascara excess''. Tai apie kuri snekate?

Sunaudojau savo Lancome ''doll eyes'', kuris tikrai patiko, graziai issukuodavo ir isilgindavo blakstienas, tik kazkaip labai greit pasibaige, ir noriu naujo tuso. Svarstau tarp Lancome klasikinio Hypnose ir Armani. Gal kas galetu palyginti? Ar nera jis toks kaip YSL ''faux cills'', nes sitas tai visiskai nepatiko... schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bellty: 02 sausio 2013 - 11:40
Laba smile.gif gal išbandėte DIORSHOW New Look? ar galėtumėte palyginti jį su Diorshow 360 bei Extase... 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _NERInga_: 03 sausio 2013 - 16:53
Nu va, nesulaukiau atsakymu ir nusipirkau Lancome Hypnose paprasta vis delto, pagailejau pinigeliu...

ir bereikalo, nes s... didziausias doh.gif doh.gif Doll eyes buvo simta kart geriau. Toms, kas turit retas blakstienas tikrai nepatariu Hypnose paprasto pirkt, nes sulipina ziauriai, lieka 4 ilgos blakstienos (bent ilgos biggrin.gif ) lauksiu su viltim kad patirstejes pasikeis, o jei ne mesi siuksliu dezen ir eisu Armani pirkt biggrin.gif

Skupus visad du kartus moka doh.gif
Atsakyti
QUOTE(bellty @ 2013 01 05, 17:24)
Nu va, nesulaukiau atsakymu ir nusipirkau Lancome Hypnose paprasta vis delto, pagailejau pinigeliu...


hmm, naudoju jau kurį laiką - gal 2sav. Lancome Hypnose ir kol kas neturiu nusiskundimų. netepa paakių, dažo gražiai, aišku reikia nepadauginti, nes tuomet šiek tiek lipina. blakstienas atskiria, paryškina, kiek pailgina, nestorina. tik kažkodėl manau, kad labai greit baigsis, nes man jo labai mažai kažkodėl atrodo g.gif
Atsakyti
QUOTE(bellty @ 2013 01 05, 19:24)
Nu va, nesulaukiau atsakymu ir nusipirkau Lancome Hypnose paprasta vis delto, pagailejau pinigeliu...

ir bereikalo, nes s... didziausias doh.gif  doh.gif Doll eyes buvo simta kart geriau. Toms, kas turit retas blakstienas tikrai nepatariu Hypnose paprasto pirkt, nes sulipina ziauriai, lieka 4 ilgos blakstienos (bent ilgos biggrin.gif  ) lauksiu su viltim kad patirstejes pasikeis, o jei ne mesi siuksliu dezen ir eisu Armani pirkt biggrin.gif

Skupus visad du kartus moka doh.gif


gal reikia palaukt, kol patirstes? nors as is lancome hypnose serijos visus tusus esu turejus, tai man irgi labiausiai patiko doll eyes (antroj vietoj- paprastas hypnose). dabar star turiu, tai ner net ka lygint su doll eyes unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Almost @ 2013 01 05, 20:27)
hmm, naudoju jau kurį laiką - gal 2sav. Lancome Hypnose ir kol kas neturiu nusiskundimų. netepa paakių, dažo gražiai, aišku reikia nepadauginti, nes tuomet šiek tiek lipina. blakstienas atskiria, paryškina, kiek pailgina, nestorina. tik kažkodėl manau, kad labai greit baigsis, nes man jo labai mažai kažkodėl atrodo  g.gif


Va tame ir esme, kad ant sepetelio tiek daug mases, kad neiseina nepadaugint unsure.gif tik prilieciu prie blakstienu ir iskart perdaug koses, nes ji tokia skysta. Kame cia esme? Na bet matyt cia jis ne is tu tusu kurie ir tankina blakstienas, nes issilgina ir atskiria tai jo (tik turbut porom), bet lieka tokie keli netvarkingi stagariukai lotuliukas.gif

QUOTE(dominica @ 2013 01 05, 20:50)
gal reikia palaukt, kol patirstes? nors as is lancome hypnose serijos visus tusus esu turejus, tai man irgi labiausiai patiko doll eyes (antroj vietoj- paprastas hypnose). dabar star turiu, tai ner net ka lygint su doll eyes  unsure.gif


Gal... Nes dabar tikrai sepetelio net sereliu nesimato, vien kose, bandau i krastus nubraukt, vis vien graziai nenusibraukia. man doll eyes iskart graziai daze! O ir nusiplaudavo puikiai, uztekdavo beveik vandens, nu sitas... suslapinus kazkokia zele tarp pirstu lieka, slidumas toks. biggrin.gif Gundziaus dar Hypnose Drama, bet kazkaip ranka tie situ nukrypo doh.gif Nu ziuresiu... O kaip tusa greiciau patirstint? biggrin.gif
Atsakyti