Įkraunama...
Įkraunama...

Tušai blakstienoms

QUOTE(Povila$ @ 2012 06 10, 16:24)
Gal galit palygint su Max Factor tušais? Ir šiaip parašykit kuo geras jis  smile.gif

turiu max factor false lash'ą ir 2000 calories riestu šepetėliu tai lygint galiu tik su jais smile.gif Man loreal'io šepetėlis patogesnis, kas dėl efekto, tai false lash ir voluminous efektai man panašūs, 2000 calories man labai labai blankus atrodo, nei pariečia normaliai, nei pailgina... kažkoks nesusipratimas doh.gif jei nepamiršiu kokią dieną gal pavyks nufotografuoti false lash ir voluminous palyginimui, bėje man dar aktualu, kad loreal'is ir neturi to nemalonaus kvapo kaip mano max factor smile.gif
Tačiau jei klausiat ar čia mano tušas nr 1,- tai tokio dar neradau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(žvarba @ 2012 06 10, 19:19)
turiu max factor false lash'ą ir 2000 calories riestu šepetėliu tai lygint galiu tik su jais smile.gif Man loreal'io šepetėlis patogesnis, kas dėl efekto, tai false lash ir voluminous efektai man panašūs, 2000 calories man labai labai blankus atrodo, nei pariečia normaliai, nei pailgina... kažkoks nesusipratimas doh.gif  jei nepamiršiu kokią dieną gal pavyks nufotografuoti false lash ir voluminous palyginimui, bėje man dar aktualu, kad loreal'is ir neturi to nemalonaus kvapo kaip mano max factor smile.gif
Tačiau jei klausiat ar čia mano tušas nr 1,- tai tokio dar neradau doh.gif

Aš tik MF false lash effect naudoju. Dabartinis į pabaigą, tai galvoju gal šį Loreal'io išbandyt, nes girdėjau daug gerų atsiliepimų ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Sheilamissy @ 2012 06 08, 12:06)
Tada parekomenduokit kokį tušą ( iki 30lt), kad gerai ilgintų, ryškiai dažytų smile.gif




BOURJOIS VOLUME FAST & PERFECT smile.gif na, jis apie 10Lt brangesnis už tavo norimą kainą, bet pasidažius efektas tikrai pastebimas mirksiukas.gif ilgina tikrai laaabai, nes jo šepetėlis sukasi ir blakstienos išširiečia, atrodo, iki pat antakių smile.gif pasidažius šiuo tušu esu sulaukusi klausimų ar čia mano blakstienos priaugintos, ar natūralios cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Povila$ @ 2012 06 10, 17:24)
Gal galit palygint su Max Factor tušais? Ir šiaip parašykit kuo geras jis  smile.gif

Aš irgi buvau prisiskaičius daug gerų atsiliepimų apie šitą Voluminous, pats efektas man patiko, nes patankino, išryškino blakstienas, bet man visi, ne išimtis ir šitas, Loreal tušai tepa paakius smarkiai. O iš Maxfactor esu bandžiusi Masterpiece max, tai voluminous labiau tankino nei šitas, o MF niekur nenubėgdavo. Bet jei naudosit fotosesijoms, tai turbūt neaktualu. Jei reikėtų pasirinkti iš dviejų, aš rinkčiausi MF. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Povila$ @ 2012 06 10, 22:39)
Aš tik MF false lash effect naudoju. Dabartinis į pabaigą, tai galvoju gal šį Loreal'io išbandyt, nes girdėjau daug gerų atsiliepimų  ax.gif


nepabandęs nežinosit smile.gif

QUOTE(Zhaltvyksle @ 2012 06 11, 08:28)
Aš irgi buvau prisiskaičius daug gerų atsiliepimų apie šitą Voluminous, pats efektas man patiko, nes patankino, išryškino blakstienas, bet man visi, ne išimtis ir šitas, Loreal tušai tepa paakius smarkiai.

Na va smile.gif o man kaip tik nebyra ir netepa jis thumbup.gif
Atsakyti
http://eu.strawberry...k/40827/#DETAIL

Kaip Jums sis tusas? Kas turejot pakomentuokit smile.gif Mano blakstienos trumpos ir silpnokos. Aisku norisi maksimalaus efekto. Nesu naturaliste biggrin.gif
Atsakyti
Mano naujasis favoritas Bourjois wub.gif
user posted image

Dažo labai gražiai, tikrai pariečia, iššukuoja, tepant kelis sluoksnius gražiai paryškina, o jeigu norisi labai natūraliai - užtenka vieno sluoksnio. Žodžiu kasdienai šitas tušas tikrai super. Ir svarbiausia, kad gerai laikosi, netrupa, netepa paakių thumbup.gif
Atsakyti
Gal bandete Pupos tusus ,kaip jie maciau yra naujas,idomu kaip biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(agnite @ 2012 06 11, 13:34)
Mano naujasis favoritas Bourjois  wub.gif




as irgi dabar sita naudoju, tai jis mane maloniai nustebino smile.gif Pati nebuciau pirkus, nes mano megstamiausi guminiais sepeteliais ir toks jau isitikinimas, kad tik jie geriausiai atskiria, nelipina blakstienu. Bet sis bourjois tikrai puikus, graziai atskiria, jokiu gumuleliu ir del laikymosi pritariu, man visai netrupa thumbup.gif (mano megstamiausias loreal million deja linkes trupeti)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Feline: 11 birželio 2012 - 15:23
QUOTE(ferari @ 2012 06 11, 15:04)
Gal bandete Pupos tusus ,kaip jie maciau yra naujas,idomu kaip biggrin.gif


Man pupos tusas nepatiko. Turejau viena, labai jau isgirta konsultantes, bet sunkiai valesi ir negraziai daze unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Harmonija1983 @ 2012 06 11, 10:42)
http://eu.strawberry...k/40827/#DETAIL

Kaip Jums sis tusas? Kas turejot pakomentuokit  smile.gif Mano blakstienos trumpos ir silpnokos. Aisku norisi maksimalaus efekto. Nesu naturaliste  biggrin.gif

Man jis labai patinka, gražiai pailgina, paryškina, bet reikia pripažinti, kad dirbtinių blakstienų efekto su juo neišgausite.
Atsakyti
QUOTE(abiga @ 2012 06 11, 17:54)
Man jis labai patinka, gražiai pailgina, paryškina, bet reikia pripažinti, kad dirbtinių blakstienų efekto su juo neišgausite.


O valosis/prausiasi jis lengvai?
Atsakyti