Įkraunama...
Įkraunama...

Tušai blakstienoms

QUOTE(egliuchiux @ 2012 12 16, 17:36)
as bandziau lancome virtuose. tai labai patiko. vis planuoju pirkti pilna pakuote nes sunaudojau miniuka  ax.gif  bet  ax.gif neapsisprendziu tarp virtuose ir paprastojo  g.gif  nes paprasta daug kas giria  biggrin.gif

Man virtuose kazkoks sausas. g.gif nlb patiko lyginant su hypnose.
Atsakyti
QUOTE(katukou32 @ 2012 12 15, 17:36)
Sveiki  4u.gif
Mano blakstienos visiška tragedija, trumpos ir tiesios.. Išbandžiau daug tušų,

As stai ka pastebejau - kai pirkdavau YSL, Pupa, Guerlain, Dior ir kt. brangius tusus, supratau, kad ju konsistencija yra minkstesne ir elastinga, o va dabar nusipirkauBourjois Queen Attitude , tai tuso konsistencija matosi, kad is pigesniu medziagu ir kai isdziusta blakstienos jos tampa kietesnemis, bet uztat laikosi visa diena uzrietimas rietikliu, ir dar padazytas blakstienas padziovinu plauku dziovintuvu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(egliuchiux @ 2012 12 16, 15:36)
as bandziau lancome virtuose. tai labai patiko. vis planuoju pirkti pilna pakuote nes sunaudojau miniuka  ax.gif  bet  ax.gif neapsisprendziu tarp virtuose ir paprastojo  g.gif  nes paprasta daug kas giria  biggrin.gif


o kokios jusu blakstienos ? as ziurinejau virtuose,bet kai uzklausiau ,pasiule klasikini... :)pries tai turejau drama- lipino,birejo dienos eigoj. nelabai patiko.
Atsakyti
katras geresnis ? g.gif blush2.gif
Esu bandzius loreal geltona tai labai patiko... o kaip tas raudonas ar geresnis is si geltona ?

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(kristynka* @ 2012 12 17, 14:48)
katras geresnis ? g.gif  blush2.gif
Esu bandzius loreal geltona tai labai patiko... o kaip tas raudonas ar geresnis is si geltona ?

user posted image

user posted image

Bent jau man kolkas geltonas geresnis, gal raudonas dar normaliai nepradžiuvo rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikos, gal galėtumėte rekomenduoti kokį gerą vandeniui atsparų tušą? 4u.gif ax.gif Ir kad nebūtų labai brangus iki 30lt
Atsakyti
QUOTE(Rumute @ 2012 12 17, 17:11)
Sveikos, gal galėtumėte rekomenduoti kokį gerą vandeniui atsparų tušą? 4u.gif  ax.gif  Ir kad nebūtų labai brangus iki 30lt


Nebrangios kosmetikos temoj jau rekomendavau atsparu vandeniui tusa "Architect", jo kaina apie 19 Lt
user posted image
Atsakyti
QUOTE(jurate26 @ 2012 12 17, 00:34)
o kokios jusu blakstienos ? as ziurinejau virtuose,bet kai uzklausiau ,pasiule klasikini...  :)pries tai turejau drama- lipino,birejo dienos eigoj. nelabai patiko.


tiesios, visada riečiu rietikliu. nėr labai ilgos 4u.gif tai virtuose man išlaiko jas užsirietusias. gražiai iššukuoja todėl jų atrodo daugiau ax.gif gal tik ilgint nelabai ilgina g.gif
Atsakyti
O gal kas galite palyginti Armani - Eyes to kill ir Dior Iconic? neapsisprendžiu doh.gif Dior esu bandžiusi, man labai tinka, bet gal tas Armani koks stebuklingas? g.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(InRed @ 2012 12 21, 12:18)
O gal kas galite palyginti Armani - Eyes to kill ir Dior Iconic? neapsisprendžiu doh.gif Dior esu bandžiusi, man labai tinka, bet gal tas Armani koks stebuklingas? g.gif  blush2.gif

Stebuklingas biggrin.gif
Bet man dar stebuklingesnis Diorshow http://www.dior.com/...-cmascaras.html
Iconic'as visiskai nepatiko
Atsakyti
Štai čia ir yra mano didžioji abejonė- esmė ta,kad mano blakstėms labai tiko ICONIC - puikiai pakeldavo jas, nesulipindavo, išilgindavo ir gražiai ryškino. o tas, kur nuorodoj - man buvo labai nepatogus šepetėlis ir tušas stebuklų su blakstėmis nedarė. Pagal tai galvoju, jei jums visai netiko ICONIC, man gal visai netiks tas Armani g.gif reiktų pabandyt, gal šian Douglase pavyks.
Atsakyti
Siuo metu dazausi Manhattan - First Flirt Mascara , labai graziai praiilgina ir atskiria, bet nestorina, plius pigus.
Atsakyti