Įkraunama...
Įkraunama...

Tušai blakstienoms

QUOTE(virgaxxx @ 2012 12 07, 23:21)
Pora savaiciu bandziau ivairius tusus,bet vakar gryzau prie sio,tai po visu jis kolkas NR 1. thumbup.gif Manau,tikrai nenuvils mirksiukas.gif .Man asmeniskai visi tusai pradzioje nepatinka,tai pradzioje nenusivilkite,kol ilgesni laika nepanaudosit bigsmile.gif Kokia pudryte naudojai? ax.gif

Nu tikiuosi nenusivilsiu, man svarbiausia gražiai iššukuotų blakstienas smile.gif Netrukus jau galėsiu išmėgint smile.gif O pudrytę naudoju Lasting Silk, labai patinka, žiemą man pats tas smile.gif
Atsakyti
Man GIVENCHY pats paciausias siuo metu,o siaip ilga laika mylejau YSL
efect faux cils ax.gif
Atsakyti
gal kas patartu, tos kurios bande lancome tusus,kuris is ju geriausiai ilgina ir duoda apimties? bandziau klasikini hypnose,ir hypnose drama. kuri dar vertetu pabandyti? dar mastau apie armani eyes to kill. 4u.gif dekui
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurate26: 08 gruodžio 2012 - 20:50
QUOTE(jurate26 @ 2012 12 08, 20:50)
gal kas patartu, tos kurios bande lancome tusus,kuris is ju geriausiai ilgina ir duoda apimties? bandziau klasikini hypnose,ir hypnose drama. kuri dar vertetu pabandyti? dar mastau apie armani eyes to kill. 4u.gif  dekui

As Lancome taipat bandziau,tai visada patiko,bet Armani kolkas nr 1.Paluk kol merginos Armani tures,nes maciau nemazai uzsisake,gal parasys atsiliepimus ir tu nuspresi pabandyti arba gryzti prie Lancome. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(virgaxxx @ 2012 12 08, 20:17)
As Lancome taipat bandziau,tai visada patiko,bet Armani kolkas nr 1.Paluk kol merginos Armani tures,nes maciau nemazai uzsisake,gal parasys atsiliepimus ir tu nuspresi pabandyti arba gryzti prie Lancome. ax.gif



pasistengsiu islaukt biggrin.gif
Atsakyti
Cia kur sakot, ir pudryte ir tusas tos pacios firmos, tai kokios? Kas ten per tušas? g.gif
Atsakyti
QUOTE(InRed @ 2012 12 09, 22:25)
Cia kur sakot, ir pudryte ir tusas tos pacios firmos, tai kokios? Kas ten per tušas? g.gif

http://www.giorgioar...default,pd.html 4u.gif
Atsakyti
Cocosine, ačiū 4u.gif o galite palyginti su Maxfactor "Masterpiece max"? g.gif aš irgi ilgai buvau tų brangesniųjų YSL, Lancome, Givenchy mylėtoja, bet vėliau pamačiau, kad skirtumas labaaaai nedidelis, ir ėmiau taupyti "ant" tušų. Bet, aišku, vis maga pabandyti naujoves biggrin.gif ar šis gerai tankina ir nors kiek riečia? g.gif klausiu, nes matau sudėtyje vašką - o su vašku dažnai greitokai džiūna tušai, kąži, kaip bus su šiuo g.gif
Atsakyti
Sveiki 4u.gif
Mano blakstienos visiška tragedija, trumpos ir tiesios.. Išbandžiau daug tušų, bet tinkamo efekto nepastebėjau. Gal kas nors žino tušą kuris ilgintų, bet svarbiausia, kad užriestų? Nes su rietikliu užriestos laikosi tik kokia 20min. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(jurate26 @ 2012 12 08, 21:50)
gal kas patartu, tos kurios bande lancome tusus,kuris is ju geriausiai ilgina ir duoda apimties? bandziau klasikini hypnose,ir hypnose drama. kuri dar vertetu pabandyti? dar mastau apie armani eyes to kill. 4u.gif  dekui


Lancome be minėtų klasikinių hypnose, dar naudojau doll's eyes, bet kažko labai įpatingo nepastebėjau. Labiau už doll's eyes patiko hypnose star wub.gif kol kas smile.gif bet tikrai labiau už guerlain naujausius su veidroduku. Išbandžiau ir Diorshow, taip pat patiko ilginantis ir storinantis efektais kaip lancome star. Kol kas šie tušai man priimtiniausi. Gal žinote dar geresnių? Kokia nuomonė apie YSL tušus?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _NERInga_: 16 gruodžio 2012 - 13:54
QUOTE(_NERInga_ @ 2012 12 16, 12:53)
Lancome be minėtų klasikinių hypnose, dar naudojau doll's eyes, bet kažko labai įpatingo nepastebėjau. Labiau už doll's eyes patiko hypnose star wub.gif kol kas smile.gif bet tikrai labiau už guerlain naujausius su veidroduku. Išbandžiau ir Diorshow, taip pat patiko ilginantis ir storinantis efektais kaip lancome star. Kol kas šie tušai man priimtiniausi. Gal žinote dar geresnių? Kokia nuomonė apie YSL tušus?



as vakar kaip tik ejau pirkti tuso. tai vel rinkausi is lancome biggrin.gif konsultante sake ,jog visgi geriausias yra klasikinis hypnose. taigi n-tasis jau ax.gif sekanti karta bandysiu armani eyes to kill.
Atsakyti
QUOTE(jurate26 @ 2012 12 16, 16:47)
as vakar kaip tik ejau pirkti tuso. tai vel rinkausi is lancome biggrin.gif  konsultante sake ,jog visgi geriausias yra klasikinis hypnose. taigi n-tasis jau ax.gif sekanti karta bandysiu armani eyes to kill.


as bandziau lancome virtuose. tai labai patiko. vis planuoju pirkti pilna pakuote nes sunaudojau miniuka ax.gif bet ax.gif neapsisprendziu tarp virtuose ir paprastojo g.gif nes paprasta daug kas giria biggrin.gif
Atsakyti