Įkraunama...
Įkraunama...

Tušai blakstienoms

QUOTE(mimi88 @ 2012 11 30, 13:38)


vienas tragiskiausiu tusu, padarantis 3 blakstienu kuokstus apveltus gumuleliais doh.gif
QUOTE(dzestina @ 2012 12 04, 11:17)
Na o cia manasi pats paprasciausias Maybiline user posted image


tusa zinau, tikrai neblogas jis, vienas legendiniu, nuo senu laiku biggrin.gif bet.... taip kaip juo pasidazote tai tikra antireklama ax.gif
Atsakyti
QUOTE(comep @ 2012 12 04, 12:01)
vienas tragiskiausiu tusu, padarantis 3 blakstienu kuokstus apveltus gumuleliais  doh.gif

tusa zinau, tikrai neblogas jis, vienas legendiniu, nuo senu laiku biggrin.gif bet.... taip kaip juo pasidazote tai tikra antireklama  ax.gif

tikrai kad legendinis, thumbup.gif bet jau daug metu nenaudojau,tad nusipirkau paziureti ar is ties taip pat gerai dazo kaip seniau smile.gif Na vis gi dabar pasiula daug didesne ir yra geresniu uz ji,bet kaip minejau uz tokia kaina visai ne blogai smile.gif Tikrai ne anti reklama,tiesiog norejau parodyti kaip butent su juo atrodo mano padazytos blakstienos rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(dzestina @ 2012 12 04, 10:17)
Maxfactor  False Lash Effect,su juo blakstienos is vis ispudingos :wub:Tik  minusas kad labai greit sutirsteja,ir reik keisti kas menesi  doh.gif

kaip keista, as pavasri vasara turejau tai puse metu laike, aisku i gala patirstejo bet uzteko ilgam smile.gif dazo jis graziai, tik man asmeniskai jis netankino, o atskyrdavo graziai blakstienas, tiesa pasakius man jo panasus efektas i loreal million lashes smile.gif

o apskritai tai tusas labai indvidualus dalykas ir kaip jis dazys priklauso ir nuo blakstienu ir nuo to ar mokesi juo dazytis 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mimi88: 04 gruodžio 2012 - 20:08
QUOTE(mimi88 @ 2012 12 04, 20:04)
kaip keista, as pavasri vasara turejau tai puse metu laike, aisku i gala patirstejo bet uzteko ilgam smile.gif dazo jis graziai, tik man asmeniskai jis netankino, o atskyrdavo graziai blakstienas, tiesa pasakius man jo panasus efektas i loreal million lashes smile.gif

Tikrai keista,bet tutele butent juoda,ne violetine ir ne auksine rolleyes.gif Na man atvirksciai tokios storos blakstienos kaip leles smile.gif
Gal man tirsteja del to kad labai daug uzkabinu koses,net nezinau bet gi negali taip buti kad is vien pasitaikytu pasene tusai,nes is pradziu poskystis,o paskui labai greit pradeda tirsteti doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dzestina: 04 gruodžio 2012 - 20:09
QUOTE(comep @ 2012 12 04, 11:01)
vienas tragiskiausiu tusu, padarantis 3 blakstienu kuokstus apveltus gumuleliais  doh.gif

tusa zinau, tikrai neblogas jis, vienas legendiniu, nuo senu laiku biggrin.gif bet.... taip kaip juo pasidazote tai tikra antireklama  ax.gif

o man visai grazu, cia skonio reikalas. as manau jei nori naturalaus efekto tada galima sakyt blaksciu ir dazyt nereik biggrin.gif

o dek lash architecto, tai man jis nieko nevelia smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mimi88: 04 gruodžio 2012 - 20:11
Sveikos,
Turiu tokią bėdą, nežinau, ar tai nuo tušo priklauso, ar nuo anatomijos, gal kas patars, kaip tai išspręsti. Pas mane akių vokai truputį užkritę, o blakstienos gana ilgos ir riestos, tad jeigu tušas ne waterproof, nuo blakstienų ant vokų per dieną atsiranda juodi dryžiukai. Tušą naudoju Clarins Wonder Perfect Mascara, ir šiaip jis man labai patinka, gražiai nudažo, nesulipina blakstienų, neerzina akių, bet tepa doh.gif anksčiau pagrinde naudojau waterproof tušus, jie žymes retai kada palikdavo, bet tai pagadino blakstienas, tai dabar kasdienai nebenaudoju.
Pasirinkimą sumažina tai, kad nešioju linzes ir turiu jautrias akis, kai kurių tušų jei trupinėlis patenka graužia klaikiai ir ašaros pasipila upeliais doh.gif Clinique ir YSL negalėjau naudoti.
Gal kažkaip tai išsprendžiama, kas susidūrėt?
Atsakyti
QUOTE(kusachius @ 2012 12 06, 20:12)
Sveikos,
Turiu tokią bėdą, nežinau, ar tai nuo tušo priklauso, ar nuo anatomijos, gal kas patars, kaip tai išspręsti. Pas mane akių vokai truputį užkritę, o blakstienos gana ilgos ir riestos, tad jeigu tušas ne waterproof, nuo blakstienų ant vokų per dieną atsiranda juodi dryžiukai. Tušą naudoju Clarins Wonder Perfect Mascara, ir šiaip jis man labai patinka, gražiai nudažo, nesulipina blakstienų, neerzina akių, bet tepa  doh.gif anksčiau pagrinde naudojau waterproof tušus, jie žymes retai kada palikdavo, bet tai pagadino blakstienas, tai dabar kasdienai nebenaudoju.
Pasirinkimą sumažina tai, kad nešioju linzes ir turiu jautrias akis, kai kurių tušų jei trupinėlis patenka graužia klaikiai ir ašaros pasipila upeliais  doh.gif  Clinique ir YSL negalėjau naudoti.
Gal kažkaip tai išsprendžiama, kas susidūrėt?


Man tokiu atveju padeda seseliu primeris smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sunreja @ 2012 12 06, 22:19)
Man tokiu atveju padeda seseliu primeris  smile.gif


O, labai ačių už patarimą! Reikės bandyti, nes turiu primerį, bet kažkaip naudoju jį tik vakariniam ar sceniniam makiažui. Gal padės, nes labai užknisa tie dryžuoti vokai doh.gif
Atsakyti
Gal kas jau bandete naujaji tusa is bourjois Queen Attitude? Sepetelis tai viliojanciai atrodo ax.gif


user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jollė: 07 gruodžio 2012 - 20:04
Kadangi pudra nenuvylė, tai laukiu šio tušo bigsmile.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(^^liutuke @ 2012 12 07, 20:17)
Kadangi pudra nenuvylė, tai laukiu šio tušo  bigsmile.gif
user posted image


Pora savaiciu bandziau ivairius tusus,bet vakar gryzau prie sio,tai po visu jis kolkas NR 1. thumbup.gif Manau,tikrai nenuvils mirksiukas.gif .Man asmeniskai visi tusai pradzioje nepatinka,tai pradzioje nenusivilkite,kol ilgesni laika nepanaudosit bigsmile.gif Kokia pudryte naudojai? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ra2ga @ 2012 11 26, 23:53)
Šiai dienai MAKE UP FOR EVER geriausias.

Man ir, geresnio dar neradau.

Bet gundausi YSL ir Armani isbandyt bigsmile.gif
Atsakyti