Įkraunama...
Įkraunama...

Tušai blakstienoms

Galbūt kažkas irgi yra turėjęs YSL singulier tušą? nes mano pačios lb greitai sudžiūvo.... Pirkau iš vienos merginos, galvoju, kad iš parduotuvės butų kitaip ar ne:)
Atsakyti
QUOTE(Elle- @ 2012 11 27, 21:37)
Galbūt kažkas irgi yra turėjęs YSL singulier tušą? nes mano pačios lb greitai sudžiūvo.... Pirkau iš vienos merginos, galvoju, kad iš parduotuvės butų kitaip ar ne:)

Jei dar turi tušą pasitikrink galiojimą. Aš taip pat galvojau kad neoriginalą Lancome nusipirkau iš Ebay, bet čia http://makeup-review....ua/decoder.php radau, kad viskas tvarkoj mirksiukas.gif
Atsakyti
Baltarusiškas tušas LUX VISAGE XXL silikoniniu šepetuku,su raudonu užrašu(11,60lt.)-vakarykštis pirkinys,praėjo pusdienis,nė kruopelė nenubyrėjo,aprašymas rusiškai:
http://kosmetista.ru...tzivi/6779.html
user posted image

XXL yra 3 rūšių,bet internete kol kas neradau atsiliepimų apie kitus .
Visas asortimentas:
http://www.luxvisage.by/catalog/tush
Parduotuvėlėje Vilkpėdėje,kur pigiai Flormar,yra dar 3D ir Secret,keliais litais pigesni
http://irecommend.ru...x-visage-secret
Atsakyti
sveikos, gal galit parekomenduoti geresni tankinanti tusa uz clinique high impact mascara? su juo viskas super, tiesiog gal jau atsirado geresnis biggrin.gif tad jei yra zinanciu apie toki, butinai informuokit mirksiukas.gif
user posted image
kaip chanel tusai? ar yra tarp ju koks vertas demesio?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo venus*from*mars: 29 lapkričio 2012 - 11:43
nu negaliu atsidziaugt loreal lash architect dazymu, vel blakstes tankumelis thumbup.gif
user posted image
nu bet pradedu isitiknt kad lietuvoj nuspirkt neuzdziuvusi tusa tai tas pat kas islost loterijoj, kur tik as ju nepirkus, bet is 10 tik kokie 2 buna sviezi verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(Gisana @ 2012 11 27, 19:23)
Su tokiom blakstienom bet kuris tušas bus geras  thumbup.gif

oj tikrai zinokit nea..kiek tu tusu i siuksline keliave..jos retos ir gerai tankina tikrai ne kiekvienas unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(mimi88 @ 2012 11 29, 20:02)
nu negaliu atsidziaugt loreal lash architect dazymu, vel blakstes tankumelis thumbup.gif
user posted image
nu bet pradedu isitiknt kad lietuvoj nuspirkt neuzdziuvusi tusa tai tas pat kas islost loterijoj, kur tik as ju nepirkus, bet is 10 tik kokie 2 buna sviezi verysad.gif
kiekvienas unsure.gif

Cia padazius siuo tusu toks efektas,grazus?Treciadieni gryztu i Lt,tai jeigu nerandat Lt tuso ,gal galiu kazkuo pagelbet,draugiskai biggrin.gif
Atsakyti

user posted image

Bet tikrai gražu. Reiks ir man tokio pasiieskot.
Atsakyti
Gal daug kam pasirodys tos blakstienos sulipusios ir pan., na bet man tai gražu taip wub.gif noriu ir aš dabar to tušo biggrin.gif čia jis toks šviežias iškart taip dažo? Parodykit pakuotės paveiksliuką ax.gif
Atsakyti
QUOTE(virgaxxx @ 2012 11 29, 19:40)
Cia padazius siuo tusu toks efektas,grazus?Treciadieni gryztu i Lt,tai jeigu nerandat Lt tuso ,gal galiu kazkuo pagelbet,draugiskai biggrin.gif



QUOTE(Gisana @ 2012 11 30, 08:35)
Gal daug kam pasirodys tos blakstienos sulipusios ir pan., na bet man tai gražu taip  wub.gif noriu ir aš dabar to tušo  biggrin.gif čia jis toks šviežias iškart taip dažo? Parodykit pakuotės paveiksliuką  ax.gif

taip cia su minetu tusu, jis seip tikrai palipina blakstes bet man patinka, kartais reik pasukuot atskirt, tiesa cia koki 3sluosniai, jei ne 4 bet tepti neudziovinant o iskart.
gisana man jis pasirode nelabai sviezias nors konsultantes dar prasiau kad is giliau istrauktu neprasukineta..nors nezinau gal jis toks turi but, senai beturejau toki, bet manau kad ne, turetu but skystesnis, o dabar jauciu uzteks kokiai pora men ir vel naujo reiks..nes jau ir dabar taip teko atrodo makaluot kad pakabint to tuso ant sepecio normaliai.
kita kart bandysiu tikrai is uzsienio susisaudyt ar is sm koki uzpakuota, nervina kad lietuvoj ant daugumos tusu net lipduko nera kad neprasukineta..
nezinau siulyciau jei yra galimybe pasibandyt, nes tusas seip kaip ir kokia pudra labai indvidualu, nusipirksit o nepatiks biggrin.gif
pakuote tokia
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mimi88: 30 lapkričio 2012 - 13:40
Na o cia manasi pats paprasciausias Maybiline user posted image
pasirodau ,kaip uz toka kaina tikrai ne blogas tusas smile.gif Nors pats paciausias Maxfactor False Lash Effect,su juo blakstienos is vis ispudingos :wub:Tik minusas kad labai greit sutirsteja,ir reik keisti kas menesi doh.gif
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dzestina: 04 gruodžio 2012 - 11:20

user posted image
[/quote]

man tai visai jis nepatiko arba as dazytis su tokiu nemokejau.

man pats paciausias lancome oscillation, neriekia vargt tepliojantis ilgai, gal dar kas naudojes ji ir atrades panasu efekta dazymo su kitos firmos?


Atsakyti
QUOTE(dzestina @ 2012 12 04, 11:17)
Na o cia manasi pats paprasciausias Maybiline user posted image
pasirodau ,kaip uz toka kaina tikrai ne blogas tusas smile.gif Nors pats paciausias Maxfactor  False Lash Effect,su juo blakstienos is vis ispudingos :wub:Tik  minusas kad labai greit sutirsteja,ir reik keisti kas menesi  doh.gif


Pagal nuotraukas tai nelaba ir blogai atrodo.Kiek mokejai?as praeita savaite nusipirkau geltona,tai kolkas komentaro nerasau,nes noriu truputi panaudoti. mirksiukas.gif
Atsakyti