Įkraunama...
Įkraunama...

Tušai blakstienoms


 i 
Ačiū už košę temoj. Dabar prašau parašykit, kaip atskirt žinutes apie originalumą ir apie tušus, kai pricitavot belekaip?

Ne naujokės susirinkusios, sunku į reikiamą temą nukreipt? arba bent jau necituot :oh

http://www.supermama.lt/forumas/index.php?...0361&st=444
Atsakyti
As dabar savo pasiemusi patyrinėjau, yra ir kodukas ir lipdukas o pirktas iš sephoros . Šiaip man jis labai patiko, tik sakyčiau, kad greitai baigėsi g.gif .
Atsakyti
Sveikos,
Jeigu kam idomu imesiu foto ir nuoroda kur yra aiskiai nufotografuota kaip tusai atrodo, pasiziurekite ir jus dzestina ju daug visokiu rusiu, taip, kad neskelbkite netiesos. Beto jis atskiria kiekviena blakstiena ir paailgina, neoriginalus blakstienu taip graziai neisdazytu. As zinau is kur jis pirktas, o jeigu jums nepatiko vien delto kad jis nepadaro barbisku blakstienu, prisiauginkite.
user posted imageMy Webpage
Atsakyti
Dzestina, palyginkit su savo turimu drinks_cheers.gif
http://reviews.ebay....000000020304002
Atsakyti
QUOTE(Marge @ 2012 11 26, 20:13)
Dzestina, palyginkit su savo turimu drinks_cheers.gif
http://reviews.ebay....000000020304002

Aciu Marge thumbup.gif akivaizdu visu 100% kad fuflo doh.gif
Netersiam daugiau sios temos ir persikeliam i reikiama tema,ten ir ikelsiu daugiau foto mirksiukas.gif
Papildyta:

Mano foto
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Papildyta:
QUOTE(Linakruopyte @ 2012 11 26, 19:59)
Sveikos,
Jeigu kam idomu imesiu foto ir nuoroda kur yra aiskiai nufotografuota kaip tusai atrodo, pasiziurekite ir jus dzestina ju daug visokiu rusiu, taip, kad neskelbkite netiesos. Beto jis atskiria kiekviena blakstiena ir paailgina, neoriginalus blakstienu taip graziai neisdazytu. As zinau is kur jis pirktas, o jeigu jums nepatiko vien delto kad jis nepadaro barbisku blakstienu, prisiauginkite. 
user posted imageMy Webpage

Jeigu taip graziai jums dazo,tai ir dazykites i sveikata su siuo tusu,o man tokio ššš nereikia schmoll.gif
Ir as jums dar karta sakau neieskokit kvailesniu,negalvokit kad jus viena tokia esat gudri ,ir galit kitus apgaudineti, cool.gif
Ar jus nematot akivaizdziu irodymu ,kad jusu tusas neorginalus???Man itarimas kyla kad jus is vis supratimo neturit apie orginalia kosmetika....
Atsakyti
QUOTE(dzestina @ 2012 11 26, 22:07)
Aciu Marge thumbup.gif akivaizdu visu 100% kad fuflo doh.gif
Netersiam daugiau sios temos ir persikeliam i reikiama tema,ten ir ikelsiu daugiau foto mirksiukas.gif
Papildyta:

Mano foto
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Papildyta:

Jeigu taip graziai jums dazo,tai ir dazykites i sveikata su siuo tusu,o man tokio ššš nereikia schmoll.gif
Ir as jums dar karta sakau neieskokit kvailesniu,negalvokit kad jus viena tokia esat gudri ,ir galit kitus apgaudineti, cool.gif
Ar jus nematot akivaizdziu irodymu ,kad jusu tusas neorginalus???Man itarimas kyla kad jus is vis supratimo neturit apie orginalia kosmetika....

smile.gif tikrai neprivalau irodineti ypac jums ka as suprantu, o ko ne. Nei vieno dar neapgavau ir nezadu to daryti. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Linakruopyte @ 2012 11 26, 21:39)
smile.gif  tikrai neprivalau irodineti ypac jums ka as suprantu, o ko ne. Nei vieno dar neapgavau ir nezadu to daryti.  doh.gif

Nu zinot kuo toliau tuo smagiau jus kalbat unsure.gif
Zinot as tikrai neprabedniesiu nuo tu 50lt,o jums bumerangu viskas sugryz cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dzestina: 26 lapkričio 2012 - 21:50
Šiai dienai MAKE UP FOR EVER geriausias.
Atsakyti
user posted image

Pries keleta dienu pradejau naudoti Maybelline Colossal, esu patenkinta, graziai tankina, riecia, ilgina, neapkrauna kose. Efektas panasus kaip ir labai patikusio Covergil lash blast volume.
Atsakyti
jei kam aktualu ikeliu foto lacome hypnose ir doll eyes, i netvarkingus antakius ir raudonas akis nekreipkit demesio biggrin.gif
be nieko
user posted image
hypnose doll eyes 2sluoksniai, jokio tankinimo, sakyciau labiau ilgina nei tankina
user posted image
kita akis hypnose 2-3sluoksniai, tankiau nei doll bet ir nelabai
user posted image
apskritai manes sie tusai nesuzavejo, su loreal million grazesnes, leliskesnes blakstes buna..

beje ejau pirkt maybelline falsies bet nusipirkau loreal lash architect, kazkada senai turejau, atsiminiau kad patiko ir griebiau, po keliu dienu jei nepamirsiu galesiu idet su juo padazyta aki
Atsakyti
QUOTE(Caridian @ 2012 11 27, 17:42)


Pries keleta dienu pradejau naudoti Maybelline Colossal, esu patenkinta, graziai tankina, riecia, ilgina, neapkrauna kose. Efektas panasus kaip ir labai patikusio Covergil lash blast volume.

man jis patiko, bet labai greitai byreti pradejo verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(mimi88 @ 2012 11 27, 19:04)
jei kam aktualu ikeliu foto lacome hypnose ir doll eyes, i netvarkingus antakius ir raudonas akis nekreipkit demesio biggrin.gif

Su tokiom blakstienom bet kuris tušas bus geras thumbup.gif
Atsakyti