Įkraunama...
Įkraunama...

Tušai blakstienoms

Dovanai reikia issirinkti LANCOME tusa, pati nebandziau, todel nezinau kuris butu geresnis:
Hypnôse Drama
Hypnôse Star
Hypnôse

Kam ruosiuosi dovanoti, megsta "barbiskas" blakstienas ax.gif biggrin.gif
Gal nors patartu? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mivida @ 2012 11 26, 11:14)
Dovanai reikia issirinkti LANCOME tusa, pati nebandziau, todel nezinau kuris butu geresnis:
Hypnôse Drama
Hypnôse Star
Hypnôse

Kam ruosiuosi dovanoti, megsta "barbiskas" blakstienas  ax.gif  biggrin.gif
Gal nors patartu?  4u.gif


Aš naudojau tik vieną iš jų - Hypnose Drama, tai tik galiu pasakyti, kad šis tikrai puikus ir gerų atsiliepimų daug girdėjusi mirksiukas.gif Galbūt atsiras išbandžiusių visus tris ir žinančių geriausią, bet Dramos šepetėlis man tikrai labai patiko, neįprastas..

O dabar naudoju Diorshow - Extase ir Iconic mirksiukas.gif pradžioj pasidažau su Extase (tankina blakstienas), o ant viršaus kol dar nesudžiuvo Iconic - ilgina. Taip padažytos blakstienos man labiausiai patinka rolleyes.gif Šiuos tušus nusipirkau vienu metu abu, pirmą kartą, bet tikrai nesigailiu, visiškai neapsunkina blakstienų, nesulipina ir netrupa, visą dieną gražiai laikosi tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(dzestina @ 2012 11 25, 17:04)
Mergaites reikia jusu pagalbos unsure.gif nes suabejojau visu 100% del  tuso originalumo doh.gif
Pirkau sm nauja Lancome Hypnose tusa,ir labai suabejojau jo originalumu.Dazo kaip pats paprasciausias tusas,o tiek liaupsiu girdejau apie si tusa kad blakstienos leliskos ir ttt.
Simta kart geriau dazo Maybiline ar Maxfactor:)
Beje sukele itarima ,kad ant pacio tuso nera jokio lipduko ,nepazymeta nei talpa,nei nuo  atidarymo galiojimo laikas,nei koduku  ir ttt.user posted image
user posted image
user posted imageuser posted image

man kliuna dugnas,nes pas mane kitoks.. o yra ant pakuotes skaiciukai israizyti?
ikeliu savo tikrai originalaus foto, dezutes neturiu nes buvo is rinkinio su kvepalais..o kas del dazymo tai jis man eilinis tusas, ir dauguma mano turetu maxfactor ar loreal dazo tikrai geriau, taip kad prastas dzymas dar nera origin alumo irodymas smile.gif
user posted image
user posted image
user posted image
Papildyta:
QUOTE(Mivida @ 2012 11 26, 09:14)
Dovanai reikia issirinkti LANCOME tusa, pati nebandziau, todel nezinau kuris butu geresnis:
Hypnôse Drama
Hypnôse Star
Hypnôse

Kam ruosiuosi dovanoti, megsta "barbiskas" blakstienas  ax.gif  biggrin.gif
Gal nors patartu?  4u.gif

man jis barbisku blaksciu tikrai nepadare, eilinis tusas, dabar naudoju ji kartu su hypnose doll eyes tai naudojant juos kartu rezultatas gali ir nieko, nes po viena tai nelabai 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Liusii @ 2012 11 25, 20:24)
as turiu si tusa, parveze dar vasar drauge is vokietijos dovanu, dar ju lietuvoj nebuvo, nu zinokit ispeiksiu as ji  ax.gif dazo tai neblogai gal, sepetelis labai didelis, reikia iprasti, bet jau laikymo jokio, kiek turejus meybelline tusu tai tokio neteko turet kad trupetu ir teptu paakius, guli namie negaliu as jo naudoti  doh.gif o va nusipirkau kita meybelline tusa ta ilginanti Illegian tai visiskai netepa ir netrupa  g.gif

niu vaiksciot aptrupejus tusu tikrai nenoriu biggrin.gif kas del sepetelio man dideli visai patinka, nu tokie kaip loreal million ar maxfactor false...o kazin kaip tas naujasis feather look..jauciu kad neistversiu ir ka nors is tos serijos nusipirksiu, dabar maciau droge gera akcija..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mimi88: 26 lapkričio 2012 - 11:07
mimi88 sirdingai jums dekoju kad ikelet realias tuso foto mirksiukas.gif
Man tas pirmiausiai ir uzkliuvo kad ant butelaicio pacio nera visiskai nieko ,nei lipduko ant pacio galo kur turi zymeti tūri,nuo atidarymo galiojimo laika,juk tai elementaru ar ne taip??? smile.gif jau nekalbu apie tuos kodukus kad ir ju nera doh.gif
Net pastebejimas jusu originaliam gelyte tusciam fone ,o mano auksiniam fone,ta ir pastebejau info internete kaip atskirti fuflo nuo originalo,kad net gelyte skiriasi tam fone.
O pardaveja sako kad nenusisnekeciau jis originalus ir Norvegijos lotuliukas.gif Bet juk tai ne rodiklis....Juk akivaizdziai matosi kad fuflo doh.gif
Bet pinigeliu nenori grazinti,vien del to kad as ji prasukau ir viena kart pabandziau doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dzestina: 26 lapkričio 2012 - 12:59
QUOTE(dzestina @ 2012 11 25, 19:04)

Pirkau sm nauja Lancome Hypnose tusa,ir labai suabejojau jo originalumu.Dazo kaip pats paprasciausias tusas,o tiek liaupsiu girdejau apie si tusa kad blakstienos leliskos ir ttt.



Ir man taip buvo nutike...norejau isbandyti visu taip isgirtaji Lancome Hypnose, idejau skelbima SM Kosmetikos isparduotuvej, kad perku nauja, originalu , gavau pasiulyma, nusipirkau.... na ir ka , galvoju eilinis tusas....galvoju, kad buvo kazkokia "padielke", nes po to giminaite nupirko toki Norvegijoj Duty free, tai man jis labai patinka, tikrai dazo visiskai kitaip, nei pries tai turetas smile.gif


Beje, pas kokia SM nare pirkote? Galite i AZ mirksiukas.gif

Atsakyti
QUOTE(dzestina @ 2012 11 26, 11:55)
mimi88 sirdingai jums dekoju kad ikelet realias tuso foto mirksiukas.gif
Man tas pirmiausiai ir uzkliuvo kad ant butelaicio pacio nera visiskai  nieko ,nei lipduko ant pacio galo  kur turi zymeti tūri,nuo atidarymo galiojimo laika,juk tai elementaru ar ne taip??? smile.gif jau nekalbu apie tuos kodukus kad ir ju nera doh.gif
Net  pastebejimas jusu originaliam gelyte tusciam fone ,o mano auksiniam fone,ta ir pastebejau info internete kaip atskirti fuflo nuo originalo,kad net gelyte skiriasi tam fone.
O pardaveja  sako kad nenusisnekeciau jis originalus ir Norvegijos lotuliukas.gif Bet juk tai ne rodiklis....Juk akivaizdziai matosi kad fuflo doh.gif
Bet pinigeliu nenori grazinti,vien del to kad as ji prasukau ir viena kart pabandziau doh.gif

na situ tai ir pas mane nera nei ant dugno nei ant pakuotes, buvo info ant visos dezes kur rinkinys buvo ipakuotas, bet jusiskis tai tikrai panasu kad fuflas, baisu daros tam sm ka nors pirkti..
Atsakyti
dzestina ,tyrejau ne viena toki tusa,aisku pirkau parduotuveje,tai net is nuotrauku matau,kad ne orginalas. doh.gif Tuo labiau dezute jau nebe tokia verysad.gif

Mivida ,esu bandziusi Hypnose Drama ir Hypnose,tai rinkciausi Hypnose,nors abu tusai man patiko.Is pradziu kaip ir visi, man per skysti,bet veliau tampa puikus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(virgaxxx @ 2012 11 26, 14:22)
dzestina ,tyrejau ne viena toki tusa,aisku pirkau parduotuveje,tai net is nuotrauku matau,kad ne orginalas. doh.gif Tuo labiau dezute jau nebe tokia verysad.gif

Mivida ,esu bandziusi Hypnose Drama ir Hypnose,tai rinkciausi Hypnose,nors abu tusai man patiko.Is pradziu kaip ir visi, man per skysti,bet veliau tampa puikus mirksiukas.gif

Na as istikinus 100% kad neorginalus,bet nare jau visiskai akiplesiskai nepripazysta doh.gif Nare sake galinti grazinti vietoj sumoketu 50lt grazinti 10lt lotuliukas.gif Motyvas del to kad buvo isbandytas ir neturi kur jo realizuoti doh.gif
Tad paskelbsiu viesai mergaites bukit atsargios pirkau pas nare Linakruopyte
Atsakyti
QUOTE(dzestina @ 2012 11 26, 16:26)
Na as istikinus 100% kad neorginalus,bet nare jau visiskai akiplesiskai nepripazysta  doh.gif Nare sake galinti grazinti vietoj sumoketu 50lt  grazinti 10lt lotuliukas.gif Motyvas del to kad buvo isbandytas ir neturi kur jo realizuoti doh.gif
Tad paskelbsiu viesai mergaites bukit atsargios pirkau pas nare Linakruopyte


doh.gif
Geriau jau Kosmetikos išparduotuvėje paskelbkit, čia tikrai ne visos užsuka. O tušas tai net labai neorginalus, dar matot 10lt gali gražinti, kaip paguodos prizą biggrin.gif doh.gif

O mano pačios patirtis apie Lancome hypnose : prieš kokius porą metų buvo pats pačiausias, poto kažkokį kitą pradėjau naudoti ir taip pamiršau jį. Visai neseniai nusipirkau vėl pabandyti, nes po šiai dienai neturiu to savo išrinktojo, tai nebepatiko visai man jis schmoll.gif gražiai dažė gal kokia porą sav. ir tankino, ir ilgino, po to lyg jau būtų į pabaigą, ar toks kaip padžiuvęs, tepk netepus, nieko nesimato, žodžiu nieko gero. Pirkau parfum express.
Dar labai patiko seniau loreal million lashes, man su juo turbut gražiausiai pasidažydavo, bet labai nubyrėdavo, kas mane žiauriai erzindavo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(KaleduManiake @ 2012 11 26, 10:22)
Aš naudojau tik vieną iš jų - Hypnose Drama, tai tik galiu pasakyti, kad šis tikrai puikus ir gerų atsiliepimų daug girdėjusi  mirksiukas.gif Galbūt atsiras išbandžiusių visus tris ir žinančių geriausią, bet Dramos šepetėlis man tikrai labai patiko, neįprastas..

O dabar naudoju Diorshow - Extase ir Iconic  mirksiukas.gif pradžioj pasidažau su Extase (tankina blakstienas), o ant viršaus kol dar nesudžiuvo Iconic - ilgina. Taip padažytos blakstienos man labiausiai patinka  rolleyes.gif Šiuos tušus nusipirkau vienu metu abu, pirmą kartą, bet tikrai nesigailiu, visiškai neapsunkina blakstienų, nesulipina ir netrupa, visą dieną gražiai laikosi  tongue.gif

As naudojau visus, tik star dar nebandziau, bet reiks pabandyti
Star sepetelis is plataus eina siauryn, na prieina prie kiekvienos blakstienos, raso kad zeri siek tiek jisai:)
Klasikini Hypnose turejau labai patiko, geras, atskiria kiekviena blakstiena,paryskina jas
mama mano naudoja, sake neturejus geresnio tuso
bandzius taip pat lancome precious cells hypnose mascara , taip pat nuostabus, geras tusas, atskiria, riecia blakstienas, pakelia, storiau dazo pagal klasikini tusa.
lancome definicils mascara bandziau, tobulas tusas, man labai patiko wub.gif
jis ilgina , didina apimti, labiau iskelia, i ilgi blakstienas smile.gif
Papildyta:
QUOTE(dzestina @ 2012 11 26, 16:26)
Na as istikinus 100% kad neorginalus,bet nare jau visiskai akiplesiskai nepripazysta  doh.gif Nare sake galinti grazinti vietoj sumoketu 50lt  grazinti 10lt lotuliukas.gif Motyvas del to kad buvo isbandytas ir neturi kur jo realizuoti doh.gif
Tad paskelbsiu viesai mergaites bukit atsargios pirkau pas nare Linakruopyte

o koduku nebuvo ant tuso?sad.gifsad.gif na matomai neorginalas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo remele: 26 lapkričio 2012 - 17:42
QUOTE(remele @ 2012 11 26, 17:40)
o koduku nebuvo ant tuso?sad.gifsad.gif na matomai neorginalas

Ant pacios tuso tuteles nera jokio koduko ,apart lancome gelyte smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dzestina @ 2012 11 26, 17:48)
Ant pacios tuso tuteles nera jokio koduko ,apart lancome gelyte smile.gif

na as turiu lancome kosmetikos, tai kiekvienas daiktas turi turet koda, smile.gif
tusas neorginalus,
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo remele: 26 lapkričio 2012 - 18:42