Įkraunama...
Įkraunama...

Tušai blakstienoms

QUOTE(Almost @ 2012 11 20, 12:21)
aš dabar naudoju šį, irgi miniuką. super! man labai patinka. atskiria, pailgina, patankina, bet nedaro lėliškų blakstienų (lyginant su IsaDora "Big Bold" tušu). manau, kad baigusi tikrai kartosiu  smile.gif

Atsiprasau 4u.gif ,blogai supratau sia zinute blush2.gif
Atsakyti
Max Factor Masterpiece Max. thumbup.gif Geresnio dar neradau. smile.gif
Atsakyti
Įsigijau PUPA VAMP. Labai patiko, šepetėlis iš pradžių keistas pasirodė, bet naudoti labai paprasta, pailgina, tankina, nesulipdo, spalva juoda tikrai intensyvi. Prieš tai turėjau BURJOIS rožiniam įpakavime-klaikybė, prastai tepas, sunkiai nusivalo, efektas irgi netenkino, daugiau tikrai nepirksiu.
Atsakyti
asiprasau jei ataskymas i mano klausima temutej jau buvo labai neturiu kada skaityt 4u.gif gal kuri naudojo/ naudoja maybelline falsies flare tusa ? kaip jis? radau vienos merginos bloge labai graziai jai gaunasi pasidazyt tai susidomejau, niekad nesu jokio maybelline tuso turejus 4u.gif paskutiniai du buvo lancome hypnose custom ir hypnose doll eyes bet kaip uz tokia kaina tai nieko ypatingo tai galvoju koki nebrangu nusipirkt, o lorealiai ir maxfactorai visi atsibode 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(virgaxxx @ 2012 11 20, 11:46)
O man atvirksciai patinka leliskos blakstienos mirksiukas.gif

man ir thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(mimi88 @ 2012 11 22, 23:04)
asiprasau jei ataskymas i mano klausima temutej jau buvo labai neturiu kada skaityt 4u.gif gal kuri naudojo/ naudoja maybelline falsies flare tusa ? kaip jis? radau vienos merginos bloge labai graziai jai gaunasi pasidazyt tai susidomejau, niekad nesu jokio maybelline tuso turejus 4u.gif paskutiniai du buvo lancome hypnose custom ir hypnose doll eyes bet kaip uz tokia kaina tai nieko ypatingo tai galvoju koki nebrangu nusipirkt, o lorealiai ir maxfactorai visi atsibode 4u.gif
Papildyta:



Mane taipat sudomino sis tusas,nes visada perku brangius,nes galvoju kad gera kokybe ir kainuoja brangiai. mirksiukas.gif Si tusa pamaciau Cleo video,nezinau kur jus matete,tai ji labai jau gyre,kad jis labai geras,kad sepetelis labai lankstus ir pan.Bandysiu nueiti i parduotuve ir paziureti,galesiu tada parasyti mirksiukas.gif o gal jus anksciau nusipirksit bigsmile.gif tada praneskit mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(virgaxxx @ 2012 11 23, 11:14)
Mane taipat sudomino sis tusas,nes visada perku brangius,nes galvoju kad gera kokybe ir kainuoja brangiai. mirksiukas.gif Si tusa pamaciau Cleo video,nezinau kur jus matete,tai ji labai jau gyre,kad jis labai geras,kad sepetelis labai lankstus ir pan.Bandysiu nueiti i parduotuve ir paziureti,galesiu tada parasyti mirksiukas.gif o gal jus anksciau nusipirksit bigsmile.gif tada praneskit mirksiukas.gif

gerai, siaip kantrybe nepasizymiu tai jei uzmatysiu kur nuolaida jauciu kad prigriebsiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(zibuteg @ 2012 11 19, 21:16)
Cover Girls oranžinis man labai patiko


man covergirl oranžinis tušas irgi visai patiko už tokią kainą, bet jau trupėjimas jo baisus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Honey @ 2012 11 23, 23:32)
man covergirl oranžinis tušas irgi visai patiko už tokią kainą, bet jau trupėjimas jo baisus ax.gif

g.gif Man visiškai netrupa
Atsakyti
Anksčiau dar mėgau Avon tušus, paprastai dienai kur išbėgti visai gerai buvo nebrangus tušas, bet paskutiniu metu visiškai man nebepatinka, tris tušus pirkau nei vienas netiko schmoll.gif
Atsakyti
Mergaites reikia jusu pagalbos unsure.gif nes suabejojau visu 100% del tuso originalumo doh.gif
Pirkau sm nauja Lancome Hypnose tusa,ir labai suabejojau jo originalumu.Dazo kaip pats paprasciausias tusas,o tiek liaupsiu girdejau apie si tusa kad blakstienos leliskos ir ttt.
Simta kart geriau dazo Maybiline ar Maxfactor:)
Beje sukele itarima ,kad ant pacio tuso nera jokio lipduko ,nepazymeta nei talpa,nei nuo atidarymo galiojimo laikas,nei koduku ir ttt.user posted image
user posted image
user posted imageuser posted image
Atsakyti
QUOTE(dzestina @ 2012 11 25, 19:04)
Pirkau sm nauja Lancome Hypnose tusa,ir labai suabejojau jo originalumu.Dazo kaip pats paprasciausias tusas,o tiek liaupsiu girdejau apie si tusa kad blakstienos leliskos ir ttt.


Del originalumo nepatarsiu, bet kas del dazymo, tai pagal tai tikrai neverta apie originaluma sprest - man pvz Dior ir Lancome tusai isvis nei vienas nepatinka, nes kiek bandziau, tiek visi baisiai lipina, blakstienos i visas puses ziuri ir vaizdo gero nera schmoll.gif Nors ir giria kitos juos...
Atsakyti
QUOTE(mimi88 @ 2012 11 23, 19:34)
gerai, siaip kantrybe nepasizymiu tai jei uzmatysiu kur nuolaida jauciu kad prigriebsiu biggrin.gif

as turiu si tusa, parveze dar vasar drauge is vokietijos dovanu, dar ju lietuvoj nebuvo, nu zinokit ispeiksiu as ji ax.gif dazo tai neblogai gal, sepetelis labai didelis, reikia iprasti, bet jau laikymo jokio, kiek turejus meybelline tusu tai tokio neteko turet kad trupetu ir teptu paakius, guli namie negaliu as jo naudoti doh.gif o va nusipirkau kita meybelline tusa ta ilginanti Illegian tai visiskai netepa ir netrupa g.gif
Atsakyti