Įkraunama...
Įkraunama...

Tušai blakstienoms

QUOTE(Liusii @ 2012 11 10, 18:46)
as turejau toki gavus dovanu is amerikos tai man jis visiskai nepatiko, nes daze labai skystai ir praktiskai kad patamsino blakstienas , as aisku megstu kad matytusi ilginimas, tankinimas, o jis naturalistems arba turincioms grazias blakstienas  ax.gif


As is tuso labiausiai noriu tankinimo, tai man jis tikrai ta duoda thumbup.gif tusas i skystesne puse, bet nera labai skystas, pati labai dziaugiuosiu juo, nes pries tai is PF kitoki turejau, tai va tas man buvo tragedija....
Atsakyti
QUOTE(Evelinna @ 2012 11 11, 22:43)

Isbandziau Rimmel Scandal eyes show off - dazo laabi graziai  bigsmile.gif ilgina, tankina, nelipina... o bet taciau  doh.gif greit pradeda trupet ir tept akis  doh.gif jeigu ne tai, butu tiesiog super tusas  thumbup.gif



g.gif Ta pati beda su Rimmel tuo tusu, sugunde, pasidazius atrodo tikrai graziai, taip dziaugiausi, bet po 15 minuciu, jau buna pandos paakiai schmoll.gif , netrinu akiu, isbandziau kelis kartus, ir pripazistu, jog ismeciau pinigus i bala. Teks atsiprasyti Lorealio ir toliau ji naudoti 4u.gif
Atsakyti
user posted image
jau ilgą laiką naudojau tik MF 2000 colorie, bet nusprendžiau toliau tęsti paieškas ir išbandžiau šį Isadoros tušą. Labai patiko, nes tikrai tankina (ko man labiausiai ir reikia), netrupa ir dienos bėgyje puikiai išsilaiko thumbup.gif tik nesupratau ar čia man taip nenusisekė, ar jo toks būdas - greitai uždžiūvo g.gif bet šiaip vertas dėmesio ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egluti: 17 lapkričio 2012 - 22:10
QUOTE(egluti @ 2012 11 17, 22:10)
Isadoros tušą. Labai patiko, nes tikrai tankina (ko man labiausiai ir reikia), netrupa ir dienos bėgyje puikiai išsilaiko thumbup.gif  tik nesupratau ar čia man taip nenusisekė, ar jo toks būdas - greitai uždžiūvo  g.gif  bet šiaip vertas dėmesio  ax.gif

Esu turėjus šį tušą, tai atsiliepimai priešingi-netgi labai tepė vokus.
Atsakyti
QUOTE(Anglis @ 2012 11 02, 10:24)
Lancome DRAMA  wub.gif  tobulas

kuris?
yra Lancôme Hypnôse Drama Mascara Top Coat
ir Lancôme Hypnôse Drama Instant Full Body Volume Mascara
kuo skiriasi? skubiai reikia 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ra2ga: 18 lapkričio 2012 - 17:24
Ilgą laiką naudojau (gal kokiu 5 metus ar ilgiau) Max factor mascara false lash effect, puikus tušas, bet reikėjo pabandyt kažką naujo ir nusivyliau baisiai doh.gif
Urban Decay Big Fatty mascara
user posted image
Pirktas iš oficialaus UD psl per išpardavimą, tai gerai, kad labai pigiai kainavo, nes labai nepatinka schmoll.gif neatskiria blakstienų, tepa paakius doh.gif
Eilės laukia Cover Girls kažkuris oranžinis, tai gal tas nenuvils, nes kaip kažkas rašė MF gamintojo dukterinė lyg ši firma.
Taip pat dar laukiu Revlon 3D kažkokio, pabandysiu šiuos, jei netiks, tai tikriausiai grįšiu prie MF false lash effect.
Atsakyti
Cover Girls oranžinis man labai patiko , o Revlon 3D per " lengvas ' man rolleyes.gif
Mėgstu lėliškas blakstienas ax.gif
Naudoju Lancome bazę , tai beveik visi tušai pasidarė geri biggrin.gif
Dabar laukiu kažkurioj temoj išgirto Benefit tušo.

http://www.sephora.c...7?skuId=1343938
Atsakyti
Turėjau Benefit šito miniuką:
http://www.sephora.c...14?skuId=713941
Iš pradžių galvojau ne ne, man nepatinka, bet kelis kartus pabandžius lyg ir nieko pasidarė, bet gal šiek tiek per didelis šepetėlis man 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Astukasas @ 2012 11 20, 10:17)
Turėjau Benefit šito miniuką:
http://www.sephora.c...14?skuId=713941
Iš pradžių galvojau ne ne, man nepatinka, bet kelis kartus pabandžius lyg ir nieko pasidarė, bet gal šiek tiek per didelis šepetėlis man  4u.gif


aš dabar naudoju šį, irgi miniuką. super! man labai patinka. atskiria, pailgina, patankina, bet nedaro lėliškų blakstienų (lyginant su IsaDora "Big Bold" tušu). manau, kad baigusi tikrai kartosiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Almost @ 2012 11 20, 12:21)
aš dabar naudoju šį, irgi miniuką. super! man labai patinka. atskiria, pailgina, patankina, bet nedaro lėliškų blakstienų (lyginant su IsaDora "Big Bold" tušu). manau, kad baigusi tikrai kartosiu  smile.gif

O man atvirksciai patinka leliskos blakstienos mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(virgaxxx @ 2012 11 20, 10:46)
O man atvirksciai patinka leliskos blakstienos mirksiukas.gif


na, aš niekur neminėjau, kad man tokios nepatinka, bet tai priklauso nuo nuotaikos, makiažo ir t.t. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Cocosine @ 2012 11 18, 11:15)
Esu turėjus šį tušą, tai atsiliepimai priešingi-netgi labai tepė vokus.

dėl užkritusių akių vokų, visada tepu šešėlių pagrindą, galbūt tai sulaikė nuo tepimo g.gif
Atsakyti