Įkraunama...
Įkraunama...

Tušai blakstienoms

QUOTE(Gisana @ 2012 11 06, 08:24)
Vakar pasidažiau vandeniui atspariu tušu ir kažkaip nepavyko normaliai jo nuvalyti  biggrin.gif reikia kažkokio ten trifazio valiklio, ane??

Visus, vandeniui atsparius tusus, reiktu valyti su tam skirtu akiu valykliu. ax.gif Jis buna trifazis,nes pries naudojant reiktu ji suplakti.Neblogi ir nebrangus yra loreal firmos dar patiko douglas parduotuves zenklo valyklis rolleyes.gif
Atsakyti
Turiu maxfactor vandeniui atsparų, tai oi oi kaip nenusiplauna. Nes suvilgius aliejum l sunkiai.
Vadinasi daro ta ką reikia mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lotta23 @ 2012 11 06, 11:41)
Turiu maxfactor vandeniui atsparų, tai oi oi kaip nenusiplauna. Nes suvilgius aliejum l sunkiai.
Vadinasi daro ta ką reikia  mirksiukas.gif

Dar tokio tuso neturejau bigsmile.gif Kartais priklauso ir nuo valykliu,nevisi savo darba atlieka biggrin.gif
Atsakyti
aš bandžiau plauti iš biodermos geliniu prausikliu, ir biodermos vandeniu, šventai galvojau, kad nuplaus, deja visko nenuplovė, bombinis kažkoks tušas biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gisana: 06 lapkričio 2012 - 12:17
QUOTE(Gisana @ 2012 11 06, 12:17)
aš bandžiau plauti iš biodermos geliniu prausikliu, ir biodermos vandeniu, šventai galvojau, kad nuplaus, deja visko nenuplovė, bombinis kažkoks tušas  biggrin.gif


Tam ir yra vandeniui atsparus, kad nepavyko paprastai nuplauti mirksiukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
Kažkaip seniai buvo nuotraukų šioje temoje smile.gif Dedu savo ta proga. Šiuo metu naudoju Soap&Glory tušą thick&Fast, kurį kažkada atsivežiau iš UK. Iš pradžių pasirodė sausokas ir reikalaujantis nemažai tepliojimosi. Dabar jau pripratau ir viskas puiku. Sakyčiau, kad gerai atskiria, nesulipina. Iš tų, kurie labiau tankina nei storina ar ilgina. Nuotraukoje tikrai ne pats kruopščiausias variantas, o ir fotografuota 11 val. po dažymosi, todėl ir tušas bus truputi patrupėjęs, ryte gražiau atrodo. Šepetukas tikrai stambus, todėl sunku kampus pasiekti ir kartais pasiterlioja viršutinis vokas. Na bet šiais tušas visai vertas dėmesio.
user posted image
user posted image
Atsakyti
Uzvakar susigundziau nuolaida ir nusipirkau si tusa
user posted image


nelabai patiko,nes reikia 3arba 4kartus dazyti kol pailgins,bet gerai issukuoja blakstienas verysad.gif .Antra karta neimciau verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo virgaxxx: 09 lapkričio 2012 - 20:53
QUOTE(goldfish_ @ 2012 11 06, 10:08)
noriu paklausti, be tos papildomos priemonės jis tepa apie akis ar ne? 4u.gif


Man patepa, jei oras dregnesnis, nes vistiek markstausi ir pan, tai prisiliecia visur blakstienos. Na jis is tokiu lengviau nusivalanciu man atrodo, tai ir neatsilaiko taip gerai netepliodamas....
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2012 11 03, 06:25)
Tiek pagyru visur girdziu, kad paciai prireike isitikint ir pagaliau isbandziau si Physician's Formula tusa (pries tai PF tik SITA bandzius buvau, tai man jis blogis buvo) - koks jis geras bigsmile.gif

as turejau toki gavus dovanu is amerikos tai man jis visiskai nepatiko, nes daze labai skystai ir praktiskai kad patamsino blakstienas , as aisku megstu kad matytusi ilginimas, tankinimas, o jis naturalistems arba turincioms grazias blakstienas ax.gif

QUOTE(virgaxxx @ 2012 11 05, 15:40)
Siuo metu turiu megineli- pupos Vamp.Kaina nedidele ir kokybe nebloga

man ji labai siule kosmadoj bet susilaikiau o kaip jis dazo? ilgina? tankina?
Atsakyti
Kurį laiką naudoju šitą:

user posted image

tikrai esu patenkinta smile.gif bet kaip visada ieškau dar tobulesnio biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bacardilime: 10 lapkričio 2012 - 17:51
QUOTE(Liusii @ 2012 11 10, 17:46)
as turejau toki gavus dovanu is amerikos tai man jis visiskai nepatiko, nes daze labai skystai ir praktiskai kad patamsino blakstienas , as aisku megstu kad matytusi ilginimas, tankinimas, o jis naturalistems arba turincioms grazias blakstienas  ax.gif
man ji labai siule kosmadoj bet susilaikiau o kaip jis dazo? ilgina? tankina?

Turiu megineli,nes pirkau pupos lupdazi ir dave tusuka dovanu ax.gif Nors pries tai is draugiu esu girdejus gerus atsiliepimus. mirksiukas.gif Siaip jis dazo gerai,ypac tankina,bet ir ilgina. mirksiukas.gif Nors,atrodo,visi tusai dazo juodai,bet man jo spalva ypac intensyvi,gal tik taip atrodo. bigsmile.gif Jeigu pirksiu tai imsiu violetine arba melyna spalva ax.gif
Atsakyti
As tuiu PUPA VAMP mirksiukas.gif Dazo graziai visai, nelipina lyg ir biggrin.gif patankina, ilginimo didelio nepastebejau g.gif Bet antra kart gal nepirkciau, nes laaabai sausas ax.gif ir i vakar pradeda trupet ir tept paakius doh.gif

Isbandziau Rimmel Scandal eyes show off - dazo laabi graziai bigsmile.gif ilgina, tankina, nelipina... o bet taciau doh.gif greit pradeda trupet ir tept akis doh.gif jeigu ne tai, butu tiesiog super tusas thumbup.gif
Atsakyti