Įkraunama...
Įkraunama...

Tušai blakstienoms

QUOTE(Cocosine @ 2012 10 31, 09:13)
O jum jis netepa vokų? Nes man teplioja, turiu mintį, kad neoriginalų nusipirkau

ne netepa smile.gif
Atsakyti
Naudoju LOREAL MILLION LASHES thumbup.gif Kol kas jis pats geriausias 4u.gif
Atsakyti
Gal kas bandė? g.gif
user posted image
Atsakyti
Lancome DRAMA wub.gif tobulas
Atsakyti
Tiek pagyru visur girdziu, kad paciai prireike isitikint ir pagaliau isbandziau si Physician's Formula tusa (pries tai PF tik SITA bandzius buvau, tai man jis blogis buvo) - koks jis geras bigsmile.gif Nu as is tikro pati neseniai ji pradariau, bet dazo nuo pradziu puikiai, gal kiek i skystesne puse, bet graziai padazo ir nesulipina. thumbup.gif Ir galima uztept storiau, jei norisi leliskesniu blakstienu, nelipina, negumuluoja storiau tepant. Ai, nu tik lengvokai jis nusivalo, bet tam reikalui turiu Anastasia 'lash genius' top coat'a, tai perbraukiu dar per blakstienas juo ir ramiai einu ir per lietinga ora thumbup.gif
user posted image
Atsakyti
Atejau ir as pasidalinti savo isbandymais. mirksiukas.gif
Naudoju Giorgio armani eyes to kill stretch lengthening ,bet nelabai patenkinta,labiau patiko pries tai naudotas giorgio armani eyes to kill waterproof. thumbup.gif ,daug labiau ilgina blakstienas smile.gif.Siuo metu turiu megineli- pupos Vamp.Kaina nedidele ir kokybe nebloga,labai grazios 4spalvos. smile.gif Lancome taipat esu naudojusi,BET Hypnotic labiau nei Doll eyes smile.gif
Atsakyti
QUOTE(virgaxxx @ 2012 11 05, 14:40)
Lancome taipat esu naudojusi,BET  Hypnotic labiau nei Doll eyes  smile.gif


Pakomentuokit, kas patiko Lancomej ir kas ne ax.gif Ka daro tas Hypnotic? Kaip sepetelis? Kiek laiko uzteko? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bellty @ 2012 11 05, 17:30)
Pakomentuokit, kas patiko Lancomej ir kas ne ax.gif  Ka daro tas Hypnotic? Kaip sepetelis? Kiek laiko uzteko? 4u.gif

Hypnôse IR Virtuôse kazkuo panasus,naudojau ilga laika,nes labai graziai pailgina blakstienas,nesulipdo,patogus sepeteliai. smile.gif Kas liecia Hypnôse Doll Eyes,tai nelabai pailgindavo,bet daugiau duodavo apimties,bet ne ilgio.Isvis lancome tusai, lupu blizgesiai man yra thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(bellty @ 2012 11 05, 17:30)
Pakomentuokit, kas patiko Lancomej ir kas ne ax.gif  Ka daro tas Hypnotic? Kaip sepetelis? Kiek laiko uzteko? 4u.gif

Man kaip tik labiau Doll eyes, nes jis labiau tankina ir greiciau "pasidare" tinkamas. Hypnotic is vis nei labai tankino, nei labai ilgino, toks neblogas tusas, bet tik tiek.
Atsakyti
Vakar pasidažiau vandeniui atspariu tušu ir kažkaip nepavyko normaliai jo nuvalyti biggrin.gif reikia kažkokio ten trifazio valiklio, ane??
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2012 11 03, 04:25)
Tiek pagyru visur girdziu, kad paciai prireike isitikint ir pagaliau isbandziau si Physician's Formula tusa

noriu paklausti, be tos papildomos priemonės jis tepa apie akis ar ne? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gisana @ 2012 11 06, 08:24)
Vakar pasidažiau vandeniui atspariu tušu ir kažkaip nepavyko normaliai jo nuvalyti  biggrin.gif reikia kažkokio ten trifazio valiklio, ane??



na spec.valiklis waterproof tušui,parašyta ant pakuotės,toks ne visai kaip vanduo,o turi riebumo.
dvifazis, manau, nes kol nesuplaki, matosi 2 sluoksniai:)
Atsakyti