Įkraunama...
Įkraunama...

Tušai blakstienoms

QUOTE(Sheilamissy @ 2012 06 06, 22:34)
user posted image
user posted image

Gal kuri esat bandžius kurį nors iš šių tušų? Kokie atsiliepimai?


Pirmasis tai nesamone, antra karta tokio nepirkciau,man netiko, jei nori kelis sluoksnius uzdeti , tad gaunasi voru kojos lotuliukas.gif , bent man nepatiko schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Jovita23 @ 2012 05 28, 09:35)
Merginos, o yra, kurios naudoja isgirtaji Giorgio Armani Eyes to kill mascara?
Ar tikrai jis geras ir vertas kainos?



As labai isranki tusams,bet Sis yra mano favoritas numeris vienas.Ne tik kad ilgina ,graziai uzriecia,bet ir jokiu ten gumuliuku,neteplioja,kita vertus,tai individualu,gal Jums jis bus visiskas s...smile.gif
O Va lancome doll eyes baisu baisiau-nekartosiu niekada, schmoll.gif smile.gif
Atsakyti
Sveikos as tai naudoju dabar pagrinde 2 tusus vienas tai the colo ssal volum' express maybelline new york o kitas maxfactor false lash effect puikus tik problema apie si maxfactor tusa girdejau kad kenkia sveikatai tai ka galetumet patart kad blakstienos atrodytu kaip dirptines? blush2.gif rolleyes.gif
Atsakyti
Tada parekomenduokit kokį tušą ( iki 30lt), kad gerai ilgintų, ryškiai dažytų smile.gif
Atsakyti
lotuliukas.gif pasiblaškiau ir vėl atradau šį
user posted image
patinka jis man ir kaina labai padori smile.gif
Atsakyti
QUOTE(žvarba @ 2012 06 08, 13:23)
lotuliukas.gif pasiblaškiau ir vėl atradau šį


Šitų buvau prisivežusi, visai neblogas tušas buvo. Draugė kaip tik gyrėsi užsisakiusi kelis iš ebay, nes nieko kito taip tikusio nerado pastaruoju metu biggrin.gif
O aš noriu paklausti apie šį Isadora. Ar jis gerai riečia, ir ar atskiria blakstienas, suteikia apimties? user posted image
Atsakyti
Mano mylimiausiųjų trejetukas smile.gif
1. Chanel Inimitable. Kol kas nieko geresnio už jį neįsivaizduoju.
2. Georgio Armani eyes to kill stretch lengthening
3. Dior Diorshow
Atsakyti
QUOTE(Temidė @ 2012 06 09, 23:30)
Mano mylimiausiųjų trejetukas smile.gif
1. Chanel Inimitable. Kol kas nieko geresnio už jį neįsivaizduoju.
2. Georgio Armani eyes to kill stretch lengthening
3. Dior Diorshow


O esate bandžiusi Helena Rubinstein tušus? Nes man jie labiausiai patinka, bet labai norisi kažką naujo išbandyti. Tai jei bandėte, Chanel vis tiek geresni?

Dar mačiau yra Chanel Inimitable Intense? Šito nebandėte? Dėkui už atsakymus 4u.gif
Atsakyti
Gal kas bandete Elizabeth Arden Double Density Mascara
niekad nesu bandzius EA tusu, o kaip tik nuolaidele jam uzmaciau 4u.gif

user posted image
Atsakyti

Is kur perkat Chanel Inimitable?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zibuteg: 10 birželio 2012 - 14:05
Jaupora sav. naudoju YSL Singulier, is pat pradziu spjaudziausi doh.gif blink.gif biggrin.gif maniau jau visiskas sh... ir busiu pinigus ismetus i bala, bet po kokio 5 karto jis man "prasidirbo" ir pradejo gana padoriai dazyti, tiesa, nelabai tankina, bet pailgina ir kas man patinka graziai atskiria blakstienas 4u.gif sunaudosiu iki galo, bet daugiau nekartosiu, nes uz daug masesne kaina, galima tikrai kazka panasaus atrasti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(žvarba @ 2012 06 08, 13:23)
lotuliukas.gif pasiblaškiau ir vėl atradau šį
user posted image
patinka jis man ir kaina labai padori smile.gif

Gal galit palygint su Max Factor tušais? Ir šiaip parašykit kuo geras jis smile.gif
Atsakyti