Įkraunama...
Įkraunama...

Tušai blakstienoms

QUOTE(11alpina @ 2012 10 09, 12:06)
tai gi čia tas pats, tik tiek, kad extra black, kaip ir sako pavadinimas, yra juodesnis  smile.gif man kuo juodesnė spalva tuo geriau, todėl įprastinis man nusileidžia extra black


Suprantu, kad tas pats, bet kai kurios merginos sako, kad skiriasi ir kaip dažo. Kuo juodesnis, tuo ir man geresnis, todėl nerizikuosiu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(nancy @ 2012 10 05, 08:57)
Kuo jisai Jums taip patiko?
Man tai jo efektas nevertas kainos (bet tušas geras, dieniniam makiažui).


Kaina išties didelė, bet man vis pavyksta jį gauti dovanų... biggrin.gif

Mano blakstienos ganėtinai retos, trumpos ir tiesios, todėl iš jų išgauti kažką yra itin sunku. Esu išbandžiusi begalę tušų nuo, kaip sakoma, Drogo iki Kristianos.

Šis yra neįtikėtinas. Blakstienas kiek pariečiu ir tokios jos išsilaiko visą dieną. Šepetėlis atskiria, nesulipina blakstienų, vienodai paskirsto tušą ir yra puikaus dydžio. Tik juo pasidažius matosi, kad turiu blakstienas.

Beje, kažkas minėjo, kad jis tinkamas tik dieniniam makiažui. Nesutinku, nors, aišku, priklauso nuo jūsų vakarinio makiažo.
Atsakyti
QUOTE(Candyfloss @ 2012 10 09, 09:28)
Gal kuri išbandė ir gali palyginti LOREAL MILLION LASHES auksinį
user posted image
ir EXTRA BLACK
user posted image?

Dabar turiu Extra Black, labai patinka  thumbup.gif Galvoju ar verta bandyti tą auksinį  g.gif

Pirma isbandziau BLACK (auksini), labai patiko thumbup.gif Paskui nusipirkau EXTRA BLACK ir nusivyliau, nebuvo tokio efekto, kaip su auksiniu. Veliau akciju viliota pirkau kitokius tusus ir dabar grisiu vel prie auksinio LOREAL MILLION LASHES smile.gif
Atsakyti
bandysiu si tusa rolleyes.gif
user posted image
Atsakyti
Mėgstamiausi, prie kurių vis grįžtu. wub.gif

user posted image

(Tik šito šepetėlis nelabai patinka, bet tušas thumbup.gif)
user posted image
Atsakyti
Sveikos! Patarkite, kurį tušą geriau rinktis. Gal turite kokių atsiliepimų? 4u.gif
Renkuosi tarp: Lancome surrealist ir Dolce&Gabanna. ačiū smile.gif
Atsakyti
mano pats mylimiausias ir nepakeiciamas Artdeco All In One 4u.gif

user posted image

o po jo geriausias koki esu bandzius user posted image

(pati uz tokia kaina nepirkciau manau tuso, bet pasiseke - laimejau konkurse blush2.gif )
Atsakyti
Nu va, baigiasi mano Yves Saint Laurent Faux Cils, jau pradejo dziut ir uztepus keliais sluoksniais kazkokios suserpetoje blakstienos, o net menesio nepraejo biggrin.gif Atsikandau sito tuso...

Ir nezinau dabar ka pirkt, ar vis delto pabandyt Lancome Hypnose (knieti), ar vis del to grizti prie savo guminuku, kad vel nebuciau nuvilta g.gif

Help, kas bandet Lancome Hypnose, padekit apsisprest! Ar panasus dalykas kaip ir YSL ar vis del to kazkas geresnio?

Priminsiu, kad man tusas turi graziai issukuot blakstienas, pailgint, tvarkingai sudeliot neapkraudamas mases, kad neatrodytu kaip sulipintos muses kojeles 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bellty @ 2012 10 29, 16:48)
Nu va, baigiasi mano Yves Saint Laurent Faux Cils, jau pradejo dziut ir uztepus keliais sluoksniais kazkokios suserpetoje blakstienos, o net menesio nepraejo biggrin.gif Atsikandau sito tuso...

Ir nezinau dabar ka pirkt, ar vis delto pabandyt Lancome Hypnose (knieti), ar vis del to grizti prie savo guminuku, kad vel nebuciau nuvilta  g.gif 

Help, kas bandet Lancome Hypnose, padekit apsisprest! Ar panasus dalykas kaip ir YSL ar vis del to kazkas geresnio?

Priminsiu, kad man tusas turi graziai issukuot blakstienas, pailgint, tvarkingai sudeliot neapkraudamas mases, kad neatrodytu kaip sulipintos muses kojeles 4u.gif

Is patirties galiu papasakot, man YSL tusai patinka tuom, kad tikrai storina/ ilgina, bet labai jau mazas ju galiojimas doh.gif Mano blakstienos plonos, neilgos, negausios. Todel tusus perku multifunction'us, nes reikia visko biggrin.gif Geriausiai atskirai tusai su guminiais sepeteliais, tokie kaip Chanel Inimitable Intence, o su Chanel baze - is vis rezultatas labai labai geras. Kitas geras tusas su guminiu sepeteliu - Dior Iconic, gal tiek nestorino tik kaip Chanel. Bet neblogas. Is ne guminiu sepeteliu noriu paminet Dior Diorshow, Black labiau net patiko gal; Estee Laudes Sumptouse Extreme, Estee Lauder Turbo Lash. Nepatiko Guerlain Le2. Kazkokia nesamone is viso. YSL - greit dziusta,bet neblogi is esmes. Lancome - irgi patiko, beje laiko ilgiau nei YSL. Doll eyes labiau nei Hypnotic. Gal tiek. Is pigesniu Mac Factor nepakeiciamas buvo. Borjour - trupejo. Loreal ir Maybelline - negalejau naudot, alergizavo.
Atsakyti
Kasdienai - graziai atskiria ir neapkrauna:
user posted image
Išeigai - du sluoksniai padaro laaaabai israiskingas blakstienas:
user posted image
Man geriausi thumbup.gif raudona jau antra naudoju ir tikrai neplanuoju artimiausiu metu iskeist smile.gif
Atsakyti
Na ilgiau panaudojus atnesu atsiliepima apie Lancome Definicils - tikrai nebus kartojamas, pats tušas kažkoks skystas, užkrauna daug mases ant blakstienų, greit dziusta ir neina pasluoksniuot jo, kaip pasidažei pirmu prisilietimu taip ir busi biggrin.gif neatskiria, netankina, tik siek tiek ilgina. Nera pats blogiausias bandytas tusas, sunaudosiu, bet kaip minejau kartojamas nebus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lėjaaa @ 2012 10 30, 12:40)
Na ilgiau panaudojus atnesu atsiliepima apie Lancome Definicils -  tikrai nebus kartojamas, pats tušas kažkoks skystas, užkrauna daug mases ant blakstienų, greit dziusta ir neina pasluoksniuot jo, kaip pasidažei pirmu prisilietimu taip ir busi biggrin.gif  neatskiria, netankina, tik siek tiek ilgina. Nera pats blogiausias bandytas tusas, sunaudosiu, bet kaip minejau kartojamas nebus 4u.gif

O jum jis netepa vokų? Nes man teplioja, turiu mintį, kad neoriginalų nusipirkau
Atsakyti