Įkraunama...
Įkraunama...

Tušai blakstienoms

QUOTE(bellty @ 2012 10 03, 09:54)
Man patinka lanskcios, pilnos ir ilgos blakstienos, ir pastebejau, kad toki efekta pavyksta isgaut tik su guminiais kietais sepeteliais. Daugiau gyvenime nepirksiu neguminiu schmoll.gif


O gal dar zinot kokiu ''sukuojanciu'' tusu?


Man make up factory all in one labai patiko,labai tvarkingai atskiria,pailgina, pastorina.

QUOTE(lisa_nova @ 2012 10 05, 08:31)
Mano atradimas Chanel Inimitable tušas.
Geresnio tušo dar nesu turėjusi. thumbup.gif

user posted image


neblogas, bet nesužavėjo,tinkamas tik dieniniam makiažui, mano nuomone, ir nelabai vertas savo kainos:)
Atsakyti
Noriu paklausti kuris geresnis. Kuri pasirinktumete ?
Dar turiu LOREAL MILLION LASHES (jis man labai patinka)
o sis geresnis ar ne LOREAL TELESCOPIC (bijau jai prastesnis uz dabartini tai bereikalo pinigai butu ismesti)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristynka*: 05 spalio 2012 - 17:06
QUOTE(kristynka* @ 2012 10 05, 17:58)
Noriu paklausti kuris geresnis. Kuri pasirinktumete ?
Dar turiu LOREAL MILLION LASHES (jis man labai patinka)
o sis geresnis ar ne LOREAL TELESCOPIC (bijau jai prastesnis uz dabartini tai bereikalo pinigai butu ismesti)

Man asmeniškai Telescopic palyginus su Million lashes niekalas.. rolleyes.gif atidaviau draugei.
Atsakyti
uzmaciau nebloga nuolaida lancom http://www.pagauknuo...tm_campaign=834 kaip manote kuri tusa geriau pirkti, kad storintu ir ilgintu labai tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(neraj @ 2012 10 06, 10:32)
uzmaciau nebloga nuolaida  lancom http://www.pagauknuo...tm_campaign=834 kaip manote kuri tusa geriau pirkti, kad storintu ir ilgintu  labai  tongue.gif


tikite, kad cia originalus tusai ? nei oficialaus pardavejo , jei realiu nuotrauku, atsiemimas is kurjeriu tarnybos, o ne is imones, nurodytas tik fizinio asmens el.pastas, nei patento nr. ne. as nepirkciau schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(noraeleo @ 2012 10 06, 14:36)
tikite, kad cia originalus tusai ? nei oficialaus pardavejo , jei realiu nuotrauku, atsiemimas is kurjeriu tarnybos, o ne is imones, nurodytas tik fizinio asmens el.pastas, nei patento nr. ne.  as nepirkciau  schmoll.gif

Tai vat bijau pirkti , kaina vilioja, bet kas ten per tusas tai neaisku sad.gif
Atsakyti
QUOTE(bellty @ 2012 10 03, 10:54)
Nu va, neiskenciau ir nusipirkau Yves Saint Laurent Faux Cils.

O gal dar zinot kokiu ''sukuojanciu'' tusu?

http://www.boots.com...ascara_1190611/

Mane sis tusas tikrai nustebino, beje kaip tu megsti - guminis sepetelis smile.gif Nesulipina blakstienu, dazo "sukuojanciai" bigsmile.gif
Atsakyti
as nusipirkau isbandyti Max Factor False Lash smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zuika_puika @ 2012 10 03, 15:21)
Man labai patinka Guerlain Noir G, graziai issukuoja ir isrikiuoja blakstienas, ilgina, tankina, per daug neapsunkina blakstienu, bet sepetukas neguminis. Jau trecia karta perku ji (jis yra su papildymu, sekanti karta uztenka tik papildyma nusipirkt, ir pigiau iseina)
Is guminiu turbut labiausiai man patiko Dior Iconic (esu bandzius ir Guerlain, Chanel guminukus) mirksiukas.gif

Dior Iconic bandziau, nelabai patiko... Nors daziausi tik viena karta, tai gal ir pakeisciau nuomone smile.gif Guerlain sudomino! Reiks isbandyt! 4u.gif
QUOTE(nancy @ 2012 10 05, 09:57)
Kuo jisai Jums taip patiko?
Man tai jo efektas nevertas kainos (bet tušas geras, dieniniam makiažui). Norint neapkrautų bet tankių, atskirtų blakstienų dieniniam variantui Estee Lauder Sumptuous efektingesnis.
Šiuo metu Estee Lauder Sumptuous Extreme naudoju, šepetėlis didžiulis, masės daugiau duoda, bet nesulipina. Minusėlis - galėtų blakstienas labiau užriesti. smile.gif

Man Chanel ir labai patiko! Na gal kazkiek ir galetu but ryskesnis, bet man labiau patinka naturaliai dazantys tusai, nes tie kurie prikrauna ''mases'', tai manau kaip ir visa kosmetika, yra nereikalingas perteklius. Juk kosmetika turi but naudojama paryskinti moters bruozus, o ne kaip kokia skrybele, matytusi, kad jos yra uzdeta ant veido mirksiukas.gif Koki butent efekta man daro YSL tusas... doh.gif Bet pakomentuokit daugiau ta Estee Lauder tusa, ka turit omeny daugiau mases? Sudomino smile.gif
QUOTE(Mitsouko @ 2012 10 05, 11:24)
Man make up factory all in one labai patiko,labai tvarkingai atskiria,pailgina, pastorina.

Negirdetas g.gif Kur jo yra pirkti?
QUOTE(Skine @ 2012 10 06, 23:03)
http://www.boots.com...ascara_1190611/ Mane sis tusas tikrai nustebino, beje  kaip tu megsti  - guminis sepetelis smile.gif  Nesulipina blakstienu, dazo "sukuojanciai" bigsmile.gif

O cia mitas, kad Max Factor tusai kenkia blakstienoms ir jos pradeda retet? Daug kur skaiciau apie tai, tai turputi baido... g.gif
QUOTE(love_spell @ 2012 10 08, 11:45)
as nusipirkau isbandyti Max Factor False Lash smile.gif

Lauksiu ispudziu 4u.gif

O su YSL baigiu prasikeikt... Reikia 10 min dazytis, kol kazkas iseina normalaus, ir kiekviena aki po turbut 6 sluoksnius patept, kad blakstienas tvarkingai padazytu, bet blakstienos vis vien lieka sulipusios schmoll.gif Tikrai nesuprantu, ko ji taip giria... g.gif

Atsakyti
QUOTE(bellty @ 2012 10 08, 11:10)
Bet pakomentuokit daugiau ta Estee Lauder tusa, ka turit omeny daugiau mases? Sudomino smile.gif

Na tiesiog, Chanel'io Inimitable labai plonu sluoksniuku užsitepa ant blakstienų, o Estee Lauder paprastas Sumptuous - šiek tiek ryškesniu (nepasakyčiau, kad storesniu), o su Sumptuous Extreme galima išgauti kokį tik nori efektą (ir vakarinį ir efektingą dieninį). Neprikrauna jis košės ant blakstienų, bet tūrio suteikia (cia galite susidaryti vaizdą). 4u.gif
Atsakyti
Gal kuri išbandė ir gali palyginti LOREAL MILLION LASHES auksinį
user posted image
ir EXTRA BLACK
user posted image?

Dabar turiu Extra Black, labai patinka thumbup.gif Galvoju ar verta bandyti tą auksinį g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Candyfloss: 09 spalio 2012 - 09:50
tai gi čia tas pats, tik tiek, kad extra black, kaip ir sako pavadinimas, yra juodesnis smile.gif man kuo juodesnė spalva tuo geriau, todėl įprastinis man nusileidžia extra black
Atsakyti