Įkraunama...
Įkraunama...

Tušai blakstienoms

Merginos patarkit, neapsisprendziu tarp siu dvieju tusu:

-Lancome Hypnose (zinau, kad yra kelios versijos, gal kas bandet ir gali palygint jas..)
-Yves Saint Laurent Faux Cils

Noriu, kad tusas blakstienas tvarkingai issukuotu ir pailgintu, bet kad nebutu blakstienos kaip muses kojeles. Iki siol naudojau Chanel, tai visai patiko, nes labai naturaliai padazydavo ir graziai sukuodavo, bet noriu dabar kazko kito smile.gif YSL sepetelis nelabai gundanciai man atrodo, megstu kietus sepetelius, kurie sukuoja, bet kad taip jau visi giria si tusa, kad knieti ir man pabandyti ax.gif

Gal kas galetu pasidalint savo patirtim ir palygint siuos du tusus? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bellty @ 2012 10 01, 17:45)
Merginos patarkit, neapsisprendziu tarp siu dvieju tusu:

-Lancome Hypnose (zinau, kad yra kelios versijos, gal kas bandet ir gali palygint jas..)
-Yves Saint Laurent Faux Cils

Noriu, kad tusas blakstienas tvarkingai issukuotu ir pailgintu, bet kad nebutu blakstienos kaip muses kojeles. Iki siol naudojau Chanel, tai visai patiko, nes labai naturaliai padazydavo ir graziai sukuodavo, bet noriu dabar kazko kito smile.gif YSL sepetelis nelabai gundanciai man atrodo, megstu kietus sepetelius, kurie sukuoja, bet kad taip jau visi giria si tusa, kad knieti ir man pabandyti  ax.gif

Gal kas galetu pasidalint savo patirtim ir palygint siuos du tusus? 4u.gif


Nu va, neiskenciau ir nusipirkau Yves Saint Laurent Faux Cils. Ir galiu pasakyt, kad tikrai nusivyliau verysad.gif Vienas dalykas, kas tikra, tai jo pavadinimas, nes blakstienos tikrai kaip netikros, o kaip kazkokie juodi stagariukai! schmoll.gif Man patinka lanskcios, pilnos ir ilgos blakstienos, ir pastebejau, kad toki efekta pavyksta isgaut tik su guminiais kietais sepeteliais. Daugiau gyvenime nepirksiu neguminiu schmoll.gif

Tiesa pasakius, vienas is prastesniu mano turetu tusu... Net Avono Super Full uz 20 lt zymiai graziau padazo biggrin.gif Turbut teks grizt prie Chanelio, arba gundytis bandyt vis del to Lancome bigsmile.gif Tiesa, vakar nusivalant ji, iskrito kokios 6 blakstienos! Baisiai issigandau, jei taip ir toliau, keliaus jis i siuksliudeze unsure.gif

O gal dar zinot kokiu ''sukuojanciu'' tusu?
Atsakyti
QUOTE(bellty @ 2012 10 03, 10:54)
Man patinka lanskcios, pilnos ir ilgos blakstienos, ir pastebejau, kad toki efekta pavyksta isgaut tik su guminiais kietais sepeteliais. Daugiau gyvenime nepirksiu neguminiu schmoll.gif

Visiškai sutinku. Ant guminių šepetukų nebūna tušo pertekliaus, kaip kad ant paprastų. Todėl jie nekrauna košės.
Atsakyti
QUOTE(bellty @ 2012 10 03, 11:54)
Man patinka lanskcios, pilnos ir ilgos blakstienos, ir pastebejau, kad toki efekta pavyksta isgaut tik su guminiais kietais sepeteliais. Daugiau gyvenime nepirksiu neguminiu schmoll.gif

O gal dar zinot kokiu ''sukuojanciu'' tusu?

Man labai patinka Guerlain Noir G, graziai issukuoja ir isrikiuoja blakstienas, ilgina, tankina, per daug neapsunkina blakstienu, bet sepetukas neguminis. Jau trecia karta perku ji (jis yra su papildymu, sekanti karta uztenka tik papildyma nusipirkt, ir pigiau iseina)
user posted image
Is guminiu turbut labiausiai man patiko Dior Iconic (esu bandzius ir Guerlain, Chanel guminukus) mirksiukas.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(zuika_puika @ 2012 10 03, 15:21)
Is guminiu turbut labiausiai man patiko Dior Iconic (esu bandzius ir Guerlain, Chanel guminukus) mirksiukas.gif
user posted image


As siaip guminuku nemyliu tusu, bet sis tiesiog geeeeris drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(zuika_puika @ 2012 10 03, 13:21)
Man labai patinka Guerlain Noir G

kokia kaina sio tuso? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lėjaaa @ 2012 10 03, 15:39)
kokia kaina sio tuso? bigsmile.gif

Ne manes klausiat ,bet atsakysiu biggrin.gif kaina labai didele, vienas is brangiausiu tusu ,uzsienyje apie 200 lt, o kokioje kristianoje tai +100 antkainis g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lėjaaa @ 2012 10 03, 17:39)
kokia kaina sio tuso? bigsmile.gif

As pirkau ne Lietuvoje pati tusa, jis kainavo 35 £.
Kristianoj pirkau papildyma uz 89 lt (uzienyje papildymo kaina 19£) 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lėjaaa @ 2012 10 03, 16:39)
kokia kaina sio tuso? bigsmile.gif

QUOTE(tiktiks @ 2012 10 03, 18:12)
Ne manes klausiat ,bet atsakysiu biggrin.gif kaina labai didele, vienas is brangiausiu tusu ,uzsienyje apie 200 lt, o kokioje kristianoje tai +100 antkainis g.gif


Na cia jis $49, tai tikrai nesiekia 200Lt (apie 130Lt iseina). Jei iskart su refill'u pirkt, t.y. tusas ir refill'as, tai $61 Sephoroj, o tik refill'as $26. Tai visai normali kaina high end produkto firmos gaunasi - ypac kai perki kartu su refill'u.
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2012 10 03, 18:26)
Na cia jis $49, tai tikrai nesiekia 200Lt (apie 130Lt iseina). Jei iskart su refill'u pirkt, t.y. tusas ir refill'as, tai $61 Sephoroj, o tik refill'as $26. Tai visai normali kaina high end produkto firmos gaunasi - ypac kai perki kartu su refill'u.

Jus teisi ,susipainiojau blush2.gif
Atsakyti
Mano atradimas Chanel Inimitable tušas.
Geresnio tušo dar nesu turėjusi. thumbup.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(lisa_nova @ 2012 10 05, 08:31)
Mano atradimas Chanel Inimitable tušas.
Geresnio tušo dar nesu turėjusi. thumbup.gif

Kuo jisai Jums taip patiko?
Man tai jo efektas nevertas kainos (bet tušas geras, dieniniam makiažui). Norint neapkrautų bet tankių, atskirtų blakstienų dieniniam variantui Estee Lauder Sumptuous efektingesnis.
Šiuo metu Estee Lauder Sumptuous Extreme naudoju, šepetėlis didžiulis, masės daugiau duoda, bet nesulipina. Minusėlis - galėtų blakstienas labiau užriesti. smile.gif
Atsakyti