Įkraunama...
Įkraunama...

Tušai blakstienoms

QUOTE(Sunreja @ 2012 09 24, 08:11)
Geriau pirma kur pasibandykit, kad netektu nusipirkus gailetis  smile.gif
aha, reiks..ačiū 4u.gif

QUOTE(Gisana @ 2012 09 24, 09:54)
Galiu perleisti savo  smile.gif
oj, aš mielai biggrin.gif tik kad turbūt per komplikuota - aš ne LT, nei LT banko sąsk. neturiu.. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(moocho @ 2012 09 24, 20:08)
aha, reiks..ačiū 4u.gif

oj, aš mielai biggrin.gif tik kad turbūt per komplikuota - aš ne LT, nei LT banko sąsk. neturiu.. unsure.gif

Tuomet tikrai nieko nesigaus 4u.gif tarptautinis pavedimas kainuos daugiau nei tušas biggrin.gif
Atsakyti
Droge pagriebiau Max Factor tušą specialiai mėlynoms akims (dar yra rudoms), neva paryškina akių spalvą, nieko ypatingo nesitikėjau, nes lb nebrangus, ~30 Lt, bet efektas pranoko lūkesčius - laaabai tvarkingai ilgina, atskiria, užriečia, super laikosi ir svarbiausia, jokių 'musių kojelių'. Dėl akių spalvos paryškinimo nesu tikra, bet žvilgsniui teikia intensyvumo tai tikrai rolleyes.gif Ne gėda ir parekomenduoti. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Noriu_padovanoti @ 2012 09 27, 23:38)
Droge pagriebiau Max Factor tušą specialiai mėlynoms akims (dar yra rudoms), neva paryškina akių spalvą, nieko ypatingo nesitikėjau, nes lb nebrangus, ~30 Lt, bet efektas pranoko lūkesčius - laaabai tvarkingai ilgina, atskiria, užriečia, super laikosi ir svarbiausia, jokių 'musių kojelių'. Dėl akių spalvos paryškinimo nesu tikra, bet žvilgsniui teikia intensyvumo tai tikrai rolleyes.gif  Ne gėda ir parekomenduoti.  4u.gif

Kodėl jie suskirstyti pagal spalvas, ar turi kažkokių spec pigmentų? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Estela_ @ 2012 09 29, 19:40)
Kodėl jie suskirstyti pagal spalvas, ar turi kažkokių spec pigmentų?  g.gif


Manau, jūs pati ir atsakėte 4u.gif
Dažo labai kokybiškai, tvarkingai, sakyčiau, profesionaliai.
Paskaitykite čia:
http://www.makeup4al...ising-mascaras/
Atsakyti
QUOTE(Noriu_padovanoti @ 2012 09 27, 22:38)
Droge pagriebiau Max Factor tušą specialiai mėlynoms akims (dar yra rudoms), neva paryškina akių spalvą, nieko ypatingo nesitikėjau, nes lb nebrangus, ~30 Lt, bet efektas pranoko lūkesčius - laaabai tvarkingai ilgina, atskiria, užriečia, super laikosi ir svarbiausia, jokių 'musių kojelių'. Dėl akių spalvos paryškinimo nesu tikra, bet žvilgsniui teikia intensyvumo tai tikrai rolleyes.gif  Ne gėda ir parekomenduoti.  4u.gif


Tai ir L'oreal'io yra Million lashes - mėlynom, žaliom, rudom akim. Turiu rudom - tai jie su tokiu nekrentančiu į akis auksiniu/bronziniu žėručiu...
Atsakyti
O tokį kas nors bandėt? Yra Lt? Kažkoks nematytas rolleyes.gif ar čia tik pakuotė kokia kita...

http://www.amazon.co...ref=pd_sim_bt_5
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2012 10 01, 13:14)
O tokį kas nors bandėt? Yra Lt? Kažkoks nematytas  rolleyes.gif  ar čia tik pakuotė kokia kita...

http://www.amazon.co...ref=pd_sim_bt_5

nemaciau tokio g.gif
Atsakyti
as ir dazaus su tuo MF melynoms akims, tai typ top dazo/efektas kaip MF masterpiece max, juodas, tik savyje turi lyg blizgucio, lyg perlamutro tokio melyno, siaip nesimato jo, tik prie apsvietimo, lauke, ir tam tikru kampu...
jei rasciau vel su nuolaida - kartociau, jei nea - rinkciausi masterpiece max smile.gif smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo comep: 01 spalio 2012 - 13:19
As pradejau irgi naudoti Max Factor melynakem, viasai nieko tusas, graziai blakstienas padengia, nesulipina. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2012 10 01, 13:14)
O tokį kas nors bandėt? Yra Lt? Kažkoks nematytas  rolleyes.gif  ar čia tik pakuotė kokia kita...

http://www.amazon.co...ref=pd_sim_bt_5

Yra tikrai, bent jau prieš porą mėnesių mačiau. Prieš porą metų youtube prisižiūrėjau, kad šitą tušą labai giria. Nusipirkau, išbandžiau, padažydavo labai gražiai, bet po pusvalandžio būdavo visas nubėgęs ant paakių doh.gif Ši problema man galioja su visais Loreal tušais. Toms, kurioms tinka Loreal tušai, rekomenduoju ir šį išbandyti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(comep @ 2012 10 01, 15:18)
as ir dazaus su tuo MF melynoms akims, tai typ top dazo/efektas kaip MF masterpiece max, juodas,  tik savyje turi lyg blizgucio, lyg perlamutro tokio melyno, siaip nesimato jo, tik prie apsvietimo, lauke, ir tam tikru kampu...
jei rasciau vel su nuolaida - kartociau, jei nea - rinkciausi masterpiece max smile.gif smile.gif

Aš irgi prieš tai turėjau Masterpiece Max, irgi neblogas, bet skirtumas akivaizdus rolleyes.gif Max labiau tankino, o šitas 'spalvotasis' labiau ilgina, blakstienos truputį plonesnės, elegantiškiau užriestos, žvilgsnis išraiškingesnis. Žodžiu, kaip kam, bet nepasakyčiau, kad tip top tas pats ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noriu_padovanoti: 01 spalio 2012 - 15:50