Įkraunama...
Įkraunama...

Tušai blakstienoms

gal kuri bandzius Avon Super-Drama ?
Atsakyti
QUOTE(juleta @ 2012 09 12, 16:38)
gal kuri bandzius Avon  Super-Drama ?


aš kaip tik neseniai gavau. Man asmeniškai patinka. Blakstienos tikrai gražiai atrodo. Maniškės blakstienos labai trumpos ir plonos, tai šis tušas efekto tikrai turėjo smile.gif
Atsakyti
as tai ir is oriflame ir is avon daugybe isbandzius esu...ir nei vienas nepaiko....vis pasakydavau kad nebepirksiu is katalogu bet pamatydavau koki gerai isreklamuota ir vel nusipirkdavau ir vel nepatikdavo....tai nebeperku senai jau... schmoll.gif
Atsakyti
Gal galėtų kuri parekomenduoti kokį natūraliai dažantį tušą? Labai nemėgstu tų visų tankinimų ir košių ant blakstienų, noriu tiesiog, kad patamsintų ir vos pariestų, kad blakstienos liktų atskirtos. 4u.gif Benecos pamenu labai gražiai, natūraliai padažydavo, bet jo minusas, kad tepdavo g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ambicija: 17 rugsėjo 2012 - 11:04
QUOTE(ambicija @ 2012 09 17, 13:03)
Gal galėtų kuri parekomenduoti kokį natūraliai dažantį tušą? Labai nemėgstu tų visų tankinimų ir košių ant blakstienų, noriu tiesiog, kad patamsintų ir vos pariestų, kad blakstienos liktų atskirtos.  4u.gif Benecos pamenu labai gražiai, natūraliai padažydavo, bet jo minusas, kad tepdavo  g.gif

Dr Hauschka 4u.gif Plius natūralus ir ekologiškas, tai dar ir blakstienas pastiprina, tik kad bijo drėgmės, nors man su juo, naudojus maždaug 1,5metų nėra nutikę jokių staigmenų ir pandos akių neturėjau
Atsakyti
siuo metu naudoju sita.Labai sunkiai nusivalo doh.gif cia man vienai taip ar dar kas naudoja sita tusa ir turi tokia problema?user posted image
Atsakyti
QUOTE(myglle @ 2012 09 18, 16:06)
siuo metu naudoju sita.Labai sunkiai nusivalo  doh.gif  cia man vienai taip ar dar kas naudoja sita tusa ir turi tokia problema?user posted image

As taip pat ji dabar naudoju. Jis nusiplauna su vandeniu (raso ant pakuotes kad su 39 laipsniu temp. vandeniu nusiplauna). Bandziau valyt su aliejiniu makiazo valikliu, tai tikrai nieko nesigavo. As ji valau taip: sudrekinu blakstienas vandeniu, tada pirstais tiesiog nuimu tusa, po to dar visus likucius su veido prausikliu nusiplaunu. Tikrai nelabai patinka man toks budas, labiau megstu viska graziai su valikliu nusivalyti, o cia reikia zaisti...
O kaip pats tusas ar patinka jums? Mano nuomone jis nei is tolo neprilygsta paprastam High impact. Trupa, lipina blakstienas, nedailiai padazo. Teko karta is naujo darytis makiaza, nes bebandydama issukuoti blakstienas taip aplipinau jas tusu, kad liko tik trys. lotuliukas.gif Zodziu labai nevykes tusas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(zuika_puika @ 2012 09 18, 16:43)
As taip pat ji dabar naudoju. Jis nusiplauna su vandeniu (raso ant pakuotes kad su 39 laipsniu temp. vandeniu nusiplauna). Bandziau valyt su aliejiniu makiazo valikliu, tai tikrai nieko nesigavo. As ji valau taip: sudrekinu blakstienas vandeniu, tada pirstais tiesiog nuimu tusa, po to dar visus likucius su veido prausikliu nusiplaunu. Tikrai nelabai patinka man toks budas, labiau megstu viska graziai su valikliu nusivalyti, o cia reikia zaisti...
O kaip pats tusas ar patinka jums? Mano nuomone jis nei is tolo neprilygsta paprastam High impact. Trupa, lipina blakstienas, nedailiai padazo. Teko karta is naujo darytis makiaza, nes bebandydama issukuoti blakstienas taip aplipinau jas tusu, kad liko tik trys.  lotuliukas.gif Zodziu labai nevykes tusas doh.gif

as ji dar tik trys dienas naudoju, tai jis lipina blakstienas.bet galvoju nes naujas.gal pradzius ir geriau bus.seip jis pailgina ir pariecia blakstienas, netankina.tai dar kol kas negaliu nurasyti.noriu palaukti kol truputi pradzius.gal geriau bus
Atsakyti
QUOTE(ambicija @ 2012 09 17, 12:03)
Gal galėtų kuri parekomenduoti kokį natūraliai dažantį tušą? Labai nemėgstu tų visų tankinimų ir košių ant blakstienų, noriu tiesiog, kad patamsintų ir vos pariestų, kad blakstienos liktų atskirtos.  4u.gif Benecos pamenu labai gražiai, natūraliai padažydavo, bet jo minusas, kad tepdavo  g.gif


Dr. Hauschka, Gabriel Cosmetics ir Zuzu Luxe - man visi 3 labai panasiai dazo ir gerai laikosi. Du paskutinieji to paties gamintojo tik skirtingu liniju, is esmes ksirtumo nepajauciau ir skiriasi tik kaina keliais $. O Dr. Hauschka man efektas praktiskai toks pat kai panu dvieju, tik jsi dvigubai brangesnis.
Atsakyti
QUOTE(myglle @ 2012 09 18, 19:07)
as ji dar tik trys dienas naudoju, tai jis lipina blakstienas.bet galvoju nes naujas.gal pradzius ir geriau bus.seip jis pailgina ir pariecia blakstienas, netankina.tai dar kol kas negaliu nurasyti.noriu palaukti kol truputi pradzius.gal geriau bus

Man pirmom dienom jis ilgino, ir uzriesdavo blakstienas, as taip pat tikejausi, kad kai sutirstes dazys visai neblogai, bet kuo toliau tuo prasciau buvo.. o dabar dar ir trupa.. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(myglle @ 2012 09 18, 15:06)
siuo metu naudoju sita.Labai sunkiai nusivalo  doh.gif  cia man vienai taip ar dar kas naudoja sita tusa ir turi tokia problema?user posted image

Man jis - vienas fainiausių tušų wub.gif Puikiai nusivalo, blakstienos pasakiškai atrodo ir nenutrupa, atlaiko net kelias ašaras ax.gif
Atsakyti
Atejau pagirti naujaji Lancome Hypnose STAR. Turiu miniuka. Blakstienas padazo tikrai ispudingai - ilgina, tankina, uzriecia, nu zodziu, viska dazo, ko man paprastas Hypnose nedare. Blakstienom siaip nesiskundziu ir pastaruoju metu jau pirkdavau pigesnius tusus, nes gerai ir jie padazo, bet sitas mane tikrai paviliojo.
Kas turi galimybe ir megsta barbiskas blakstienas, patariu isbandyti wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jearmaine: 22 rugsėjo 2012 - 22:22