Įkraunama...
Įkraunama...

Tušai blakstienoms

QUOTE(egliuchiux @ 2012 09 05, 21:58)
prisižiūrėjau prieš naktį baisių blakstienų  lotuliukas.gif  nebedėkit tokių foto.
man reik tušo naujo..  g.gif  mastau gryšt prie one by one...  g.gif  loreal wolume million nelabai patinka  g.gif  gerai iššukuoja.. bet kažkaip neilgina jsi man  g.gif

kuri cia tokias baisias idejo? g.gif
Atsakyti
šiandien gavau ir jau išbandziau . patiko 4u.gif ilgina blakstienas 4u.gif
Helena Rubinstein
user posted image
Atsakyti
QUOTE(uogakr @ 2012 09 06, 13:39)
šiandien gavau ir jau išbandziau . patiko  4u.gif  ilgina  blakstienas 4u.gif

Kur pirkot? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bonza @ 2012 09 05, 15:06)
o to Deborah labai didelis sepetelis? Mane irgi sudomino, bet niekur nerandu testerio kad sepeteli paziuret  doh.gif


Nieko nesitikėdama jį įsigijau ir tikrai nustebino thumbup.gif Naudoju kelias tik dienas, bet esu patenkinta thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(uogakr @ 2012 09 06, 13:39)
šiandien gavau ir jau išbandziau . patiko  4u.gif  ilgina  blakstienas 4u.gif
Helena Rubinstein
user posted image

labai jau patraukliai atrodo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dioryte @ 2012 09 06, 18:22)
labai jau patraukliai atrodo smile.gif


toks idomus smile.gif visa diena prabuvau - netepe , gerai laikos mirksiukas.gif
Atsakyti
Nebandėte Clinique naujojo tušo High Impact Extreme Mascara?
Atsakyti
QUOTE(kysa000 @ 2012 08 28, 13:37)
Pabandziau sita tusa. trumpai tariant - ismeciau pinigus. dazymui priekaistu dideliu neturiu. nu bet jo nuvalymas - tragedija. reikia daug kantrybes ir laiko... niekam nepatarciau jo bandyti.



Man taip pat, kaip ir ankstesniu ju tusu, kur sukosi sepetelis, nei su loreal, nei rasos, nei nivea, nei veliau pirktas jau bourjois valiklis nepadejo, jausmas toks, kad greiciau visos blakstienos ant vatos liks, o ne tusas nusivalys. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(bittersweett @ 2012 09 09, 02:02)
Man taip pat, kaip ir ankstesniu ju tusu, kur sukosi sepetelis, nei su loreal, nei rasos, nei nivea, nei veliau pirktas jau bourjois valiklis nepadejo, jausmas toks, kad greiciau visos blakstienos ant vatos liks, o ne tusas nusivalys.  doh.gif


As makiaza nuvalau su alyvuogiu ar migdolu aliejum. Vatos tamponely siek tiek suslapinti vandeniu, siek tiek aliejaus ir palaikyti ant akiu apie 30-50 sek., tada nuvalyti. Puikiausiai nuvalo net vandeniui atsparu tusa, nebeperku valiklio jau pora metu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2012 09 09, 02:18)
As makiaza nuvalau su alyvuogiu ar migdolu aliejum. Vatos tamponely siek tiek suslapinti vandeniu, siek tiek aliejaus ir palaikyti ant akiu apie 30-50 sek., tada nuvalyti. Puikiausiai nuvalo net vandeniui atsparu tusa, nebeperku valiklio jau pora metu smile.gif

drinks_cheers.gif ir blakstienoms ir odai gerai thumbup.gif
Atsakyti
Martinoj atradau baltarusiska tusa uz 12 su trupuciu lt
niu fanrastika!
kartoju jau kelinta karta - ir laiko, ir tankina, ir graziai tepa, ir nenutrupa thumbup.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2012 09 09, 02:18)
As makiaza nuvalau su alyvuogiu ar migdolu aliejum. Vatos tamponely siek tiek suslapinti vandeniu, siek tiek aliejaus ir palaikyti ant akiu apie 30-50 sek., tada nuvalyti. Puikiausiai nuvalo net vandeniui atsparu tusa, nebeperku valiklio jau pora metu smile.gif


Man CoverGirl 'lashblast 24h' situ budu nepasiteisino - vistiek nepilnai nuvale, nors siaip jau ji koks valiklis neima tuso, tai visada laiejsu nuvalo.
Atsakyti