Įkraunama...
Įkraunama...

Tušai blakstienoms

QUOTE(shopingas @ 2012 09 04, 04:42)
Nezinau ar kiek padesiu, bet mes su ViShy kaip tik pries pora puslapiu aptarinejom CoverGirl 'lashblast 24 h' tusa - man rodos cia kaip ir tas pats gamintojas/dukterines firmos ar pan iseina, tik CG JAV rinkai, o MF Europoj (seniau cia budavo MF irgi pirkt, bet jau nebera). Zodziu, tas CG irgi to paties principo, tai kai pasidazai, nuvalyt be sansu - mano prausiklis kuo puikiausiai nuplauna atsparu vandeniui tusa, bet sio neiveike  doh.gif Bandziau keliais prausikliais, aliejuku valyt (na jau aliejsu viska nutirpdo) ir po visu gramdymu likau vistiek nepilnai svariom blakstienom. Uzteko 2-3 pasidazymu, kad nenoreciau i jo puse net ziuret, tai grazinau i parduotuve (kitu atveju buciau metus lauk, nes taip valant is blakstienu nieko neliktu).
Man rodos jo net nera atsparaus vandeniui, t.y. tik viena formule. Bet jau kai isikimba i blakstienas, tai nenuvalomas  doh.gif

butent reiks mest,nes kosmaras kazkoks liksiu be blakstienu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(sincera_trahatur @ 2012 08 26, 17:59)
user posted image

Geriausias pastarųjų kokių penkerių metų netikėtas atradimas.. Asmeniškai turiu vidutiniškas - neilgas, netankias blakstienas..šis tušas bent jau man - stebuklas.


Nelabai iskaitau cia Deborah tusas? g.gif
Atsakyti
QUOTE(MYG @ 2012 09 05, 13:32)
Nelabai iskaitau cia Deborah tusas?  g.gif

Taip. Bet jau blakstienos reklamoje... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Gisana @ 2012 09 05, 13:48)
Taip. Bet jau blakstienos reklamoje...  biggrin.gif


tai cia hperbolizuota reklama kad suprastumem kam skirtas tusas biggrin.gif

O jei rimtai parekomenduokite gera tankinanti ir uzriecianti tusa 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(MYG @ 2012 09 05, 14:58)
tai cia hperbolizuota reklama kad suprastumem kam skirtas tusas  biggrin.gif

O jei rimtai parekomenduokite gera tankinanti ir uzriecianti tusa  4u.gif

Reikės nusipirkti pabandyt tą Deborah smile.gif o dėl rekomendacijų tai siūlau išbandyti Loreal Vollume million lashes, man jis labai gerai tankina smile.gif
Atsakyti
o to Deborah labai didelis sepetelis? Mane irgi sudomino, bet niekur nerandu testerio kad sepeteli paziuret doh.gif
Atsakyti
QUOTE(bonza @ 2012 09 05, 17:06)
o to Deborah labai didelis sepetelis? Mane irgi sudomino, bet niekur nerandu testerio kad sepeteli paziuret  doh.gif

as ziurejau, Kaune yra, tai sepetelis gana didelis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bonza @ 2012 09 05, 16:06)
o to Deborah labai didelis sepetelis? Mane irgi sudomino, bet niekur nerandu testerio kad sepeteli paziuret  doh.gif


kokia jo kaina? g.gif
Atsakyti
QUOTE(InRed @ 2012 09 03, 22:33)
Gyvenchy tušai man paaaatys pačiausi, pamiršau dabar pavadinimą to, kur tiesiog tobulas mano blakstienoms visais atžvilgiais. Deja deja.....džiūdavo nesumeluosiu - per 3-4 savaites tiek, kad ištraukdavau tą pagaliuką su visais prilipusiais šereliais, po mėnesio praktiškai nebeįmanoma net bandyti tepti būdavo blink.gif maniau, gal pakliuvo koks lievas - pirkau gal 3 ar 4 kartus skirtingose vietose, vežiausi iš užsienio. Deja. tiesiog tokia sudėtis. Kažuri konsultantė lyg sakė, kad jame yra cukraus - dėl to taip gerai riečia ir laiko, tik dėl to ir džiūva.....o kas 3 savaites pirkti naują už tiek - per prabangu, mano nuomone 4u.gif

parašykit po to, kaip jūsų šis tušas po mėnesio laikysis g.gif  4u.gif


drinks_cheers.gif kol kas dar neiseinu is popirkimines euforijos, ziuresim kaip toliau g.gif
Atsakyti
QUOTE(sincera_trahatur @ 2012 08 26, 16:59)
user posted image

Geriausias pastarųjų kokių penkerių metų netikėtas atradimas.. Asmeniškai turiu vidutiniškas - neilgas, netankias blakstienas..šis tušas bent jau man - stebuklas.

o apie kitus bandytus tušus ką galit pasakyt? ta prasme su kuriuo galėtumėt lygintį šį Deborah tušą, kuo patinka?? Klausiu, kad susidaryt įspūdį ar verta man bandyti ar ne... skoniai ir poreikiai juk tokie skirtingi??
Papildyta:
pagooglinau, čia vaizdelis su dviem sluoksniais g.gif nu nžn g.gif nėra jis skystas? Labai sulipusios blakstienos atrodo unsure.gif
user posted image
ar tikrai jis toks gėris? g.gif
Papildyta:
My Webpage doh.gif doh.gif
jau beveik žinau, kad nereik man jo hihihi.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žvarba: 05 rugsėjo 2012 - 16:52
QUOTE(žvarba @ 2012 09 05, 17:50)
o apie kitus bandytus tušus ką galit pasakyt? ta prasme su kuriuo galėtumėt lygintį šį Deborah tušą, kuo patinka?? Klausiu, kad susidaryt įspūdį ar verta man bandyti ar ne... skoniai ir poreikiai juk tokie skirtingi??

Na tikrai nieko gero tušas atrodo... Netankina, tik sulipina blakstienas unsure.gif
Atsakyti
prisižiūrėjau prieš naktį baisių blakstienų lotuliukas.gif nebedėkit tokių foto.
man reik tušo naujo.. g.gif mastau gryšt prie one by one... g.gif loreal wolume million nelabai patinka g.gif gerai iššukuoja.. bet kažkaip neilgina jsi man g.gif
Atsakyti