Įkraunama...
Įkraunama...

Tušai blakstienoms

QUOTE(RIJADA @ 2012 09 03, 15:31)
Ir žiauriai tepa paakius,bent jau man ax.gif

Man taip pat labai labai tepa paakius verysad.gif
Atsakyti
gal kuri zinote su kuom navalyti si tusa,as Rasa plovikli makiazui naudoju su juo nenusiplauna kosmaras kazkoks. doh.gif

Max factor false lash efect 24
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo juleta: 03 rugsėjo 2012 - 16:33
QUOTE(juleta @ 2012 09 03, 18:32)
gal kuri zinote su kuom navalyti si tusa,as Rasa plovikli makiazui naudoju su juo nenusiplauna kosmaras kazkoks. doh.gif

Max factor false lash efect 24

man visai geras Loreal valiklis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Liusii @ 2012 09 03, 18:34)
man visai geras Loreal valiklis  ax.gif

tas dar kazkiek nuvalo,bet vistiek juodais paakiais atsikeliu,as labiau megstu prausimosi valiklius.
Atsakyti
user posted image

Sviezias pirkinys. Puikus tusas, ilgina, ir uzkabina kiekviena blakstiena.Blakstienos ir lieka uzsirietusios dienos eigoj . Siaip esu labai patenkinta thumbup.gif , anksciau nuolat pirkdavau max factor,bet dabar vargu ar prie jo grisiu g.gif Parduotuveje taip pat isbandziau gyvenchy phenomena ,kur toks kamuoliukas -sepetukas, tai sakyciai noir couture geresnis, graziau blakstienos atrodo wub.gif
Papildyta:
QUOTE(juleta @ 2012 09 03, 16:32)
gal kuri zinote su kuom navalyti si tusa,as Rasa plovikli makiazui naudoju su juo nenusiplauna kosmaras kazkoks. doh.gif

Max factor false lash efect 24

o jus gal turite atsparu vandeniui?su tais tusais tai man visad problema, jau senai neperku '''waterproof''
Atsakyti
QUOTE(RIJADA @ 2012 09 03, 15:31)
Ir žiauriai tepa paakius,bent jau man ax.gif

jo? man tai netepa g.gif
Atsakyti
QUOTE(juleta @ 2012 09 03, 17:32)
gal kuri zinote su kuom navalyti si tusa,as Rasa plovikli makiazui naudoju su juo nenusiplauna kosmaras kazkoks. doh.gif

Max factor false lash efect 24

Man šitas labai patinka smile.gif Ploviklis smile.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Dioryte @ 2012 09 03, 18:45)
jo? man tai netepa  g.gif

g.gif tikrai keista, sunaudojau kokius 3 is eiles, netepe paakiu visai.
Atsakyti
QUOTE(tiktiks @ 2012 09 03, 17:28)
user posted image

Sviezias pirkinys. Puikus tusas, ilgina, ir uzkabina kiekviena blakstiena.Blakstienos ir lieka uzsirietusios dienos eigoj . Siaip esu labai patenkinta  thumbup.gif , anksciau nuolat pirkdavau max factor,bet dabar vargu ar prie jo grisiu g.gif Parduotuveje taip pat isbandziau gyvenchy phenomena ,kur toks kamuoliukas -sepetukas, tai sakyciai noir couture geresnis, graziau blakstienos atrodo wub.gif



Gyvenchy tušai man paaaatys pačiausi, pamiršau dabar pavadinimą to, kur tiesiog tobulas mano blakstienoms visais atžvilgiais. Deja deja.....džiūdavo nesumeluosiu - per 3-4 savaites tiek, kad ištraukdavau tą pagaliuką su visais prilipusiais šereliais, po mėnesio praktiškai nebeįmanoma net bandyti tepti būdavo blink.gif maniau, gal pakliuvo koks lievas - pirkau gal 3 ar 4 kartus skirtingose vietose, vežiausi iš užsienio. Deja. tiesiog tokia sudėtis. Kažuri konsultantė lyg sakė, kad jame yra cukraus - dėl to taip gerai riečia ir laiko, tik dėl to ir džiūva.....o kas 3 savaites pirkti naują už tiek - per prabangu, mano nuomone 4u.gif

parašykit po to, kaip jūsų šis tušas po mėnesio laikysis g.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(juleta @ 2012 09 03, 17:32)
gal kuri zinote su kuom navalyti si tusa,as Rasa plovikli makiazui naudoju su juo nenusiplauna kosmaras kazkoks. doh.gif

Max factor false lash efect 24


Nezinau ar kiek padesiu, bet mes su ViShy kaip tik pries pora puslapiu aptarinejom CoverGirl 'lashblast 24 h' tusa - man rodos cia kaip ir tas pats gamintojas/dukterines firmos ar pan iseina, tik CG JAV rinkai, o MF Europoj (seniau cia budavo MF irgi pirkt, bet jau nebera). Zodziu, tas CG irgi to paties principo, tai kai pasidazai, nuvalyt be sansu - mano prausiklis kuo puikiausiai nuplauna atsparu vandeniui tusa, bet sio neiveike doh.gif Bandziau keliais prausikliais, aliejuku valyt (na jau aliejsu viska nutirpdo) ir po visu gramdymu likau vistiek nepilnai svariom blakstienom. Uzteko 2-3 pasidazymu, kad nenoreciau i jo puse net ziuret, tai grazinau i parduotuve (kitu atveju buciau metus lauk, nes taip valant is blakstienu nieko neliktu).

QUOTE(tiktiks @ 2012 09 03, 18:28)
o jus gal turite atsparu vandeniui?su tais tusais tai man visad problema, jau senai neperku '''waterproof''


Man rodos jo net nera atsparaus vandeniui, t.y. tik viena formule. Bet jau kai isikimba i blakstienas, tai nenuvalomas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(noraeleo @ 2012 08 11, 15:07)
pagal jusu pageidavima Physician Formula naturalus tusas ,atsiliepimai puikus



turbut jau velu atsakyt, bet ...
naudoju si tusa, nieko visai, bet sukuria naturaliu blakstienu efekta, ir jei busit dregnoj aplinkoj tai turesit juodus paakius blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(juleta @ 2012 09 03, 17:32)
gal kuri zinote su kuom navalyti si tusa,as Rasa plovikli makiazui naudoju su juo nenusiplauna kosmaras kazkoks. doh.gif

Max factor false lash efect 24

tau jis taip sunkiai nusivalo? as dabar situo dazausi, bet man viskas gerai nusivalo. Valau Garnier kur naujas tas yra melynas, kur be jokiu priemaisu. Beje, labai geras pienelis, jei ir patenka siek tiek i akis, tai negrauzia, kaip man budavo su tuo paciu Garnier zaliu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dioryte: 04 rugsėjo 2012 - 09:53