Įkraunama...
Įkraunama...

Tušai blakstienoms

Gal galite rekomenduoti naturalu tusa? Kad per visa diena darbe akiu nedirgintu, nenuvarvetu [bet ne butu sunkiai nuvalomas]. Jokiu spec reikalavimu rietimams, ilginimams neturiu, man uztenka ir vos ryskesniu blakstienu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(_sala_ @ 2012 05 22, 09:54)
Jau gerus 2 menesius naudoju Loreal Million lashes. Pirmą savaitę man sunkokai su juo sekėsi, blogai skirstėsi, košytė sulipindavo blakstienas, paskui po truputi ėmė labiau patikti, matyt padžiūvo. Tikrai pailgina, tankina blakstienas, gražiai jas atskiria tik gal mažokai storina. Didžiausias minusas - linkęs pabyrėti, net ir pirmą naudojimo savaitę, todėl labai reikia saugotis ir neliesti blakstienų ir dienos eigoj vis pasitikrinti  g.gif Bet šiaip visai neblogas, dar naudosiu kokį mėnesiuką, o vėliau turbūt bus
kartotinas.
user posted image



man šito juodas variantas su auksiniu dangteliu labiau patinka. Ir tikrai nebyra, nu nabent visaaaai vakar pora kruopelyčių, bet net nepavadinčiau byrėjimu, jei rimtai mirksiukas.gif
Atsakyti
kaip šitas http://elle.dp.ua/Im...agene-24H-b.jpg ? dabar kaip tik eurokose jam akcija. smile.gif
Atsakyti
Jau buvau rasiusi kad isigijau si tusa ir jis visai nieko
user posted image

Dabar ateinu pasakyti, kad perpratus ji, jam tapus nebe nauju, jis dabar yra man tusas NR.1 thumbup.gif Pasaka, isilgina, uzriecia, o padazius du tris sluoksnius ir pastorina blakstienas. Nurunge ir mano mylima Benefit They are real tusa blink.gif pati vis dar negaliu patiketi kooooks jis man nerealus wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Pėdutėss @ 2012 05 16, 22:43)
Labas vakaras , moterys ir merginos smile.gif  atkeliavau su atsiliepimais apie diorshow new look mascara. Na bent jau kolkas esu juo labai patenkinta, mažas šepetėlis patogu pasiekti blakstienas kampučiuose,gerai atskyrė ir pastorino, išsilaikė visą dieną, netrupa, prieš dažydama blasktienas riečiu, tad tušas  jas užfiksavo iki pat dabar  smile.gif džiaugiuosi pirkiniu



QUOTE(rosea @ 2012 05 21, 22:35)
o man parazitas byret pradejo, atsuktas kazkur pries 2 savaites unsure.gif  o taip dziaugiausi atradus , jau buvo paieskos iki nevilties privede ax.gif



Aš jau beveik du mėnesius naudoju ir kolkas vienas geriausių atrastų tušų wub.gif labai gražiai atskiria, nesulipina ir išsilaiko pukiai nenubyrėdamas bent jau man ax.gif

Turėjau ir Loreal Million Lashes Kadangi mėgstu didelių blakstienų efekta, tai išgauti pavykdavo, tik atskiria ne taip gražiai ir nubyra gan greitai, o jei daugiau sluoksnių užsitepus, tai išvis tokiais stambiais gumulėliais. Šiaip esu turbūt naudojus daugumą Lorealio tušų, tai manau yra ir geresnių variantų smile.gif
Atsakyti
Merginos, o yra, kurios naudoja isgirtaji Giorgio Armani Eyes to kill mascara?
Ar tikrai jis geras ir vertas kainos?
Atsakyti
Gal kuri jau išbandė Maxfactor False Lash Effect 24? Įdomūs atsiliepimai ir palyginimai su False Lash Effect ir False Lash Effect Fusion wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Jovita23 @ 2012 05 28, 10:35)
Merginos, o yra, kurios naudoja isgirtaji Giorgio Armani Eyes to kill mascara?
Ar tikrai jis geras ir vertas kainos?


Taip, man jis 100% labai patinka bigsmile.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Galadrielė @ 2012 05 16, 16:56)
Iš senos temos atkeliu savo atsiliepimą apie BeYu Beauty queen tušą 4u.gif

Gera kaina
Patogus šepetėlis
Nedirgina akių (maniškės labai jautrios)
Gerai iššukuoja blakstienas
Neblogai tankina, kažkiek pailgina
Labai juodas
Gerai riečia (mano blakstienos labai tiesios)
Blakstienos lieka lanksčios ir minkštos, nes man visada tušuose nepatikdavo tas blakstienų kietumas, o čia netyčia radau tokį, kuris jų nekietina bigsmile.gif
Gražiai atrodo net keli sluoksniai tušo - vakar bandžiau tepti kiek tepasi, kad pasižiūrėčiau kiek max galima išdažyti. Gražiai atrodo net 3 sluoksniai, su ketvirtu jau gaunasi voro kojų efektas.
Blakstienas padaro ryškias, tačiau atrodančias natūraliai. T. y. gaunasi toks įspūdis, kad jos natūraliai juodos, riestos, ilgos, tankios ir pan. Akys neatrodo tarsi padažytos tušu.

Turiu taip pat jautrias akis, gal dar koki patartumet akiu tusa 4u.gif
Gal bandet Rimmel firmos, nes maciau, kad kelis tusus jie turi jautrioms akims rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo elskere: 03 birželio 2012 - 00:04
QUOTE(elskere @ 2012 06 03, 02:03)
Turiu taip pat jautrias akis, gal dar koki patartumet akiu tusa 4u.gif
Gal bandet Rimmel firmos, nes maciau, kad kelis tusus jie turi jautrioms akims  rolleyes.gif

Iš Rimmel išvis nesu turėjusi jokios kosmetikos priemonės 4u.gif

Ilgą laiką naudojau ekologiškus Dr. Hauschka tušus, nes prieš kelerius metus su akimis turėjau itin rimtų problemų, tad buvau labai patenkinta, nes ir nedirgino, ir blakstienos po Max Factor tušų labai greitai ataugo ir atsigavo. Tik Dr. Hauschka minusas tad, kad tušas bijo drėgmės, tačiau naudojantis juo maždaug 2 metus nei karto neteko grįžti namo pandos akimis ir pan.

Pastaruoju metu naudojau Lancome Hypnose Doll Eyes, prieš tai Estee Lauderio Sumptuos - abiem esu labai patenkinta, Lancome manau bus kartojamas. Na, o anksčiau esu bandžiusi tik daug Nivea tušų - nei vienas nedirgino akių, Maybelline buvo labai seniai - nepamenu ar nedirgino, bet pamenu, kad visi šitos firmos bandyti tušai nepatiko, o daugiau nelabai atsimenu g.gif
Atsakyti
user posted image
user posted image

Gal kuri esat bandžius kurį nors iš šių tušų? Kokie atsiliepimai?
Atsakyti
QUOTE(Sheilamissy @ 2012 06 06, 23:34)
Gal kuri esat bandžius kurį nors iš šių tušų? Kokie atsiliepimai?

Aš abu bandžiau ir man nė vienas nepatiko schmoll.gif One by One netankino visiškai, o Lumene vos paryškindavo blakstienas schmoll.gif unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gisana: 07 birželio 2012 - 07:35