Įkraunama...
Įkraunama...

Tušai blakstienoms

Neseniai gavau visiškai natūralų 100% Pure Fruit Pigmented Natural Mascara, juodos - Black Tea - spalvos.

user posted image

Jau išbandžiau kelis kartus ir galiu pasakyt, kad tikrai nesitikėjau toookio gėrio bigsmile.gif Pats tušas tirštas, bet tepasi labai smagiai. Savo blakstienom nesikundžiu - juodos, ilgos ir tankios - tai ir tušas iš esmės visi geri man. Blakstienas, palyginus su kitais tušais, riečia geriausias. Dar labiau išryškina ir duoda labai gražią juodą spalvą, patankina ir pailgina kažkiek. Žodžiu, tikrai kartotinas pirkinys, o dar ir natūralus. Vienintelis minusiukas, po visos dienos (~12 valandų) šiek tiek pajuodina paakius, bet nebaisiai, neprikrenta trupinių. Sakyčiau, metų atradimas bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Juxt @ 2012 08 28, 19:19)
O man visai normaliai nusivalo sis tusas  g.gif  o naudoju paprasta margaritos ekolog.veido prausikli, na jis ma ir super duper sunkiai nusivalancias pudras lengvai nuplauna (tokias EL DW ir pan, bet cia jau OT)
Man tik jo sepetelis toks gasdinanciai didelis  lotuliukas.gif  kazkaip kai vienu metu naudoju keleta tusu ir uzsimirsus pasiimu kiekviena karta nusigastu  doh.gif  lotuliukas.gif  ir dar vienas jo minusas - kadangi sepetelio kotelis l.storas o patys "sereliai' trumpuciai - tai l.sunku normaliai apatines blakstienas padazyti ir tas kur arciau akiu kampuciu.
Bet reziume - pasidarbavus gerai su juo - galima tikrai ispudingas - dramatiskas - blakstienas pasigaminti  biggrin.gif

Taip, blakstienas padaryti ispudingas tikrai su juo galima pripratus prie sepetelio smile.gif as valau akis su Clarins akiu valikliu. pries tai turetus tusus nuvalydavo be jokiu bedu, o sito neima... sad.gif
Atsakyti
[quote=Leveret,2012 08 28, 19:21]
Neseniai gavau visiškai natūralų 100% Pure Fruit Pigmented Natural Mascara, juodos - Black Tea - spalvos.

Kur is uz kiek ji pirkote?
Atsakyti
QUOTE(Melajja @ 2012 08 29, 10:56)
Kur is uz kiek ji pirkote?


Ebay, su viskuo gavosi apie 60Lt mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Leveret @ 2012 08 28, 19:21)
Jau išbandžiau kelis kartus ir galiu pasakyt, kad tikrai nesitikėjau toookio gėrio  bigsmile.gif


Na va kaip skirtingai - as ji turejau, bet man lipino blakstienas, labai naturaliai padazydavo. Mano pacios nera nei tankios, nei ilgos, nei tamsios (na eilines tokios), tai man pagrinde norisi, kad paryskintu ir kad patankintu - sito negavau is sio tuso...
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2012 08 29, 18:16)
Na va kaip skirtingai - as ji turejau, bet man lipino blakstienas, labai naturaliai padazydavo. Mano pacios nera nei tankios, nei ilgos, nei tamsios (na eilines tokios), tai man pagrinde norisi, kad paryskintu ir kad patankintu - sito negavau is sio tuso...


Čia daugiausiai nuo blakstienų priklauso. Pas mane dažnai klausia, kokį tušą naudoju, nors tą dieną būnu net nepasidažius, tai ir iš tušo, matyt, labai didelių reikalavimų neturiu 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,

ar kas nors galetu palyginti

Yves Saint Laurent
Mascara Volume Effet Faux Cils - Noir Radical


Yves Saint Laurent
Mascara Volume Effet Faux Cils Shocking


su paprastu faux cils?

Ir taip pat apie giriama Giorgio Armani eyes to kill
apie kuri eina kalba
Eyes to Kill - Mascara volume ultime
Eyes to Kill - Mascara Stretch
Eyes to Kill - Mascara Excess.

Buciau labai dekinga uz atsiliepimus.

Siek tiek apie mano patirti su tusais, kadangi turiu neblogas blakstienas, kasdienai ju beveik nedazau, tai man tusas reikalingas progoms, todel patinka "lelisku' blakstienu efektas.
Isbandziau daugybe tusu, keli atsiliepimai, kurie sauna i galva:
Lancome Hypnose, tusas neblogas, patiko, bet norimo efekto nebuvo. Blakstienos graziai issukuotos, ilgai laikosi, netepa ir pan., bet man neuztenka 'mases'.
Dior Diorshow bandziau kelis, dabar tiksliai neatsimenu pavadimu, nes visiskai nepatiko, tepe paakius ir vokus kaip reikalas.
Guerlain le2 ismeciau, buvo absoliutus s.. Nezinau ar sena nusiprikau, ar kas su juo blogai, bet byrejo, gumuliavosi.
Labai patiko HR leopardinis. Puikiai laikosi ir efektas tikrai puikus.
O mano favoritas YSL faux cils. Is eiles turejau kokius 3.

Bet mano neramiai dusiai reikia vis kazka nauja pabandyti. doh.gif


Papildyta:
QUOTE(Flos @ 2012 06 08, 23:21)
Šitų buvau prisivežusi, visai neblogas tušas buvo. Draugė kaip tik gyrėsi užsisakiusi kelis iš ebay, nes nieko kito taip tikusio nerado pastaruoju metu biggrin.gif
O aš noriu paklausti apie šį Isadora. Ar jis gerai riečia, ir ar atskiria blakstienas, suteikia apimties? user posted image

Sio tuso efektas labai neblogas, bet bent jau mann, be proto tepliojo paakius. schmoll.gif
Atsakyti
Man anksčiau patiko Maybeline geltonam įpakavime tusas Maybelline The Colossal Volum’ Express, bet šiak tiek byrėjo doh.gif . Už tai blakstienos buvo labai gražios ir storos smile.gif
Tada išbandžiau Loreal Duoble Explesion (kur vienas galas tepa baltai, o kitas juodai). Raudonam - baltam įpakavime.
Beje, esu laimėjus vienam žurnale juodą blakstienų tušą Isadora Big Bold Mascara ir galiu pigiau parduoti, nes pati dabar naudoju LOREAL. jei norit, rašykit į AZ. Dėl kainos susitarsim. Tusas įvilktas celofane, todėl tikrai neatidarytas ir geras smile.gif

Atsakyti
buvau atostogu islekusi ir paskutine minute pagriebiau si tusa Austrijoj, nu ir ka didziausiam mano nustebimui nerealiai geras - ilgina, storina, laikosi super ir tik uz nepilnai 5 eurus thumbup.gif


user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Liusii: 30 rugpjūčio 2012 - 16:54
Nesulaukus atsiliepimu, issiruosiau pati isbandyti dominancius tusus, tai keli atsiliepimai, gal kam bus idomu.
Yves Saint Laurent
Mascara Volume Effet Faux Cils Shocking - lyginant su paprastu faux cils, tai shoking daugiau ilginantis, blakstienos tikrai atrode ilgos ilgos. Man paciai daugiau aktualus tankinimas, tai sis tusas nesudomino, nes mazokai "mases".
Mascara Volume Effet Faux Cils - Noir Radical- didelios skirtumo nuo faux cils paprasto nepastebejau, tik sepetelis noir radical kiek mazesnis, tai preciziskiau isetu padazyti mazas blakstienas.
Neseniai minetas Too faced, rozine pakuote, nepamenu pavadinimo, sepetelis super didelis, tubut didziausias koki esu maciusi, bandziau pasidazyti, tikrai labai nepatogus, bent jau pirma karta, galbut reikia priprasti, bet bent jau man nepatiko.
Isigijau Giorgio Armani Excess. Labai patiko sepetelis, lengvai dengesi, labai graziai patankino, pailgino, vieno sluoksnio efektas buvo toks kokio ir ieskojau. Tad isigijau pabanddyti. Ziuresiu kaip bus toliau, kaip valysis, kaip laikysis ant blakstienu. smile.gif
Atsakyti
Mano pats pats paciausias tusas kuris man labiausiai tinka ir patinka, tai Yves Saint Laurent Faux Cils smile.gif bet manau, kiekvienai reikia skirtingai, vienom ilgio, kitoms tankumo, dar trecioms storumo. Nors man, asmeniskai, sis ir ilgina, ir storina ir tankina smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dioryte @ 2012 09 02, 16:45)
ilgina, ir storina ir tankina smile.gif

Ir žiauriai tepa paakius,bent jau man ax.gif
Atsakyti