Įkraunama...
Įkraunama...

Tušai blakstienoms

gal kas bandete Baza "Lift Mascara" tusa?
Atsakyti
user posted image

Geriausias pastarųjų kokių penkerių metų netikėtas atradimas.. Asmeniškai turiu vidutiniškas - neilgas, netankias blakstienas..šis tušas bent jau man - stebuklas.
Atsakyti
QUOTE(*Aurora* @ 2012 07 22, 22:50)
O nebandėte lorealio collagen tušo? Gal kas gali palyginti abu? Man jis vienas iš geriausių naudotų tušų (o bandžiau tikrai laaaabai daug) bet vis norisi surasti dar tobulesnį tušą, kuris tankintų, ilgintų ir padarytų blakstienas, kaip sakoma- dramatic look  4u.gif

bandžius.. lorealio visus bandžius, bet grįžau prie jau minėto smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kysa000 @ 2012 08 23, 12:58)
koks tas pigesnis tusas?
noretusi biski pakeist, gal blakstienos labiau augt pradetu smile.gif


http://www.part.lt/i...c0c94c2ce66.jpg


Buvau nuejusi iki eurokos, norejau nusipirkti ir isbandyti, bet ju nebera, sake situ jau tusu nebetures, isima is prekybos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo neraj: 27 rugpjūčio 2012 - 09:18
Gal kas jau bandete naujuosius Max Factor Eye Brightening tusus? kurie, kaip teigia reklama parysina naturalia akiu spalva biggrin.gif skamba nelabai itikinamai.... biggrin.gif
http://www.drogas.lt...lakstienu-tusas
Atsakyti
QUOTE(Murka* @ 2012 08 27, 10:47)
Gal kas jau bandete  naujuosius Max Factor Eye Brightening tusus? kurie, kaip teigia reklama parysina naturalia akiu spalva biggrin.gif  skamba nelabai itikinamai.... biggrin.gif
http://www.drogas.lt...lakstienu-tusas


čia turbūt kopijuoja kaip loreal volume million lashes skirti paryškinti akių spalvą ax.gif g.gif biggrin.gif
Atsakyti
Gal kas bandėt Hightech Cosmetics Instant Lash Extender blakstienų tušą? dabar mačiau vienoj parduotuvėj už 39 Lt, nors šiaip visur 85 Lt. Vertas savo kainos?
Atsakyti
QUOTE(Doma20 @ 2012 08 27, 22:06)
Gal kas bandėt Hightech Cosmetics Instant Lash Extender blakstienų tušą? dabar mačiau vienoj parduotuvėj už 39 Lt, nors šiaip visur 85 Lt. Vertas savo kainos?

Man tai jis tepe paakius gerokai :verysad:Daugiau nekartociau verysad.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nestyte @ 2012 08 27, 22:10)
Man tai jis tepe paakius gerokai :verysad:Daugiau nekartociau verysad.gif  4u.gif

nu va, o aš jau planavau pirkti.. gal dar kas bandėt? būtų geriau ir daugiau nuomonių išgirst smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Doma20 @ 2012 08 27, 22:17)
nu va, o aš jau planavau pirkti.. gal dar kas bandėt? būtų geriau ir daugiau nuomonių išgirst smile.gif

Be abejones, sulaukite ir daugiau atsiliepimu ir tada nuspresite, galbut man cia tik taip g.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(i2kas @ 2012 07 23, 17:05)
user posted image

Kaip jums šis Bourjois volume glamour max definition mascara ? Reik naujo tušo, bet kaip visuomet galvos skausmas jį išsirinkti  doh.gif


Pabandziau sita tusa. trumpai tariant - ismeciau pinigus. dazymui priekaistu dideliu neturiu. nu bet jo nuvalymas - tragedija. reikia daug kantrybes ir laiko... niekam nepatarciau jo bandyti.
Atsakyti
QUOTE(kysa000 @ 2012 08 28, 13:37)
Pabandziau sita tusa. trumpai tariant - ismeciau pinigus. dazymui priekaistu dideliu neturiu. nu bet jo nuvalymas - tragedija. reikia daug kantrybes ir laiko... niekam nepatarciau jo bandyti.

O man visai normaliai nusivalo sis tusas g.gif o naudoju paprasta margaritos ekolog.veido prausikli, na jis ma ir super duper sunkiai nusivalancias pudras lengvai nuplauna (tokias EL DW ir pan, bet cia jau OT)
Man tik jo sepetelis toks gasdinanciai didelis lotuliukas.gif kazkaip kai vienu metu naudoju keleta tusu ir uzsimirsus pasiimu kiekviena karta nusigastu doh.gif lotuliukas.gif ir dar vienas jo minusas - kadangi sepetelio kotelis l.storas o patys "sereliai' trumpuciai - tai l.sunku normaliai apatines blakstienas padazyti ir tas kur arciau akiu kampuciu.
Bet reziume - pasidarbavus gerai su juo - galima tikrai ispudingas - dramatiskas - blakstienas pasigaminti biggrin.gif
Atsakyti