Įkraunama...
Įkraunama...

Tušai blakstienoms

QUOTE(Doma20 @ 2012 08 20, 20:34)
aš tai nusipirkau vakar šitą http://www.topbeauty...lakstienu-tusas , nes kaina sugundė. Išbandžiau šiandien, likau patenkinta smile.gif

Ar augina blakstienas? Aš buvau padėjusi ant jo akį, bet paieškojus atsiliepimų internete noras praėjo.
Atsakyti
parekomenduokit gerų tušų smile.gif nelabai dažausi blakstienas tai nieko daug ir nenusimanau apie tušus g.gif jei nusiperku pradžioi atrodo geras o paskui jau niekam tinkamas nebetinka man biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Gabriell_ @ 2012 08 21, 13:42)
parekomenduokit gerų tušų smile.gif nelabai dažausi blakstienas tai nieko daug ir nenusimanau apie tušus g.gif  jei nusiperku pradžioi atrodo geras o paskui jau niekam tinkamas nebetinka man biggrin.gif

Visa tema apie tušus, tai skaitykit rekomendacijas ir rinkitės ajomajo laugh.gif
Atsakyti
QUOTE
My Webpage

O man sitas tusas patinka,ir nebrangus,ant akciju pasiseka uztaikyt  Netepa,nenubega kaip buna kiti tusai..




pirkau sita, patiko, netepa, nebyra, riecia 4u.gif
Atsakyti
Testuoju Estee Lauder "Sumptuous" - kolkas patenkinta, pailgina normaliai, gal kiek truksta tankinimo, bet visumoj tusas neblogas bigsmile.gif gal netgi bus kartojamas, kai isbandysiu kitus EL tusus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lėjaaa @ 2012 08 22, 17:35)
Testuoju Estee Lauder "Sumptuous" - kolkas patenkinta, pailgina normaliai, gal kiek truksta tankinimo, bet visumoj tusas neblogas bigsmile.gif  gal netgi bus kartojamas, kai isbandysiu kitus EL tusus biggrin.gif

man jis pats geriausias,jau perku gal koki 5 ,na o toks pats tik extreme maziau patiko nei sis 4u.gif
Atsakyti
Pastoviai sau sakau, jog nebepirksiu jokio Chanel tuso, ir konsultante vel ikalbejo, ir eilini karta nusivyliau. Nzn kodel, bet man jie nei vienas nepatinka. Tik muspalvila juodai esamas blakstienas.
Atsakyti
Gal kas patartu, koks tusas panasus i Maxfactor Masterpiece MAx ?
Vis bandau atrast ka nors naujo, pabandau, nusiviliu, ir griztu prie max factor. o taip noretus kazko naujo ir gero. Gal kas yra atrade? smile.gif Dekui.
Atsakyti
QUOTE(kysa000 @ 2012 08 23, 09:32)
Gal kas patartu, koks tusas panasus i Maxfactor Masterpiece MAx ?
Vis bandau atrast ka nors naujo, pabandau, nusiviliu, ir griztu prie max factor. o taip noretus kazko naujo ir gero. Gal kas yra atrade? smile.gif Dekui.

Man MF Masterpiece Max vienas is geriausiu tusu, bet atradau labai panasu ir pigesni varianta. Tiek sepetelis, tiek tuso tekstura panasi.
user posted image

Atsakyti
QUOTE(lalaila3 @ 2012 08 23, 09:54)
Man MF Masterpiece Max vienas is geriausiu tusu, bet atradau labai panasu ir pigesni varianta. Tiek sepetelis, tiek tuso tekstura panasi.
user posted image


koks tas pigesnis tusas?
noretusi biski pakeist, gal blakstienos labiau augt pradetu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kysa000 @ 2012 08 23, 13:58)
koks tas pigesnis tusas?
noretusi biski pakeist, gal blakstienos labiau augt pradetu smile.gif


Eurokose berots apie 17lt mokejau. O nuolat naudojant man masterpiece max, tai pastebejau kad blakstienos labiau krenta nei nuo sio. O auginimui gali ir aliejuku kokiu ricinos, linu semenu ar aliejini vitamino E tirpala pasitepliot blakstienytes pries miega. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lalaila3: 23 rugpjūčio 2012 - 13:38
QUOTE(Liusii @ 2012 07 26, 15:45)
pries kelias dienas nusipirkau si tusa, tiesiog pasiule konsultante ir susigundziau nes sios firmos tusu neesu turejusi iki siol , nu ka kol kas tikrai patinka, nes pakankamai graziai nudazo, uzdejus kelis sluoksnius padaro ryskias ir matomas blakstienas  thumbup.gif kas dar nustebino tai tas, kad tusas uzriecia blakstienas ir taip islieka iki kol valau velai vakare, ko nedare nei vienas iki siol tusas  g.gif dar patinka kad netepa ir nebyra  thumbup.gif zodziu matysim kiek ilgai naudosis, man uztektu 3 men jei jis butu geras  smile.gif
pries tai pirktas Loreal dvipusis (melyna - balta) pasibaige per menesi ..
user posted image


kažkada rašiau ankstesniuose temose bet pasikartosiu ax.gif man šis Artdeco All In One tušas visiškai nepatiko schmoll.gif doh.gif nieko jis mano blakstienom nedarė - nei dažė, nei tankino, nei rietė...vienu žodžiu visiškas nesusipratimas doh.gif
Atsakyti