Įkraunama...
Įkraunama...

Tušai blakstienoms

QUOTE(BrigitaGaf @ 2012 08 09, 18:31)
My Webpage

O man sitas tusas patinka,ir nebrangus,ant akciju pasiseka uztaikyt thumbup.gif  Netepa,nenubega kaip buna kiti tusai.. smile.gif



siuo metu 10lt su centais droge thumbup.gif rekomenduoju ir as 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, gal esate bandziusios Helena Rubinstein leopardini tusa? Vis gundausi ji nusipirkti.. Jau tiek tusu esu isbandzius, kad jau ir pavargau ieskot to SAVO biggrin.gif is visu kiek bandziau, labiausiai patiko loreal million lashes, bet jis labai nubyra, nutrupa. Noretusi tokio, kad butu patogu dazytis, netepliotu labai ir ilgai laikytusi, cia vienas is svarbiausiu dalyku. Patiko dior new look, taciau sepetelis per mazas ir labai apsiterlioju, lancome hypnose kazkada buvo labai myletas, bet laabai greit uzdziuna, po poros savaiciu jau nepasidazysi taip graziai, kaip pirmas dienas atidarius. Siaip blakstienos mano pakankamai grazios, ilgos.. Taciau vistiek visada norisi kazko geriau. Tai va taip ir ieskau to vienintelio biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Marge @ 2012 08 13, 22:53)
Sveikos, gal esate bandziusios Helena Rubinstein leopardini tusa? Vis gundausi ji nusipirkti.. Jau tiek tusu esu isbandzius, kad jau ir pavargau ieskot to SAVO biggrin.gif is visu kiek bandziau, labiausiai patiko loreal million lashes, bet jis labai nubyra, nutrupa. Noretusi tokio, kad butu patogu dazytis, netepliotu labai ir ilgai laikytusi, cia vienas is svarbiausiu dalyku. Patiko dior new look, taciau sepetelis per mazas ir labai apsiterlioju, lancome hypnose kazkada buvo labai myletas, bet laabai greit uzdziuna, po poros savaiciu jau nepasidazysi taip graziai, kaip pirmas dienas atidarius. Siaip blakstienos mano pakankamai grazios, ilgos.. Taciau vistiek visada norisi kazko geriau. Tai va taip ir ieskau to vienintelio biggrin.gif



Esu turejus leopardiny ir man labai patiko - visiskai netepliojo, graziai daze, ilgai neuzdziuvo. Siaip as megeja esu labai dideliu sepeteliu, tokiu kaip DiorShow, bet kad man tas tusas labai vokus tepa doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2012 08 13, 22:44)
Esu turejus leopardiny ir man labai patiko - visiskai netepliojo, graziai daze, ilgai neuzdziuvo. Siaip as megeja esu labai dideliu sepeteliu, tokiu kaip DiorShow, bet kad man tas tusas labai vokus tepa doh.gif



Tai va man irgi dior tepa. Dar bandziau cia labai isgirta dior iconic, tai isvis nesupratau is kur tie nuopelnai jam g.gif Tik 100lt gaila buvo biggrin.gif o gal matet kur galima nusipirkti helena? Parfum express gal?
Atsakyti
QUOTE(Marge @ 2012 08 13, 22:53)
Sveikos, gal esate bandziusios Helena Rubinstein leopardini tusa?


Man jis pats paciausias turbut is visu bandytu. Nors kaina nepatinka - po paskutinio tureto karto paziurejau, kad lyg ir pakilo vos ne $10 doh.gif

O siaip man tas paprastas leopardinis patiko, o juodoj leopardinej pakuotej (extravaganza) visiskai nepatiko, lipino, skystas buvo ir liko iki galo toks...
Atsakyti
QUOTE(Marge @ 2012 08 13, 23:56)
Tai va man irgi dior tepa. Dar bandziau cia labai isgirta dior iconic, tai isvis nesupratau is kur tie nuopelnai jam g.gif Tik 100lt gaila buvo biggrin.gif o gal matet kur galima nusipirkti helena? Parfum express gal?



senai buvau girdėjusi, bet nedrįsusi išbandyti tušo už 10 lt, taigi galiausiai išbandžiau šį:

My Webpage
rūžavoj pakuotėje
iš tikrųjų padaro nuostabias blakstienas, netepa, kaip kai kurie tušai, netrupa
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laukinė prerija: 14 rugpjūčio 2012 - 17:36
Sveikos,

Koki galetumet rekomenduoti TIKRAI paakiu netepanti tusiuka, mm? Is tokiu esu bandzius Blinc, Clinique Lash Power, L'oreal Double Extension, tai pirmieji labai jau naturaliai dazo, o su L'orealiu daug terliones.. tongue.gif Dabar zvalgausi i Estee Lauder Double Wear Zero Smudge, bet gal butu dar kokiu variantu... g.gif
Dekui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ViShy @ 2012 08 10, 18:56)
Idomu kaip tau jis bus, nes mane tai nuvyle. Visi kiti bandyti CG pakolkas patiko  smile.gif


Nu isbandziau CoverGirl 'lashblast 24h' - aisku dar sviezi atsiliepimai, nes tik 2 kartus tebandziau. Jau turbut metai ar daugiau kaip nenaudojus CG tusu, tai nepamenu visko tiksliai ir tiksliai lygint sunku. Bet siaip visai patinka man sitas, ti kskystokas atrodo - vakar ne taip graziai pasidaziau, bet siandien parieciau blakstienas, tai graziai padaze, graziai sudeliojo i vietas, nors atrodo naturalokai, noretusi tankinimo daugiau...
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2012 08 15, 17:48)
Nu isbandziau CoverGirl 'lashblast 24h' - aisku dar sviezi atsiliepimai, nes tik 2 kartus tebandziau. Jau turbut metai ar daugiau kaip nenaudojus CG tusu, tai nepamenu visko tiksliai ir tiksliai lygint sunku. Bet siaip visai patinka man sitas, ti kskystokas atrodo - vakar ne taip graziai pasidaziau, bet siandien parieciau blakstienas, tai graziai padaze, graziai sudeliojo i vietas, nors atrodo naturalokai, noretusi tankinimo daugiau...


Kaip sekesi nuvalyti ji ? As tai jauciu mesiu ji lauk biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ViShy @ 2012 08 15, 19:00)
Kaip sekesi nuvalyti ji ? As tai jauciu mesiu ji lauk  biggrin.gif


Siandien vel buvau juo pasidazius - nu del nuvalymo as ji irgi mesiu lauk, o gal nesiu grazint. Siaubas kazkoks - mano prausiklis net atsparu vandeniui tusa nuprausia be problemu, o sita tusa prausdama dar ekstra patryniau akis ir vistiek liko doh.gif Tada jau emiausi aliejuko, bet ir tas nenoriai tirpde tusa lotuliukas.gif Nu pasikankinau kaip reikiant biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2012 08 16, 05:17)
Siandien vel buvau juo pasidazius - nu del nuvalymo as ji irgi mesiu lauk, o gal nesiu grazint. Siaubas kazkoks - mano prausiklis net atsparu vandeniui tusa nuprausia be problemu, o sita tusa prausdama dar ekstra patryniau akis ir vistiek liko doh.gif Tada jau emiausi aliejuko, bet ir tas nenoriai tirpde tusa  lotuliukas.gif Nu pasikankinau kaip reikiant  biggrin.gif


Vat ir man didziulis minusas jo nuvalymas, gal jis ir graziai dazo, jei ilgiau prisipratinus buciau, bet iskarto atsoko noras bandyti, kai teko gramdydi nuo akiu visokiom priemonem.
Atsakyti
aš tai nusipirkau vakar šitą http://www.topbeauty...lakstienu-tusas , nes kaina sugundė. Išbandžiau šiandien, likau patenkinta smile.gif
Atsakyti