Įkraunama...
Įkraunama...

Tušai blakstienoms

Aš dabar Lancome atradusi tai man pats geriausias kuri betkada esu turėjusi!

Sepetelis geras, perdaug produkto neuztepa (bet taip pat gerai ir daugiau galima uztepti be sukibimu t.t), ilgina riecia ir gražiai atrodo. Super!
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ViShy @ 2012 08 08, 23:09)
user posted image

Ismeginau si tusa, Cover Girl Lash Blast 24H. Nepatiko, turetu tankinti, bet man tokios funkcijos neatliko, siaip sepetelis gan patogus, didelis, bet kas is to. Nors jis nera atsparus vandeniui, bet nusiplauna ypac sunkiai, vos nugramdziau  doh.gif

user posted image

As toki lash blast turiu, tai esu labai patenkinta. Labai graziai ilgina ir tankina, neuzkrauna koses. Tikrai kartosiu. Nusivalo puikiai, nereikia trnti, naudoju miceliarini vandeni tam.
Atsakyti
My Webpage

O man sitas tusas patinka,ir nebrangus,ant akciju pasiseka uztaikyt thumbup.gif Netepa,nenubega kaip buna kiti tusai.. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Caridian @ 2012 08 09, 14:06)
user posted image

As toki lash blast turiu, tai esu labai patenkinta. Labai graziai ilgina ir tankina, neuzkrauna koses. Tikrai kartosiu. Nusivalo puikiai, nereikia trnti, naudoju miceliarini vandeni tam.


Ir as toki turiu, tai zymiai labiau patiko uz Lash Blash 24 Hours smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ViShy @ 2012 08 09, 00:09)
Ismeginau si tusa, Cover Girl Lash Blast 24H. Nepatiko, turetu tankinti, bet man tokios funkcijos neatliko, siaip sepetelis gan patogus, didelis, bet kas is to. Nors jis nera atsparus vandeniui, bet nusiplauna ypac sunkiai, vos nugramdziau  doh.gif


Ane g.gif Nes as CG raudona, orandzini ir violetini naudojus - visi vienodai patiko, tai sandeliuke si turiu ir pirkau su mintim, kad vienodas bus. Na ziuresiu kaip man patiks.
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2012 08 10, 01:08)
Ane  g.gif Nes as CG raudona, orandzini ir violetini naudojus - visi vienodai patiko, tai sandeliuke si turiu ir pirkau su mintim, kad vienodas bus. Na ziuresiu kaip man patiks.


Idomu kaip tau jis bus, nes mane tai nuvyle. Visi kiti bandyti CG pakolkas patiko smile.gif
Atsakyti
Gal parekomenduotumėte natūralų tušą? 4u.gif Geriausia būtų, kad darytų viską - tankintų, storintų ir ilgintų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Leveret @ 2012 08 10, 19:54)
Gal parekomenduotumėte natūralų tušą?  4u.gif Geriausia būtų, kad darytų viską -  tankintų, storintų ir ilgintų  biggrin.gif

pagal jusu pageidavima Physician Formula naturalus tusas ,atsiliepimai puikus
Atsakyti
QUOTE(noraeleo @ 2012 08 11, 16:07)
pagal jusu pageidavima Physician Formula naturalus tusas ,atsiliepimai puikus


Žiūrinėjau šitą, bet daug kas sako, kad labai paakius tepa unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Leveret @ 2012 08 11, 17:33)
Žiūrinėjau šitą, bet daug kas sako, kad labai paakius tepa  unsure.gif


Physicians formula nepatiko man, nelabai ką darydavo ir tepdavo.
Kiek buvau bandžius, labiausiai patiko dr hauschka volume. Bet brangus, gyvatė.

user posted image

Yra lumene pusiau natūralus natural code (be parabenų ir pan. dalykų), per akciją droge jį galima nusipirkti už kelioliką litų. Natūraliai, bet gražiai padažydavo.

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Iriska @ 2012 08 05, 22:25)
drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif

Geriau parsisiusti is USA per tarpininkes gaunasi apie 60-80lt ir dziaugtis. Tiesiog nepirkit LT uz kosminius pinigus.  biggrin.gif  mirksiukas.gif

http://www.sephora.c...;sortBy=price:0


drinks_cheers.gif visus tušus kuriuos pirkau per tarpininkes iš USA buvo superiniai, tokie patys, tik pirkti LT tikrai atsiliko kokybe.

P.S. konkrečiai kalbu apie Dior ir Guerlain.
Atsakyti
QUOTE(Amarcord @ 2012 08 12, 00:02)
Kiek buvau bandžius, labiausiai patiko dr hauschka volume. Bet brangus, gyvatė.

user posted image


As vienu metu turejau Dr.Hauschka ir Gabriel tusus - efektas labai labai panasus mano blakstienoms, Dr.Hauschka tik greiciau sudeliodavo viska i vietas, bet skirtumas minimalus, o kaina Gabriel perpus mazesne. Tai pavasari vel pirkausi naturalu tusa - pirkau Gabriel ir Zuzu Luxe (gamintojas tas pats, tik skirtingos linijos cia) - realiai man tusai vienas prie vieno pasirode, tik vienas keliais $ pigesnis (berods Gabriel). Tikrai rekomenduoju isbandyt. Tiesa, man nei Dr.Hauschka, nei Gabriel, nei Zuzu nepadare tokiu visai dirbtinu, barbisku blakstienu, bet is naturaliu patys paciausi jie man. O siaip dar girdejau Benecos tusa giria....
user posted image
user posted image
Atsakyti