Įkraunama...
Įkraunama...

Tušai blakstienoms

as visa veida prausiu su biodermos prausikliu, sitas tusas nusivalo taip pat lengvai kaip kiti neatsparus vandeniui smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Juxt @ 2012 07 23, 17:43)
Siandien toki parsinesiau, ryt isbandysiu smile.gif


Ir kaip? bigsmile.gif
Atsakyti
Kam patinka preciziškas tušo dengimas, idealiai iššukuotos blakstienos, be jokių gumuliukų, tai labai rekomenduoju Revlon 3d volume
Dar kol kas naujas jis, tai man tinka idealiai, jei vėliau nepradės tirštai tepti ir lipinti, tai bus idealus tušas.
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Balalaika.: 25 liepos 2012 - 22:55
QUOTE(*Aurora* @ 2012 07 22, 23:50)
O nebandėte lorealio collagen tušo? Gal kas gali palyginti abu? Man jis vienas iš geriausių naudotų tušų (o bandžiau tikrai laaaabai daug) bet vis norisi surasti dar tobulesnį tušą, kuris tankintų, ilgintų ir padarytų blakstienas, kaip sakoma- dramatic look  4u.gif

Bandžiau abudu. Labai panašūs. Jūsų norimam efektui suteikti rekomenduoju Max Factor False Lash Effect smile.gif
Papildyta:
user posted image

Šis geras, padaro tikrai dideles blakstienas. Tik kiek nepatogu man klientes dažyt, nes šepetėlis didokas doh.gif
Atsakyti
Dabar dažausi su Dolce & Gabbana Intense eyes mascara iš Lace Makeup Collection, pirkta iš harrods.com, ~ 25 GBP :

user posted image

Tušas blakstienų nesulipina, yra riečiantis, ryte pasidažius vakare paakai jau pradeda tamsėti .
bet kilo dviprasmiškos mintys dėl jo šviežumo arba laikymo sąlygų. Reikalas toks- tušas yra iš super "sausųjų" serijos ir turi turėti čiut gumuliukų arba su juom kažkas jau nebe taip. Bet vėlgi, jei neklystu tai yra 2012 vasaros kolekcija tai susenti kaip ir nebuvo dar laiko beigi parduotuvė yra rimta.
Visumoje neblogas pirkinys ir duosiu jam antrą šansą- bndysiu dar vieną užsisakyti iš kitos parduotuvės.
Atsakyti
QUOTE(Balalaika. @ 2012 07 25, 23:53)
Kam patinka preciziškas tušo dengimas, idealiai iššukuotos blakstienos, be jokių gumuliukų, tai labai rekomenduoju Revlon 3d volume
Dar kol kas naujas jis, tai man tinka idealiai, jei vėliau nepradės tirštai tepti ir lipinti, tai bus idealus tušas.


o patankina pailgina nors kiek?
Atsakyti
pries kelias dienas nusipirkau si tusa, tiesiog pasiule konsultante ir susigundziau nes sios firmos tusu neesu turejusi iki siol , nu ka kol kas tikrai patinka, nes pakankamai graziai nudazo, uzdejus kelis sluoksnius padaro ryskias ir matomas blakstienas thumbup.gif kas dar nustebino tai tas, kad tusas uzriecia blakstienas ir taip islieka iki kol valau velai vakare, ko nedare nei vienas iki siol tusas g.gif dar patinka kad netepa ir nebyra thumbup.gif zodziu matysim kiek ilgai naudosis, man uztektu 3 men jei jis butu geras smile.gif
pries tai pirktas Loreal dvipusis (melyna - balta) pasibaige per menesi ..


user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Liusii: 26 liepos 2012 - 15:45
QUOTE(shemsa @ 2012 07 26, 12:09)
o patankina pailgina nors kiek?

kadangi visiškai nesulipina blakstienų, tai jos atrodo tikrai tankios. Nežinau kaip jis patiktų tom, kurių blakstienos gana prastos. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Balalaika. @ 2012 07 26, 00:53)
Kam patinka preciziškas tušo dengimas, idealiai iššukuotos blakstienos, be jokių gumuliukų, tai labai rekomenduoju Revlon 3d volume
Dar kol kas naujas jis, tai man tinka idealiai, jei vėliau nepradės tirštai tepti ir lipinti, tai bus idealus tušas.
user posted image



kiek toks tusas kainuoja? Lietuvoj prekiaujama revlon firma ? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Hypnotic Poison @ 2012 07 28, 08:14)
kiek toks tusas kainuoja? Lietuvoj prekiaujama revlon firma ? bigsmile.gif

Iki 9$ jo kaina. O Lietuvoje lyg ir nebelikę REVLON prekiaujančių firmų g.gif
Atsakyti
kazkada turejus ju tusa,ir likau lb suzaveta:) Anglijoj kai gyvenau maciau yra grozio pardese. Ot gaila lt neprekiauja,ju kokybe lb gera:) bent jau tusu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Temidė @ 2012 07 28, 09:49)
Iki 9$ jo kaina. O Lietuvoje lyg ir nebelikę REVLON prekiaujančių firmų g.gif

kitokiu revlon prekiauja:
http://akosmetika.lt...treme-tuas.html
Atsakyti