Įkraunama...
Įkraunama...

Tušai blakstienoms

QUOTE(11alpina @ 2012 07 16, 14:24)
pasidažius sulaukiau keleto klausimų, kur prisiauginau blakstienas
Manęs irgi klausė, kai su Estee Lauder Vibro pasidažiau. thumbup.gif
QUOTE(Temidė @ 2012 07 17, 10:47)
Bet jau tie tušo gumulai ant blakstienų, bent jau man tai baisiai atrodo  doh.gif
Pritariu. cool.gif
Atsakyti
Siandien sulaukiau siuntinuko su Clinique High Lengths! Nekantrauju isbandyt, tikiuosi patiks, o jei ne, tai nieko, bent nedaug sumokejau.. smile.gif pasistengsiu ryt po darbo parasyt atsiliepima smile.gif
Atsakyti
Loreal volume million lashes extra black dabar pradejau tik naudoti ir negaliu atsidziaugti, man jis labai patinka. Blakstienos atrodo labai israiskingai. 4u.gif thumbup.gif
Atsakyti
Texsy, kur ir už kiek pirkot? Domins atsiliepimai, nes dabar naudoju High Impact.
Atsakyti
QUOTE(TexSy @ 2012 07 17, 20:30)
Siandien sulaukiau siuntinuko su Clinique High Lengths! Nekantrauju isbandyt, tikiuosi patiks, o jei ne, tai nieko, bent nedaug sumokejau.. smile.gif pasistengsiu ryt po darbo parasyt atsiliepima smile.gif


Lauksiu įspūdžių panaudojus 4u.gif

Aš po ilgų ir nesėkmingų eksperimentų pagaliau apsistojau prie Clinique High Definition Lashes, tikrai gražiai, natūraliai padažo, išilgina, atskiria, užriečia, nedirgina, lengvai nusiplauna, netrupa clap.gif

user posted image
Atsakyti
Galiu pagirti Yves Saint Laurent Luxurious Mascara tušą. Superinis kasdienai toms, kurios mėgsta natūraliai atrodančias blakstienas. Idealiai nudažo kiekvieną blakstieną, nepalikdamas jokių gumuliukų ir nesulipindamas blakstienų.
user posted image
Atsakyti
Dabar naudoju šį Lash Power Mascara

user posted image

Labiausiai, kas man patinka, tai kad nei trupa nei tepa (ypač aktualu vasara), bet idomumas tame, kad jį reikia nuplauti šiltu vandeniu, kas man nepatinka schmoll.gif
Padažo labai natūraliai, šiektiek ilgina nepasakyčiu, kad tankintų, gražiai atskiria blakstienas kol nesutirštėja. Šepetėlis toks smulkutis, man patinka lengva preiti prei kampučių smile.gif Žodžiu kartojamas nebus, bet norėčiau dar kokį iš Clinique pabandyti, bet ar jie visi taip natūraliai dažo? g.gif
Atsakyti
QUOTE(žvarba @ 2012 06 08, 13:23)
lotuliukas.gif pasiblaškiau ir vėl atradau šį
user posted image
patinka jis man ir kaina labai padori smile.gif


O nebandėte lorealio collagen tušo? Gal kas gali palyginti abu? Man jis vienas iš geriausių naudotų tušų (o bandžiau tikrai laaaabai daug) bet vis norisi surasti dar tobulesnį tušą, kuris tankintų, ilgintų ir padarytų blakstienas, kaip sakoma- dramatic look 4u.gif
Atsakyti
user posted image
urban decay supercurl curling mascara
neatsidziaugiu situo biggrin.gif labai graziai dazo, blakstienas atskirai, nelipina, nesigumuliuoja, ne kiek netrupa ir netepa paakiu (nors man 99 tusai is 100 tepa)! fantastiskas daikciukas, gaila kad toli gaminamas ir nemazai kainuoja su visais siuntimais
Atsakyti
user posted image

Kaip jums šis Bourjois volume glamour max definition mascara ? Reik naujo tušo, bet kaip visuomet galvos skausmas jį išsirinkti doh.gif
Atsakyti
Siandien toki parsinesiau, ryt isbandysiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dominica @ 2012 07 23, 16:15)
user posted image
urban decay supercurl curling mascara



Gal pakomentuotumėt, ar šis tušas lengvai nusivalo,
ar būtinai reikalingas bvandeniui atsparaus tušo valiklis?
Atsakyti