Įkraunama...
Įkraunama...

Tušai blakstienoms

QUOTE(Jazira @ 2012 07 13, 09:35)
blakstienas uzriestas gerai fiksuodavo.


o aš nerandu tokio tušo unsure.gif man svarbiausia kad kai užriečiu blakstienas jos ir liktu tokios.. o nuo Loreal volume million lashes, nuo maybeline tušų jos tokios nelieka.. max factor masterpiece max irgi neišlaiko užriestų. vienintelis kuris laiko tai max factor 2000. bet... man jis negražiai dažo g.gif schmoll.gif

kas galit patart kokį tušą kuris gerai užfiksuotu užriestas blakstienas? g.gif 4u.gif
Atsakyti
mano asmenine nuomone tusas blakstienoms - laaabai individualus dalykelis, nes kiekvienai tinka skirtingas... Cia negalioja rekomendacijos, kitu ispudziai ir patirtis. Esu bandzius nuo pigiausiu (25 lt)... iki naturaliu, profesionalios kosmetikos (SLA, INGLOT ir t.t.)smile.gif Bet kazkodel dabar negaliu atsidziaugti ISa Dora big bold, nerealus jis man.. blakstienos, kaip priaugintos, jeigu kartoju kelis kartus dazyma - ilgina, storina, tankina, uzriecia - man jis super. O skaiciau kita komentara, kad visiskai nepatiko, trupa, sunkiai nusiplauna ir t.t. - man jokiu panasiu bedu nebuvo, taigi, labai individualu... drinks_cheers.gif
Beje, manau dar labai svarbu, is kur isigyta ir ar originali kosmetika:)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dairana: 16 liepos 2012 - 12:52
po kitų tušų nesėkmingų bandymų ir vėl grįžau prie Loreal volume million lashes extra black. Ir dar kartą supratau, kodėl jį taip myliu wub.gif pasidažius sulaukiau keleto klausimų, kur prisiauginau blakstienas
Atsakyti
Aš prieš savaitę nusipirkau šitą tušą. Ir neturiu kol kas nusiskundimų apie jy iš savo pusės, super thumbup.gif

user posted image
Atsakyti
Bourjois nujiena - Black Jack blakstienų tušas, LT aišku turbūt bus vėliau..Skaičiau kelis atsiliepimus, kad turėtų būti neblogas smile.gif

user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Bet jau tie tušo gumulai ant blakstienų, bent jau man tai baisiai atrodo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(egliuchiux @ 2012 07 16, 11:33)
o aš nerandu tokio tušo  unsure.gif  man svarbiausia kad kai užriečiu blakstienas jos ir liktu tokios.. o nuo Loreal volume million lashes, nuo maybeline tušų jos tokios nelieka.. max factor masterpiece max irgi neišlaiko užriestų. vienintelis kuris laiko tai max factor 2000. bet... man jis negražiai dažo  g.gif  schmoll.gif

kas galit patart kokį tušą kuris gerai užfiksuotu užriestas blakstienas?  g.gif  4u.gif


Kazkada buvau girdejusi patarima, kad norint, kad laikytusi uzriestos blakstienos reikia naudoti vandeniui atsparu tusa. Atseit jie gaminami ne vandens pagrindu todel islaiko ta riestuma. Paprastuose tusuose yra vandens, todel gaunasi toks pats efektas kaip norint uzfiksuoti garbanas - jas slapint. Nezinau kiek tiesos bet ismeginkite vandeniui atsparu tusa, gal pades. Beje pries daaaug metu buvau karta pasidazius 2000 cal tai vos ji nukrapsciau nuo blakstienu. Jis vos ne kaip vandeniui atsparus pasirode man.
Atsakyti
kaip manot, geresnis maybelline falsies ar one by one?smile.gif
Atsakyti
Mano atsiliepimai:
MYBELLINE colossal -Visai neblogas, bet reikėjo tepti labai atsargiai, kad neliktų gumbelių.
MAX FACTOR false lash effect - labai patiko, turėjau atsparų vandeniui, pailgindavo, pastorindavo, pailgindavo ir nesulipindavo.
YVS volume infini - labai labai labai patinka, tobulai pailgina, pastorina akys išraiškingos, tik nusilpauna bent man sunkokai, ryte valant veidą toniku padažo vatytę, tad turbūt dėl šitos priežasties ieškosiu kažko naujo.
Atsakyti
QUOTE(pomidorusultys @ 2012 07 17, 13:26)
kaip manot, geresnis maybelline falsies ar one by one?smile.gif

is tiesu nei vienas nei kita nesuzavejo, gal one by one vos vos labiau. Kazkaip nelabai ant mano akiu kazka daro.
Atsakyti
QUOTE(blue_pixie @ 2012 07 17, 12:08)
Kazkada  buvau girdejusi patarima, kad norint, kad laikytusi uzriestos blakstienos reikia naudoti vandeniui atsparu tusa.


tą ir aš girdėjau.. bet nesinori visada atsparų vandeniui naudot. bet jaučiu teks g.gif
Atsakyti
QUOTE(blue_pixie @ 2012 07 17, 13:08)
Kazkada  buvau girdejusi patarima, kad norint, kad laikytusi uzriestos blakstienos reikia naudoti vandeniui atsparu tusa.


QUOTE(egliuchiux @ 2012 07 17, 20:08)
tą ir aš girdėjau.. bet nesinori visada atsparų vandeniui naudot. bet jaučiu teks  g.gif

Negadinkit jūs blakstienų kasdien naudojamos vandeniui atsparius tušus schmoll.gif

Maniškės pvz ne tik kad tiesios, o tiesiog nulinkusios žemyn. Kadaise bandžiau žaisti žnyplėmis, bet kad tas rietimas nesilaikydavo, tai mečiau jas ir tenkinausi tuo, ką turiu.
Kartą Kristėje konsultantė man parodė kokie šepetėliai riečia blakstienas ir kokius tušus reikėtų rinktis norint jas užriesti bei pamokė kaip reikėtų dažyti blakstienas, kad jos užsiriestų savaime. Nuo to karto problemų neturiu - blakstienos užsiriečia dažantis tušu ir tas linkis išsilaiko visą dieną 4u.gif

Iš paskutinių bandytų labiausiai patiko Lancome Hypnose Doll Eyes ir BeYu, apie kurį jau rašiau anksčiau. Manau, kad bus kartojami abu bigsmile.gif

Tik dabar pakoreguočiau atsiliepimą apie tušą tuo, kad kai jis padžiūvo ir nebebuvo toks skystas, tai padaryti lėliškas blakstienas tikrai nesunku ir užtenka vos 2 sluoksnių tušo 4u.gif Tad tikrai tiks ir lėliškų blakstienų mėgėjoms

QUOTE(Galadrielė @ 2012 05 16, 18:56)
Iš senos temos atkeliu savo atsiliepimą apie BeYu Beauty queen tušą 4u.gif

user posted image

Kaip jau minėjau, Kristianoje konsultantė man jį pasiūlė kaip Diorshow pakaitalą, kuris, jos nuomone, Diorą net pranoksta, o ir kainos skirtumas koks gaunasi visgi, jeigu lyginsime juos biggrin.gif  Sakė tušas labai kokybiškas ir visaip kitaip man jį prigyrė, tad susigundžiau, juolab, iš BeYu turiu antakių geliuką, kuris man labai patinka, tad nusprendžiau prigriebti ir tušą.

Testuoju dar tik antrą dieną, bet šį bei tą jau galiu pasakyti 4u.gif Visų pirma, neblogai tankina ir puikiai atskiria blakstienas. Taip pat ilgina, tačiau neįspūdingai. Šiaip maniau, kad mano Lancome Hypnose Doll Eyes dažo neryškiai ir nepadaro wow blakstienų, bet klydau biggrin.gif Po Lancomo su BeYu jos man kūdokos atrodė pirmą dieną, bet šiaip BeYu man kol kas paliko geresnį įspūdį.

Pliusai:
Gera kaina
Patogus šepetėlis
Nedirgina akių (maniškės labai jautrios)
Gerai iššukuoja blakstienas
Neblogai tankina, kažkiek pailgina
Labai juodas
Gerai riečia (mano blakstienos labai tiesios)
Blakstienos lieka lanksčios ir minkštos, nes man visada tušuose nepatikdavo tas blakstienų kietumas, o čia netyčia radau tokį, kuris jų nekietina bigsmile.gif
Gražiai atrodo net keli sluoksniai tušo - vakar bandžiau tepti kiek tepasi, kad pasižiūrėčiau kiek max galima išdažyti. Gražiai atrodo net 3 sluoksniai, su ketvirtu jau gaunasi voro kojų efektas.
Blakstienas padaro ryškias, tačiau atrodančias natūraliai. T. y. gaunasi toks įspūdis, kad jos natūraliai juodos, riestos, ilgos, tankios ir pan. Akys neatrodo tarsi padažytos tušu.

Minusai:
Netiks lėliškų blakstienų mėgėjoms, nes teks krauti 3 sluoksnius tušo tokiam efektui išgauti
Lyginant su tuo pačiu Lancome sunkokai nusiplauna. Reikia ne tik vatyte valyti, bet ir prausiant veidą dar pamozoti akis, kad gerai nusiplautų
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Galadrielė: 17 liepos 2012 - 18:34