Įkraunama...
Įkraunama...

Tušai blakstienoms

QUOTE(Nedulia @ 2012 06 29, 13:55)
o kaip vibratoriu ivertintum? Ar naudinga ? smile.gif

As ir si tusa turejau. Nieko, patiko ir man smile.gif

O man vibratorius ant tuso nzn net nepatiko kazkokia nesamone. Reklama superine. kadangi as reklamos auka..... doh.gif lotuliukas.gif

QUOTE(linivo @ 2012 06 29, 15:45)
visa laika naudojau juodus tusus akims nes buvau tikra kad rudi netinka,bet taip norisi isbandyti ruda spalva.kaip manote ar verta?  doh.gif  gaila paskui bus ismesti jeigu netiks  unsure.gif

Man nieko ypatinga , juodas yra juodas tusas .

Labai patiko Clarins tusas , kuri dabar naudoju . Volume efectas . Aplamai jei tusa renkuosi ziuriu kad duotu apimti. Superinis tusas buvo Rocher bet deja jo niekur nebeuzmatau pirkti . Ir Lancome nenugalimi . wink.gif Kai galima rasti us padoria kaina. Labiausia netikes buvo Smachbox. wink.gif
Atsakyti
Sveikos.
Jei ant tušo parayta simboliai 40J200,tai kokia čia pagaminimo data? g.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(adrija @ 2012 07 03, 09:29)
Sveikos.
Jei ant tušo parayta simboliai 40J200,tai kokia čia pagaminimo data? g.gif  blush2.gif

Tai o kokia firma?
Atsakyti
QUOTE(*moon* @ 2012 07 03, 09:35)
Tai o kokia firma?


LANCOME
Atsakyti
QUOTE(adrija @ 2012 07 03, 10:01)

Jusu tusas pagamitas 2012 metais ir galioja iki 2015.01 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*moon* @ 2012 07 03, 10:42)
Jusu tusas pagamitas 2012 metais ir galioja iki 2015.01  4u.gif


Labai ačiū 4u.gif
O gal galit pasakyti paslaptį,kaip tai sužinoti?Nes prieš gūūglę aš bejėgė,nieko neradau.
Atsakyti
QUOTE(Paranormali @ 2012 07 03, 04:43)
O man vibratorius ant tuso nzn net nepatiko kazkokia nesamone. Reklama superine. kadangi as reklamos auka.....  doh.gif  lotuliukas.gif



as nebuvau reklamos auka, nes nezinojau net, kad perku su vibratorium biggrin.gif Man jis nieko nepridave smile.gif
Atsakyti
kad ir kiek visokiu bandziau per 8 m., isitikinau, kad man geriausiai tie is dvieju daliu (su baltu + tusas).


Siandien gavau is ebay
user posted image

nu man tokie super pailgina ir net nebesinori apimties... bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Airisė @ 2012 06 29, 14:25)
Šiuo metu naudojo Estee Lauder tušą:
Ilgina, storina, gražiai atskira. Žodžiu, mano menkom blakstienom kaip tik. thumbup.gif



QUOTE(Nedulia @ 2012 06 29, 14:55)
o kaip vibratoriu ivertintum? Ar naudinga ? smile.gif



kai mano plaukai garbanoti, tai ir blakstienos tokios "susivėlusios".
ir šitą tušą perku gal 5-ą kartą. visi kiti "nuklydimai" baigdavos naujo tušo (net guerlain le2) išmetimu.
jis vienintelis mano susivelusias (ilgokas, bet plonas) blakstienas atskiria ir subtiliai nudažo nenuilgindamas (kaip kad daro kiti ala ilginamieji tušai) ir nesulipindamas.

4u.gif
Atsakyti
Baiginėjasi tušas ir nebeišsirenku naujo doh.gif Esu turėjus šiuos ir ieškau kažko panašaus, gal patarsit? 4u.gif Maybelline Colossal, Max Factor False Lash Effect ir Loreal Volume Million Lashes.

user posted image user posted image user posted image

Tiesa, dar turiu vos kelis kartus naudotą Lancome Hypnose Precious Cells, bet nelimpa jis man kažko schmoll.gif Ilgį duoda, o apimties nėra unsure.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(adrija @ 2012 07 03, 10:53)
Labai ačiū 4u.gif
O gal galit pasakyti paslaptį,kaip tai sužinoti?Nes prieš gūūglę aš bejėgė,nieko neradau.



va cia
galiojimo kalkuliatorius


Papildyta:
QUOTE(Paranormali @ 2012 07 03, 05:43)
Labai patiko Clarins tusas , kuri dabar naudoju . Volume efectas .



tas senas raudonoj tubelej dar geresnis buvo. ne tik apimti suteikdavo, bet ir blakstienas uzriestas gerai fiksuodavo. nesuprantu, kodel produktas atnaujinamas i blogaja puse g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jazira: 13 liepos 2012 - 08:35
QUOTE(Nedulia @ 2012 06 29, 14:55)
o kaip vibratoriu ivertintum? Ar naudinga ? smile.gif
Sunku pasakyti. g.gif Gal tik dėl jo ir gaunasi tokios gražios blakstienos. g.gif Nors konsultantė sakė, kad pats tušas yra gelinės konsistencijos... Bet šiaip, tai jis man dabar Nr.1. biggrin.gif
Atsakyti