Įkraunama...
Įkraunama...

PayPal - 7

QUOTE(shopingas @ 2012 06 23, 06:38)
Priklauso nuo siuntejo ir gavejo saliu - nueikit i paypal ir pasiziurekit, visi % surasyti. Net yra skaiciuokle, kur ivesit suma ir parodys tiksliai viska.

O, šaunu. Gal galit dar apšviest kur ta skaičiuoklė randasi? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Aštri @ 2012 06 23, 12:20)
O, šaunu. Gal galit dar  apšviest kur ta skaičiuoklė randasi?  blush2.gif

Jau radau pati, dėkui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Litux @ 2012 06 15, 22:08)
man beveik po menesio nuskaite  doh.gif bet as negalejau aktyvuoti korteles kol neivedziau to kodo kur nuskaito 1.5 euro. o jei jus be jo aktyvavote tai  thumbup.gif

Deja, ne mirksiukas.gif Teko laukti 4 skaičių kodo ir tik tada gavau Verified statusą blush2.gif

QUOTE(dore @ 2012 06 15, 22:00)
Gal galite man padėti - kaip paypal'e pakeisti, kad skaičiuotų ne paypal'o valiutų kursą, o banko? Nerandu...  doh.gif  doh.gif  doh.gif


QUOTE(delfiuka @ 2012 06 21, 18:50)


Užmėtykite mane pomidorais- na, niekur nerandu PayPale nei Payment Method , nei Other Conversation Options
Pasakykite, prašau, kaip iki jų prisikasti ir pasikeisti konvertavimo kursą į palankesnį?
Ačiū iš anksto aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(Aune @ 2012 06 24, 21:04)
Pasakykite, prašau, kaip iki jų prisikasti ir pasikeisti konvertavimo kursą į palankesnį?
Ačiū iš anksto aciuks.gif


Gal as neteisi, bet as pakeiciu tik kai jau moku, paskutinis lyg zingsnelis pries patvirtinant mokejima ir tada galima pakeisti kaip moketi smile.gif
Gal galima ir anksciau nusistatyti, bet as nezinau, na turbut labai neaiskiai cia sumaliau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Litux @ 2012 06 24, 20:07)
Gal as neteisi, bet as pakeiciu tik kai jau moku, paskutinis lyg zingsnelis pries patvirtinant mokejima ir tada galima pakeisti kaip moketi  smile.gif
Gal galima ir anksciau nusistatyti, bet as nezinau, na turbut labai neaiskiai cia sumaliau  blush2.gif

o kokį variantą renkatės prieš patvirtinant apmokėjimą? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Aune @ 2012 06 24, 21:18)
o kokį variantą renkatės prieš patvirtinant apmokėjimą?  blush2.gif


Kad skaiciuotu banko kursu, o ne paypal
Atsakyti
QUOTE(Litux @ 2012 06 24, 20:54)
Kad skaiciuotu banko kursu, o ne paypal

o tą pasirinkimą aiškiai duoda ar dar reikia "paieškot"? ta prasme, jei jo nepažymėtum, mokėjimo patvirtinimą vis viena priimtų? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Aune @ 2012 06 24, 21:03)
o tą pasirinkimą aiškiai duoda ar dar reikia "paieškot"? ta prasme, jei jo nepažymėtum, mokėjimo patvirtinimą vis viena priimtų?  blush2.gif


dar priklauso nu kortelės, su kai kuriom negali rinktis
Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2012 06 24, 21:19)
dar priklauso nu kortelės, su kai kuriom negali rinktis

mano MasterCard, vyro Visa kreditinė.
kuriai būtų galima palankesnį konvertavimo kursą pritaikyt?
šiaip, kai palyginu PayPal profilius, abiejų identiški.. Nė vienam nerandu tų fukcijų, kuriuos nurodė delfiuka g.gif
Atsakyti
QUOTE(Aune @ 2012 06 24, 21:27)
mano MasterCard, vyro Visa kreditinė.
kuriai būtų galima palankesnį konvertavimo kursą pritaikyt?
šiaip, kai palyginu PayPal profilius, abiejų identiški.. Nė vienam nerandu tų fukcijų, kuriuos nurodė delfiuka  g.gif


na bent vienai tikrai turi būt įmanoma nustatyt.
Aš pamenu, kai turėjau Snorkės supercardą, tai jai neleisdavo, dar dėl ae nesu tikra, bet normaliom kreditinėm turi būt galima.

Aš moku tik mokėjimo metu, ar kaip kitaip galima nežinau, jei vis nerasit, kai ką pirksiu įmesiu print screeną, kaip vizualiai atrodo
Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2012 06 24, 21:46)
na bent vienai tikrai turi būt įmanoma nustatyt.
Aš pamenu, kai turėjau Snorkės supercardą, tai jai neleisdavo, dar dėl ae nesu tikra, bet normaliom kreditinėm turi būt galima.

Aš moku tik mokėjimo metu, ar kaip kitaip galima nežinau, jei vis nerasit, kai ką pirksiu įmesiu print screeną, kaip vizualiai atrodo

ačiū

šiomis dienomis bandysiu pirkti.. jei nieko panašaus ties mokėjimo patvirtinimu nerasiu, prašysiu print screeno vaizdo ax.gif
Atsakyti
Sveikos ar yra kam nors nepavykę prisijungti prie Paypalo aš vis jungiuosi ir nesiseka meta štai tokia lentelę banką skambinausi bet sako kad su mano visa virtuation viskas ok smile.gif kaip man prisijungti prie paypalo?

user posted image

Atsakyti