Įkraunama...
Įkraunama...

PayPal - 7

Gal galite man padėti - kaip paypal'e pakeisti, kad skaičiuotų ne paypal'o valiutų kursą, o banko? Nerandu... doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Aune @ 2012 06 15, 22:46)
ačiū už išsamų paaiškinimą aciuks.gif
liuks, jei refund atveju man pinigėliai įkris atgal į sąskaitą  thumbup.gif

O to 1,5 euro kol kas nenuskaitė...Palauksiu iki pirmadienio ir bandysiu registruotis prie ebay, nelaukdama daugiau blush2.gif

man beveik po menesio nuskaite doh.gif bet as negalejau aktyvuoti korteles kol neivedziau to kodo kur nuskaito 1.5 euro. o jei jus be jo aktyvavote tai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(egi @ 2012 06 15, 17:27)
mergaites ar kuri bandete atsiskaitineti PayPalu, man sendien niekaip nepavyksta susimoketi net nezinau kodel...........Siaubas kazkoks

as 13d atsiskaiciau, tai viskas gerai buvo

QUOTE(Shalimar @ 2012 06 15, 21:49)
Dar toks klausimas - tarkim turiu pinigu tik saskaitoj savo. Jei perku per paypal, is ten ir skaiciuoja. O jei turiu ir kortelej ir paypal - is kur nuskaiciuoja juos? Is paypal?

man nuskaiciavo nuo kreditines, nors paipale buvo reikiama suma
Papildyta:
QUOTE(Litux @ 2012 06 15, 22:08)
man beveik po menesio nuskaite  doh.gif bet as negalejau aktyvuoti korteles kol neivedziau to kodo kur nuskaito 1.5 euro. o jei jus be jo aktyvavote tai  thumbup.gif

man kodukas atsirado nepraejus ir 30min nuo registracijos prie paypal
Atsakyti
QUOTE(Shalimar @ 2012 06 15, 21:49)
Dar toks klausimas - tarkim turiu pinigu tik saskaitoj savo. Jei perku per paypal, is ten ir skaiciuoja. O jei turiu ir kortelej ir paypal - is kur nuskaiciuoja juos? Is paypal?


Pirma skaiciuos nuo balanso paypal'e, o paskui likuti nuo korteles. Tik turekit omeny, kad paypal balanse turi but tokia pat valiuta, kokia ir perkat, nes priesingu atveju nenuskaiciuos tu pinigeliu. Siaip pries apmokant parodys operacijos puslapi, tai ten rodys kaip ir kiek nuo ko nuima - jei nenorit is balanso leist (net jei valiuta tinkama ir uztektinai pinigeliu yra), galit pazymet, kad nuo korteles nuimtu.

QUOTE(audryta @ 2012 06 15, 22:31)
man nuskaiciavo nuo kreditines, nors paipale buvo reikiama suma


Tai arba valiuta bloga buvo, arba paspaudet pasirinkima, kad nuo korteles tik skaiciuotu.
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2012 06 16, 02:40)

Tai arba valiuta bloga buvo, arba paspaudet pasirinkima, kad nuo korteles tik skaiciuotu.

as naujoke situose reikaluose tai gali but, kad paspaudziau. o valiuta buvo tokia kokios reikejo smile.gif
Atsakyti
shopingas, matau daug zinai apie ta suknista Paypala bigsmile.gif doh.gif ka patartum daryti - pasiimti Visa Virtuon kortele ar registruoti debetine Mastercard ir plius vyro kreditine, jei Paypalas reikalingas pagrinde pinigu nusiemimui? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sakuros @ 2012 06 16, 14:54)
shopingas, matau daug zinai apie ta suknista Paypala  bigsmile.gif  doh.gif ka patartum daryti - pasiimti Visa Virtuon kortele ar registruoti debetine Mastercard ir plius vyro kreditine, jei Paypalas reikalingas pagrinde pinigu nusiemimui?  4u.gif


Man rodos geriau pasidaryt Visa ir bus ramu - tik dar issiaiskinkit ar tikrai Virtuon tinka, o ne normali Visa turi but. O del MasterCard, tai jei ji jusu vardu, o kreditine vyro, tai nezinau ar skirtingu vartotoju korteles leis paypal'as i viena saskaita registruot.

O dabar pagalvojau, kodel iskart vyro kreditines nenorit registruot?
Atsakyti
Nesiseka man su tuo paypal blink.gif
Koden negaliu pasirinkti, kad mokant uz ka nors, man skaiciuotu nuo kreditines, o ne nuo balanso?? Man tiesiog neduoda tokio pasirinkimo ir viska ima is balanso doh.gif
Kodel negaliu prideti pinigu is savo saskaitos i paypal balansa? Nera tokio pasirinkimo kaip "add money" ir pan... doh.gif Ar tai imanoma tik per internetini banka?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shalimar: 17 birželio 2012 - 13:13
QUOTE(dore @ 2012 06 15, 23:00)
Gal galite man padėti - kaip paypal'e pakeisti, kad skaičiuotų ne paypal'o valiutų kursą, o banko? Nerandu...  doh.gif  doh.gif  doh.gif

Čia straipsniukas apie tai http://www.radiocool...iutos-keitimas/
Atsakyti
laba diena, paskaitinejau temuke ir drysau patrukdyti, gal kuri zinote, kaip elgtis kai AŠ parduodu preke ir pinigai eina per paypala, nes visad prikdavau o db pati pardaviau ir kiek streso doh.gif oinigų statutas - "pending"skaiciau kad taip gali but apie 4dienas, kol bankai susiris ir imes pinigus, bet as issiunciau preke pastu ir man reikia ka nors paypale pildyti? g.gif ar laukti kol ikris pinigai i saskiata nes pinigai yra paypale, nes jau pirkejas juos issiunte, bet mastau gal reikia ka uzpildyti kad as tikrai isiusnciau preke ir gauciau pinigus g.gif
as gavejui parasiau siuntinio reg.nr.

didelis dekui jei kas suteiks bent kokios informacijos 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MeGusta: 22 birželio 2012 - 14:26
Sveikos merginos! 4u.gif
Gal žinot kiek kainuoja pervesti pinigus iš vienos paypal sąskaitos į kitą? Iš anksto dėkoju už atsakymą mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ashantii @ 2012 06 23, 00:29)
Sveikos merginos!  4u.gif
Gal žinot kiek kainuoja pervesti pinigus iš vienos paypal sąskaitos į kitą? Iš anksto dėkoju už atsakymą  mirksiukas.gif


Priklauso nuo siuntejo ir gavejo saliu - nueikit i paypal ir pasiziurekit, visi % surasyti. Net yra skaiciuokle, kur ivesit suma ir parodys tiksliai viska.
Atsakyti