Įkraunama...
Įkraunama...

PayPal - 7

[quote=Jolancike,2012 05 13, 21:46]
Kaip prisiregistruoti - išsamiai aprašyta čia

Niu, va, sugalvojau prisiregistruoti, o pagal šią nuorodą, nieko nerodo? Gal kas gali pagelbėti, kur galėčiau rasti info 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, atrodo neradau kalbeta apie tai:

Man pardavejas grazino pinigus sumoketus per Paypal. Taciau mano Paypal yra priskirta tik UB kortele. Naujos nespejau pasidaryti. Kazi ar man kazkur paypal sistemoje bus tie pinigai kol as priskirsiu nauja kortele? Ar turiu perspeti pardaveja kad keitesi bankas ir kazkas panasaus? ACIU 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zaRAza @ 2013 02 17, 14:01)
Tada keista blink.gif Jei jau perkat, tai gal ir isleidot jau? Pasiziurekit archyve ax.gif Isleisti juos galima kai perki ta pacia valiuta, kokia yra pinigai balanse. Jei balanse eurai, perkate eurais, tai pirma nuskaito nuo bananso ir likuti nuo korteles. Jei norit pirkt pvz USD ir kad nuskaiciuotu pinigus is balanso, tai pirma reikia is euru i USD perkonvertuot pinigelius ir tada vel- nuskaitys nuo balanso ir likuti nuo korteles.


o sakykit kaip juos konvertuot is euru i usd? aciu
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2013 02 20, 03:49)

Nauja kortele reikes pridet paypal'e - nepamenu tik ar vel reikes 4 skaiciukus vest, ar nebe....


Bet atėjo dabar perspėjimas iš PayPalo, kad atnaujinčiau kortelės galiojimo datą. Lyg ir neminėjo nieko apie kortelės pridėjimą iš naujo. Ar gali taip paprastai būti?
Atsakyti
QUOTE(Erina @ 2013 02 20, 20:45)
Bet atėjo dabar perspėjimas iš PayPalo, kad atnaujinčiau kortelės galiojimo datą. Lyg ir neminėjo nieko apie kortelės pridėjimą iš naujo. Ar gali taip paprastai būti?


Sito tiksliai nepasakysiu - gal kuri susidurus paaiskins.

Cia (JAV) kiek kita sistema su kortelem - jas paprastu pastu bankas atsiuncia i namus, atskiram voke skirtingu laiku ir PIN kodas ateina. Paskui telefonu tik aktyvuoji ir viskas. Tai besibaigiant korteles galiojimui bankas automatiskai atsiuncia nauja kortele. LT korteles reikia patiems is banko pasiimt, o pasibaigus niekas automatiskai naujos neduoda. Tai nezinau kaip siuo atveju butu ta galiojimo data, nes jau kaip ir naujai kortele gaminama, ne senoji pratesta.... g.gif
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2013 02 20, 21:42)
Sito tiksliai nepasakysiu - gal kuri susidurus paaiskins.

Cia (JAV) kiek kita sistema su kortelem - jas paprastu pastu bankas atsiuncia i namus, atskiram voke skirtingu laiku ir PIN kodas ateina. Paskui telefonu tik aktyvuoji ir viskas. Tai besibaigiant korteles galiojimui bankas automatiskai atsiuncia nauja kortele. LT korteles reikia patiems is banko pasiimt, o pasibaigus niekas automatiskai naujos neduoda. Tai nezinau kaip siuo atveju butu ta galiojimo data, nes jau kaip ir naujai kortele gaminama, ne senoji pratesta....  g.gif



Atsiuncia ir Lietuvoje, aktyvuoti reikia ja.... tiktai prie pasirinkimu reikia nustatyti kad ar atsiimsi bankomate ar siusti i namus wink.gif o pin kodas galioja tas pats, automatiskai daroma kita kortele jeigu tu neprasai kitaip...... panasi ta sistema wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Saga @ 2013 02 21, 10:19)
Atsiuncia ir Lietuvoje, aktyvuoti reikia ja.... tiktai prie pasirinkimu reikia nustatyti kad ar atsiimsi bankomate ar siusti i namus wink.gif o pin kodas galioja tas pats, automatiskai daroma kita kortele jeigu tu neprasai kitaip...... panasi ta sistema wink.gif


Nu mano laikais nesiusdavo, tik banke pasiimdavau (su salia slaptame vokelyje prisegtu pin kodu) ir aisku pasibaigus niekas naujos neduodavo iskart biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mergaiciukas1 @ 2013 02 20, 14:42)
Sveikos, atrodo neradau kalbeta apie tai:

Man pardavejas grazino pinigus sumoketus per Paypal. Taciau mano Paypal yra priskirta tik UB kortele. Naujos nespejau pasidaryti. Kazi ar man kazkur paypal sistemoje bus tie pinigai kol as priskirsiu nauja kortele? Ar turiu perspeti pardaveja kad keitesi bankas ir kazkas panasaus? ACIU  4u.gif

va mane irgi sitas klausimas domina doh.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti