Įkraunama...
Įkraunama...

PayPal - 7

merginos, nerandu temos, tai paklausiu cia. Kokia banko kortele LT turite internetiniams pirkimams?
Mano tureta ukio banko uzdare doh.gif tai reikia kazka kita ieskoti, o kaip salygos, kur geriausia?
Atsakyti
QUOTE(Ugvilė @ 2013 02 13, 12:02)
merginos, nerandu temos, tai paklausiu cia. Kokia banko kortele LT turite internetiniams pirkimams?
Mano tureta ukio banko uzdare  doh.gif  tai reikia kazka kita ieskoti, o kaip salygos, kur geriausia?

Bent jau man tai patogiausia imt kortelę tam banke, kur ir šiaip sąskaita būna, tada susieja ją ir kortelę, ir nereikia pervedinėt atskirai pinigų ruošiantis ką pirkt ar pan smile.gif
Atsakyti
1.merginos, uzsiregistruojant pay pal nurase 1.50 eur, kiek skaiciau turi grazint juos, ar man reik prasyt ar laukt siandien 02. 14 d. nurase 02.07, jau kaip ir savaite

2. dar maciau rezervuota is sio skaiciaus 02.04 -1.00 usd-1 lt ?? va cia irgi nesupratau kas yr? grazins ar ne, uz ka?

aciu
Atsakyti
QUOTE(GITALE @ 2013 02 14, 21:07)
1.merginos, uzsiregistruojant pay pal nurase 1.50 eur, kiek skaiciau turi grazint juos, ar man reik prasyt ar laukt siandien  02. 14 d. nurase 02.07, jau kaip ir savaite

2. dar maciau rezervuota is sio skaiciaus  02.04 -1.00 usd-1 lt ?? va cia irgi nesupratau kas yr? grazins ar ne, uz ka?

aciu


Grazina kai suvedi 4 skaiciuku koda ir pabaigi susiet kortele su Paypal. Bet... tie pinigeliai parkeliauja i Paypal balansa, o ne i korteles saskaita. Jei viska jau atlikote, tai prisijungusi prie Paypal turit matyt balasnes 1.5euro ax.gif
Atsakyti
QUOTE(zaRAza @ 2013 02 16, 00:51)
Grazina kai suvedi 4 skaiciuku koda ir pabaigi susiet kortele su Paypal. Bet... tie pinigeliai parkeliauja i Paypal balansa, o ne i korteles saskaita. Jei viska jau atlikote, tai prisijungusi prie Paypal turit matyt balasnes 1.5euro ax.gif

nu nera, bet tuos 4 skaiciukus suvedziau, ir jau perku su kortele.

o sakykit jei bus paypal balanse tai juos galesiu panaudot? ar ten reiks nurodyt kad is balanso nori panaudot?
Atsakyti
Paypal neleidzia registruoti Visa Electron?
Atsakyti
QUOTE(GITALE @ 2013 02 16, 10:13)
nu nera, bet tuos 4 skaiciukus suvedziau, ir jau perku su kortele.

o sakykit jei bus paypal balanse tai juos galesiu panaudot? ar ten reiks nurodyt kad is balanso nori panaudot?


Tada keista blink.gif Jei jau perkat, tai gal ir isleidot jau? Pasiziurekit archyve ax.gif Isleisti juos galima kai perki ta pacia valiuta, kokia yra pinigai balanse. Jei balanse eurai, perkate eurais, tai pirma nuskaito nuo bananso ir likuti nuo korteles. Jei norit pirkt pvz USD ir kad nuskaiciuotu pinigus is balanso, tai pirma reikia is euru i USD perkonvertuot pinigelius ir tada vel- nuskaitys nuo balanso ir likuti nuo korteles.


QUOTE(Indrushacka @ 2013 02 16, 23:54)
Paypal neleidzia registruoti Visa Electron?


Ne, reikia kreditines arba virtualios kreditines korteles. Debetines netinka. 4u.gif
Atsakyti
kLAUSIMĖLIS:
Buvau per EBAY pirkusi dvi prekes, tačiau papuoliau ant sukčių. Iškėliau bylą abiem prekėm (tai iš to pačio pardavėjo tik skirtingom dienom pirkta).Vienu žodžiu trumpai, po ilgų derybų, tai vieną liktai atsakė , kad grąžins pinigus. Kadangi buvo atsiuntę niekalą vietoj tikrų prekių aš turėjau juos išsiųsti atgal. Išsiunčiau, tačiau vienai prekei nespėjau įkelti čekio iš pašto, kitai įkėliau, tai tai ir grąžino. Tačiau tai tas pats sukčius ir ta pati situacija. Gal galima kaip nors dar bandyti dar ir už kitą susigrąžinti pinigus, tačiau viskas uždaryta, tai kaip elgtis.
Atsakyti
Turiu DNB kortele ERA, bet jos galiojimas po keliu savaičių baigsis.
Ar pasidarius naują kortelę reiks ką nors patvirtint PayPal`e, ar viskas ten vyksta automatiškai?
Atsakyti
naitai,

ar galite prasitrinti savo pranešimus, noriu Jums parašyti až. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(bumce @ 2013 02 19, 14:29)
kLAUSIMĖLIS:
Buvau per EBAY pirkusi dvi prekes, tačiau papuoliau ant sukčių. Iškėliau bylą abiem prekėm (tai iš to pačio pardavėjo tik skirtingom dienom pirkta).Vienu žodžiu trumpai, po ilgų derybų, tai vieną liktai atsakė , kad grąžins pinigus. Kadangi buvo atsiuntę niekalą vietoj tikrų prekių aš turėjau juos išsiųsti atgal. Išsiunčiau, tačiau vienai prekei nespėjau įkelti čekio iš pašto, kitai įkėliau, tai tai ir grąžino. Tačiau tai tas pats sukčius ir ta pati situacija. Gal galima kaip nors dar bandyti dar ir už kitą susigrąžinti pinigus, tačiau viskas uždaryta, tai kaip elgtis.


Jei jau terminai pasibaige ar buvot atidarius byla ir ji uzdaryta, tai niekaip nesusigrazinsit pinigeliu. Negrazu meluot, bet tokiu atveju kai gauni koki niekuti vietoj pirkto daikto ir neina atsekt pagal siuntos nr, tai siulyciau kelt byla kaip uz negauta preke - tada tikrai atgausi pinigelius.

QUOTE(Erina @ 2013 02 19, 16:55)
Turiu DNB kortele ERA, bet jos galiojimas po keliu savaičių baigsis.
Ar pasidarius naują kortelę reiks ką nors patvirtint PayPal`e, ar viskas ten vyksta automatiškai?


Nauja kortele reikes pridet paypal'e - nepamenu tik ar vel reikes 4 skaiciukus vest, ar nebe....
Atsakyti
dabar yra korteles debit Mastercard isduodamos swedbanko, kazin ar jas galima regisruoti paypal? g.gif nes prie ju raso kad tinka internetiniam atsiskaitymui lektuvo bilietam pirkti ir t.t.


pati uzklausiau pati radau ats kad tinka..... wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saga: 20 vasario 2013 - 09:07