Įkraunama...
Įkraunama...

PayPal - 7

QUOTE(blondinka @ 2013 02 07, 14:45)
labas.,

o ebay uk butina pirktis su paypal ,ar galima ir be jos!

as pirma karta tame reikale ,todel idomu pasidare ,ar cia visos perkates del saugumo su paypal?

galima ir be. Aš iš mytoys.de kartą pirkau. Tiesiog apsižioplinau.Labai jaudinausi po to, kad negausiu, ar ką. Bet viskas buvo ok.
Atsakyti
QUOTE(deltadu @ 2013 02 07, 15:00)
galima ir be. Aš iš mytoys.de kartą pirkau. Tiesiog apsižioplinau.Labai jaudinausi po to, kad negausiu, ar ką. Bet viskas buvo ok.

Na ebay ir mytoys du skirtingi dalykai... Manyciau is ebay saugiau paypal butu moketi. Nebent pasitikit pardaveju labai. Paypal saugumo garantas. Bus kas ne taip, iskelsit byla ir lai aiskinasi paskui pardavejas.
Atsakyti
QUOTE(Dolita @ 2013 02 07, 16:07)
Na ebay ir mytoys du skirtingi dalykai... Manyciau is ebay saugiau paypal butu moketi. Nebent pasitikit pardaveju labai. Paypal saugumo garantas. Bus kas ne taip, iskelsit byla ir lai aiskinasi paskui pardavejas.

Oi, atsiprašau 4u.gif Nepamačiau, kad apie ebay klausiate. Iš ten tai nerizikuočiau. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(blondinka @ 2013 02 07, 14:45)
labas.,

o ebay uk butina pirktis su paypal ,ar galima ir be jos!

as pirma karta tame reikale ,todel idomu pasidare ,ar cia visos perkates del saugumo su paypal?


Jei pardavejas priima kitus atsiskaitymo budus, tai nebutina paypalu moket, bet TIK paypal'as jums duoda kazkoki garanta atgaut pinigelius. Tai jei kazkaip kitaip mokesit, ne tik, kad iskilus problemoms nieko nepasieksit, bet jei netycia ant sukciaus papultumet, tai nei prekes, nei pinigu galit negaut (pvz mokant per Western Union ar cekiu).
Atsakyti
Sveiki 4u.gif
Pirmą kartą pirkau iš šitos parduotuvės- buvo viskas gerai. Gavau laiškus apie siuntimą.
http://www.houseoffraser.co.uk/
Dabar vėl užsisakiau. Gavau laiškus, kad ruošiama išsiųsti, bet toliau jokios žinios. Paskutinis laiškas vasario 2 dieną:
Good news! Your House of Fraser order is on its way. Now your order has been despatched, you will receive a series of emails to update you on its status.
Siuntimo numerio negavau. Parašiau jiems, gavau atsakymą, kad
We apologise; however, we are currently unable to offer a tracking service for deliveries outside the United Kingdom. We can confirm that the timeframe for your selected delivery method is up to 6-8 days. You should receive your item no later than Friday 8th February. Please note that this timeframe may be extended if the parcel is subject to a Customs' inspection upon entering the destination country.

Šiandien pasiskambinau į dpd ir dhl siuntų tarnybą- nieko apie mano vardu siuntinį nežino g.gif Dienos eina... Ką man reiktų dabar daryti? Mokėjau per paypalą g.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2013 02 08, 18:19)
Sveiki 4u.gif
Pirmą kartą pirkau iš šitos parduotuvės- buvo viskas gerai. Gavau laiškus apie siuntimą.
http://www.houseoffraser.co.uk/
Dabar vėl užsisakiau. Gavau laiškus, kad ruošiama išsiųsti, bet toliau jokios žinios. Paskutinis laiškas vasario 2 dieną:
Good news! Your House of Fraser order is on its way. Now your order has been despatched, you will receive a series of emails to update you on its status.
Siuntimo numerio negavau. Parašiau jiems, gavau atsakymą, kad
We apologise; however, we are currently unable to offer a tracking service for deliveries outside the United Kingdom. We can confirm that the timeframe for your selected delivery method is up to 6-8 days. You should receive your item no later than Friday 8th February. Please note that this timeframe may be extended if the parcel is subject to a Customs' inspection upon entering the destination country.

Šiandien pasiskambinau į dpd ir dhl siuntų tarnybą- nieko apie mano vardu siuntinį nežino g.gif Dienos eina... Ką man reiktų dabar daryti? Mokėjau per paypalą g.gif


Man rodos skubinates labai. Vasario 2d. laiske jums raso, kad issiunte, tai pridekit 8 darbo dienas ir gausis kitos savaites vidurys. Manau palaukit dar ateinancia savaite ir jei negausit, tada vel jiems parasykit. Ir bus matyt koki sprendima pasiulys. Na o jei nieko nesiulys ir siuntinukas dar per trecia savaite neateis, galit kelt byla paypal. Tik neskubekit ir be reikalo nepanikuokit ir nekelkit bylos - tai turetu but kaip paskutinis variantas, nes ir graziuoju galima viska issprest, o ta byla jums kaip klientei nei nauda.

Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2013 02 09, 00:10)
Man rodos skubinates labai. Vasario 2d. laiske jums raso, kad issiunte, tai pridekit 8 darbo dienas ir gausis kitos savaites vidurys.

Man labai keista, kad taip ilgai g.gif Nes praeitą kartą išsiuntė pirmadienį, Vilniuje buvo trečiadienį ir gavau penktadienį. Ir su siuntimo numeriu buvo viskas tvarkingai. Gavau jį ir sekiau savo siuntinį. Todėl ir buvau rami.
O dabar, kai siuntimo numerio neturiu, pinigai nuskaityti ir, kad turėjau gauti penktadienį, o niekas nieko nežino, tai jau neramu darosi unsure.gif Ir niekaip neparašo siuntimo numerio, nors sako, kad jau išsiųsta g.gif
Reiks dar palaukti. Ačiū už info 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzanele: 09 vasario 2013 - 09:42
Temukės neskaičiau, bet mano MYLIMIAUSIA Seb kortelė puikiai tinka Pay Pal - nereikia imti kitos kortelės thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Dykuma5 @ 2013 02 10, 12:32)
Temukės neskaičiau, bet mano MYLIMIAUSIA Seb kortelė puikiai tinka Pay Pal - nereikia imti kitos kortelės thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

nu tai va, kai temukės neskaičiau, tai nereikia ir nesąmonių rašyti. Jei temukę paskaitytumėt, tai ir pamatytumėt, kad visokios "-iausios" ne taip jau ir tinka paypal.
Atsakyti
QUOTE(naitas @ 2013 02 10, 14:10)
nu tai va, kai temukės neskaičiau, tai nereikia ir nesąmonių rašyti. Jei temukę paskaitytumėt, tai ir pamatytumėt, kad visokios "-iausios" ne taip jau ir tinka paypal.

Paskaičiau ir nesupratau.......gal galite paaiškinti rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif
Atsakyti
Sakykit ar galima iskelti byla parduotuvei jei atsiunte ne ta dydi? tokia problematiska parduotuve, jeigu jai rasyti laiska kad atsiunte ne ta dydi,tai atsakymo galiu laukti ir 3 savaites jei nedar ilgiau, ir vistiek lieps siusti atgal ir neapmokes siuntimo islaidu.Galvoju iskelsiu byla, pay pal grazins pinigus, as issiusiu preke atgal, o jie tegul aiskinasi.Vis gal bus greiciau g.gif ( ta prasme atgauti pinigus)
Atsakyti
QUOTE(laurita99as @ 2013 02 11, 21:31)
Sakykit ar galima iskelti byla parduotuvei jei atsiunte ne ta dydi? tokia problematiska parduotuve, jeigu jai rasyti laiska kad atsiunte ne ta dydi,tai atsakymo galiu laukti ir 3 savaites jei nedar ilgiau, ir vistiek lieps siusti atgal ir neapmokes siuntimo islaidu.Galvoju iskelsiu byla, pay pal grazins pinigus, as issiusiu preke atgal, o jie tegul aiskinasi.Vis gal bus greiciau g.gif  ( ta prasme atgauti pinigus)


Pagal viska pirma turit parasyt parduotuvei, nes byla keliant bus klausimas ar kontaktavot su pardaveju. Galit parasyt parduotuvei, jei neatrasys kokias 2 darbo dienas, tada paypal'e kelkit byla. Gal tada dar ir parduotuve sureaguos paypal'e ir kazka atrasys. O iskelt byla einat i apmokejima, renkates apacioj, kad kilo problemu (ar kazkaip pan) ir sekit zingsnius.

Atsakyti