Įkraunama...
Įkraunama...

PayPal - 7

QUOTE(shopingas @ 2013 01 31, 13:15)
Ne pardavejas turi patvirtint apie gavima atgal, o tracking nr turi rodyt, kad pardavejas atgavo preke. I paypal turit ivest tracking nr, kai paypal matys, kad prekes nukeliavo, tada grazins pinigelius.
Ne, pinigeliai liks paypal balanse. Jei zmogus nores persivest i savo saskaita, tai tures pats ta padaryt. Pervedimas ir grazinimas skirtingi dalykai ir grazinant pinigeliai grizta ten, is kur buvo moketi, o pervedant tik i balansa keliauja.


Paypale reiks jam tvarkytis kad pinigeliai ieitu i saskaita?
Atsakyti
QUOTE(mamaKajus @ 2013 01 31, 14:35)
Paypale reiks jam tvarkytis kad pinigeliai ieitu i saskaita?


Taip, 'withdraw money' ir pasirinks kur juos nusiust, t.y. i prirista saskaita.
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2013 01 31, 14:15)
Ne pardavejas turi patvirtint apie gavima atgal, o tracking nr turi rodyt, kad pardavejas atgavo preke. I paypal turit ivest tracking nr, kai paypal matys, kad prekes nukeliavo, tada grazins pinigelius.

toks klausimas. O jei aš siunčiu iš Lietuvos? Registruotas siuntinys kainuoja sakė 22lt, bet matysis jis tik kol yra LT, kai jau bus Anglijoje, dings visi įrašai. Tai gerai, aš įrašau tą registracijos kodą į paypal, o kai gaus pardavėja nežinos niekas
Atsakyti
QUOTE(laurita99as @ 2013 01 16, 23:14)
Pinigus is Pay pal persivedziau i paprasta  DnB banko Visa elektron debetine kortele.Viskas pavyko


O per kiek laiko jie atsiranda saskaitoj? Raso siaip 1-2 dienos. Bet pas mane jau dvi dienos praejo, bet kol kas saskaitoj nematau.
Atsakyti
QUOTE(Ugvilė @ 2013 02 01, 10:24)
toks klausimas. O jei aš siunčiu iš Lietuvos? Registruotas siuntinys kainuoja sakė 22lt, bet matysis jis tik kol yra LT, kai jau bus Anglijoje, dings visi įrašai. Tai gerai, aš įrašau tą registracijos kodą į paypal, o kai gaus pardavėja nežinos niekas


Nesvarbu kas is kur siuncia - registracija turi rodyt pristatyma. Juk tokiu atveju kai jus negaunat siuntinuko ir iskeliat byla, tai pardavejas irgi turi paypal'ui parodyt, kad gavot, t.y. duot tracking nr, kuris rodytu gavima. Jei tik rodo issiuntima, tai pinigus paypal'as grazins jums kaip pirkejui, nes pardavejas neirode, kad gavot.

Siaip bendrai pamastant, tai kam ta registracija isvis, jei negali sekt siuntinio? (cia retoriskai apie pasto darba) doh.gif Registracija 7Lt man rodos (bent tiek budavo). Su UK ir sekimu nezinau, nes neaktualu man, bet rodos kartais atsekdavo, kartais ne.

Dar buna paste tokie raudoni/orandzinai lapeliai, juos uzpildai ir iteikiamas pasirasyt gavejui su siunta buna, o tada pasirasyta pastas grazina siuntejui - tai kaip ir zinai, kad tikrai nukeliavo siuntinukas.
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2013 02 01, 17:44)
Nesvarbu kas is kur siuncia - registracija turi rodyt pristatyma. Juk tokiu atveju kai jus negaunat siuntinuko ir iskeliat byla, tai pardavejas irgi turi paypal'ui parodyt, kad gavot, t.y. duot tracking nr, kuris rodytu gavima. Jei tik rodo issiuntima, tai pinigus paypal'as grazins jums kaip pirkejui, nes pardavejas neirode, kad gavot.

Siaip bendrai pamastant, tai kam ta registracija isvis, jei negali sekt siuntinio? (cia retoriskai apie pasto darba)  doh.gif Registracija 7Lt man rodos (bent tiek budavo). Su UK ir sekimu nezinau, nes neaktualu man, bet rodos kartais atsekdavo, kartais ne.

Dar buna paste tokie raudoni/orandzinai lapeliai, juos uzpildai ir iteikiamas pasirasyt gavejui su siunta buna, o tada pasirasyta pastas grazina siuntejui - tai kaip ir zinai, kad tikrai nukeliavo siuntinukas.

Apie tuos oranžinius lapelius- jie papildomai kainuoja nebepamenu tiksliai , apie 3 litus.
Iš 13 lapelių, man atgal grįžo, tai yra įvygdė savo misiją tik vienas - iš Šveicarijos, taigi, iš jų naudos ne visai nulis, bet netoli to cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Hopeidea @ 2013 02 01, 20:14)
Apie tuos oranžinius lapelius- jie papildomai kainuoja nebepamenu tiksliai , apie 3 litus.
Iš 13 lapelių, man atgal grįžo, tai yra įvygdė savo misiją tik vienas - iš Šveicarijos, taigi, iš jų naudos ne visai nulis, bet netoli to  cool.gif


As tik karta naudojau ir man grizo. Bet bet kuriuo atveju ir gavejas kitaip ziuri, nes pasiraso uz siuntinuka ant sito lapelio.
Atsakyti
QUOTE(Hopeidea @ 2013 02 01, 21:14)
Apie tuos oranžinius lapelius- jie papildomai kainuoja nebepamenu tiksliai , apie 3 litus.
Iš 13 lapelių, man atgal grįžo, tai yra įvygdė savo misiją tik vienas - iš Šveicarijos, taigi, iš jų naudos ne visai nulis, bet netoli to  cool.gif

kainuoja 3,51 lito. Ir teisingai, grįžta kokie 2 iš 10,.. žodžiu, sunku su įrodymu Anglijoje. Na nebent siųsti greituoju paštu, tada rodo trackingą. Nors jau geras mėnuo, kaip LT pašto trackingai iš viso neveikia.. taigi.. šūds..
Atsakyti
Turiu klausimą, kadangi esu visiškai žalia visame tame reikale, tai nežinau ir nuo ko pradėti. Esminis klausimas, kokios kortelės tiktų pirkimui iš užsienio interneto, kad prijungti prie paypal? Suprantu, kad turi būti kreditinė su VISA, MASTERCARD ir pan. Gal kokių rekomendacijų/patarimų turite?
Atsakyti
QUOTE(Lefrais @ 2013 01 25, 15:21)
Čia galit paskaityt visus žingsnius paypal lietuviškai

taip pat ruošiuosi pasiimt kortelę ir prisijungt prie paypal , todėl nepatingėjau pasiskaityti kelių temų , o atsakymas gražiai guli net ir tam pačiam puslapyje biški aukščiau, kažkuri mergina gražiai pasistengė paaiškinti , tik reik netingėt pažiūrėt smile.gif

Atsakyti
QUOTE(Scelerum. @ 2013 02 02, 14:08)
Turiu klausimą, kadangi esu visiškai žalia visame tame reikale, tai nežinau ir nuo ko pradėti. Esminis klausimas, kokios kortelės tiktų pirkimui iš užsienio interneto, kad prijungti prie paypal? Suprantu, kad turi būti kreditinė su VISA, MASTERCARD ir pan. Gal kokių rekomendacijų/patarimų turite?


Nesirinkit MASTERCARD, jei ateity noresite patys ka nors parduot ir tada reikes issigryninti pinigus. Su Mastercard to padaryt negalima, tik su VISA. Tai kiek domejausi, VISA isduoda tik SEB'as.
Atsakyti
laba, uzsiregistravau paypal su visa virtuon, joje yra 50 lt, kai atsidariau savo account tem eur ir usd yra nulis , tai man pries perkanr reik paverst eurais ar jis pats litus nuskaitys ir pavers eurais

sorry, pirmakart

ar galiu jau iskart pirkt ar dar laukt kokio patvirtinimo

aciu
Atsakyti