Įkraunama...
Įkraunama...

PayPal - 7

QUOTE(Jurina @ 2013 01 25, 02:49)
yra kazkur inete kruopstus parasymas kaip viska padaryti, atrodo jus nepririsot ir  nepatvirtinot korteles. Jei viska pririsot ir patvirtinot, bandykit viska uzdaryti ir ieiti is naujo, Jei vistiek yra uzrasas reiskias ne iki galo ar pririsot ar patvirtinot.

Pagal aprasyma ir dariau. Ten neparasyta, kad vesti korteles duomenis. Bet to uzraso neturi buti sone? g.gif
Ir bandant uzregistruoti manes praso "Security code" nera pas mane tokio yra tik korteles nr ir CCV2 kodas g.gif tai dar korteleje turi buti 1,5eur. tai man pervesti ant tos korteles? doh.gif omg kaip nieko nesuprantu lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xernesta: 25 sausio 2013 - 12:44
Sveiki,

na nebežinau nei ką daryti smile.gif.
Seniau normliai naudodavausi paypal sistema.
Dabar niekaip.
Patvirtinau savo pašto ardesą, akip buvau gavusi pranešimą, viskas tvarkoje, bet vis vien neleidžia man daryti atsiskaitymų. Nors laiške rašė, kad viskas patvirtinta, kad galiu sėkmingai naudotis savo sistema.
Gal naujų jų sąlygų nesu patvirtinusi?
Nes prie "Notifications" vis dega "Update policy". Kur man jas atnaujinti? Gal reikia uždėti kur varnelę, kad sutinku su jomis?
blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif

PAdėkit blush2.gif ax.gif
Dėkui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(xernesta @ 2013 01 25, 13:40)
Pagal aprasyma ir dariau. Ten neparasyta, kad vesti korteles duomenis. Bet to uzraso neturi buti sone?  g.gif
Ir bandant uzregistruoti manes praso "Security code" nera pas mane tokio yra tik korteles nr ir CCV2 kodas  g.gif tai dar korteleje turi buti 1,5eur. tai man pervesti ant tos korteles?  doh.gif  omg kaip nieko nesuprantu  lotuliukas.gif


pati prisiregistravau PP tik pries 4 men, bet nieko nepamenu kad padeciau vitualiai. Ir ne is pirmo karto, bet pavyko prisiregistruoti ir priristi kortele, ir patvirtinti. Ten jei kas ne taip raso gi, isiskaitykit. Svarbu kad neuzblokuotu.
Korteleje turi buti pinigu, visur apie tai parasyta. Kokius 10 lt imeskit, uzteks.
Atsakyti
QUOTE(xernesta @ 2013 01 25, 12:40)
Pagal aprasyma ir dariau. Ten neparasyta, kad vesti korteles duomenis. Bet to uzraso neturi buti sone?  g.gif
Ir bandant uzregistruoti manes praso "Security code" nera pas mane tokio yra tik korteles nr ir CCV2 kodas  g.gif tai dar korteleje turi buti 1,5eur. tai man pervesti ant tos korteles?  doh.gif  omg kaip nieko nesuprantu  lotuliukas.gif

Jei jūsų banko išraše nėra to 1,5 EUR nuėmimo (su tekste matomu saugos kodu), tai reikia arba palaukti 1 dieną arba kortelėje nėra išvis pinigų. Čia galit paskaityt visus žingsnius paypal lietuviškai
Atsakyti
QUOTE(Lefrais @ 2013 01 25, 17:21)
Jei jūsų banko išraše nėra to 1,5 EUR nuėmimo (su tekste matomu saugos kodu), tai reikia arba palaukti 1 dieną arba kortelėje nėra išvis pinigų. Čia galit paskaityt visus žingsnius paypal lietuviškai

Aciu, 4u.gif pervedziau pinigeliu ir viskas pavyko, Jusu duota nuoroda thumbup.gif Dabar tai sopinsiuosi clap.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xernesta: 25 sausio 2013 - 17:35
Aš taip pat nukentėjau nuo sukčių, atsiuntė monetą vietoj prekės. Paypal kaip suprantu grąžintų pinigus, tačiau reikia išsiųsti atgal tą monetą. Jei siunčiant siuntinį gaunasi brangiau negu pati prekė, o laiškas pigiau , bet tai ar tiks kaip nors supakavus paypalui track numeris jei tai bus laiškas. Bet blogiausia, kad atgalinio adreso nėra, tiksliau nesamoningas. Gal kas susidūrė, kaip pasielgti.

Status
After careful review, we have determined that you are eligible for a refund. To qualify for this refund, please ship the items whose claims were granted back to the seller in their original condition and keep your tracking information. You are responsible for shipping and handling costs.

Please mail to:HANDIANQUXIBAILIZHUANGXILI32HAOLOU7DANYUAN, BEIJINGSHI, Beijing Municipality 100036 China
Atsakyti
praėjo 10 dienų terminas kai pay pal turėjo "bendrauti" su pardavėju. Kaip supranti jokio atsakymo iš pardavėjo negavo. Claimas uždarytas, bet man joks atsakymas neduotas...?pinigų grąžintų nematau...kaip suprasti ?
Atsakyti
QUOTE(eva26 @ 2013 01 28, 13:40)
praėjo 10 dienų terminas kai pay pal turėjo "bendrauti" su pardavėju. Kaip supranti jokio atsakymo iš pardavėjo negavo. Claimas uždarytas, bet man joks atsakymas neduotas...?pinigų grąžintų nematau...kaip suprasti ?

atidarot disputą. Jeigu netenkina tai, kas vyksta/nevyksta, tada po kokių 3 - 4 dienų padarot escalate.
šiuo atveju, ar padarėt escalate? Jeigu ne, tai tokie disputai automatiškai užsidaro, pirkėjui toliau nekeliant pretenzijų.
Visgi kažkokį atsakymą turėjot gaut į paypalo email. Ir paaiškinimą, kodėl uždaryta.
Atsakyti
QUOTE(naitas @ 2013 01 28, 14:09)
atidarot disputą. Jeigu netenkina tai, kas vyksta/nevyksta, tada po kokių 3 - 4 dienų padarot escalate.
šiuo atveju, ar padarėt escalate? Jeigu ne, tai tokie disputai automatiškai užsidaro, pirkėjui toliau nekeliant pretenzijų.
Visgi kažkokį atsakymą turėjot gaut į paypalo email. Ir paaiškinimą, kodėl uždaryta.


as iskart claime kėliau. Ryte kai žiūrėjau jau buvo uždaryta, parašiau kodėl, koks sprendimas? atsakymo negavau, bet vėl visa info psl. atsirado... g.gif
valio...katik gavau atsakymą...pinigus grąžins lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eva26: 28 sausio 2013 - 15:34
Norėjau paklausti kokiais atvejais grazina. Na tuo atveju jei sukčiai. Atsiuntė niekutį vietoj užsakyto daikto. Tai išsiunčiau atgal pagal jų nurodytą adresą. Tai dabar turėtų tas sukčius turi patvirtinti , kad gavo atgal tą daiktą. Bet aišku kad jis nei patvirtins nei ką ir adresas ten turbūt klaidingas . Tai tipo šansų nėra atgal. Ar aš teisingai supratau.
Atsakyti
sveikos, norejau paklausti as savo lietuvisku paypal permetu i angliska paypal, ten nueina pinigai, o jiems po keliu dienu ikrenta pinigai i kortele? na kaip buna kai grazina kokia parduotuve pinigus, jei netiko preke, po keliu dienu ikrenta pinigeliai atgal i saskaita, gal neaiskiai parasiau, bet gal iseis suprasti wink.gif aciu uz atsakyma
Atsakyti
QUOTE(bumce @ 2013 01 30, 22:22)
Norėjau paklausti kokiais atvejais grazina. Na tuo atveju jei sukčiai. Atsiuntė niekutį vietoj užsakyto daikto. Tai išsiunčiau atgal pagal jų nurodytą adresą. Tai dabar turėtų tas sukčius turi patvirtinti , kad gavo atgal tą daiktą. Bet aišku kad jis nei patvirtins nei ką ir adresas ten turbūt klaidingas . Tai tipo šansų nėra atgal. Ar aš teisingai supratau.


Ne pardavejas turi patvirtint apie gavima atgal, o tracking nr turi rodyt, kad pardavejas atgavo preke. I paypal turit ivest tracking nr, kai paypal matys, kad prekes nukeliavo, tada grazins pinigelius.

QUOTE(mamaKajus @ 2013 01 31, 08:43)
sveikos, norejau paklausti as savo lietuvisku paypal permetu i angliska paypal, ten nueina pinigai, o jiems po keliu dienu ikrenta pinigai i kortele? na kaip buna kai grazina kokia parduotuve pinigus, jei netiko preke, po keliu dienu ikrenta pinigeliai atgal i saskaita, gal neaiskiai parasiau, bet gal iseis suprasti wink.gif aciu uz atsakyma


Ne, pinigeliai liks paypal balanse. Jei zmogus nores persivest i savo saskaita, tai tures pats ta padaryt. Pervedimas ir grazinimas skirtingi dalykai ir grazinant pinigeliai grizta ten, is kur buvo moketi, o pervedant tik i balansa keliauja.
Atsakyti