Įkraunama...
Įkraunama...

PayPal - 7

QUOTE(luna @ 2013 01 18, 15:48)
Dabar uzdejo apsauga, cia naujas ju bajeris. Pinigai kaip ir yra jusu saskaitoje bet daryt su jais nieko negalit kol nepraeis nustatytas laikotarpis ( jei neklystu apie 2svaites).

apsauga yra BUSINESS accounte. Cia gi paprastas personal account.
Matyt, moka e-cekiu.
Atsakyti
QUOTE(naitas @ 2013 01 18, 19:14)
apsauga yra BUSINESS accounte. Cia gi paprastas personal account.
Matyt, moka e-cekiu.


Gal nesigincysiu. Tik anksciau to nebudavo, ir gal koks menuo kaip, jeigu nuperka kazka pas mane, tai man pinigai kaba apie 2savaites. skaiciau taisykles, tai galima pagreitint, jeigu trucking nr ivedi g.gif nors as ivedu bet nepagreiteja, gal ne ten suvedu blush2.gif
Atsakyti
sveiki sad.gif mane Ebay'juje žiauriai apgavo...pardavėjas išsiregistravo ir nebegaliu jo apskūsti Ebay...padariau tai PAYPALE...ar to užtenka?
gal kas angliškai gerai moka ir tiksliai man gali pasakyti ar aš tikrai viską teisingai padariau ir mano skundas bus nagrinėjamas? KAIP SUPRANTU VISKAS OK IR TURIU LAUKTI IKI SAUSIO 27 d? labai prašau pagelbėti. Ačiū.

Status
This item not received dispute has been escalated to a claim.

We requested additional information from the seller about this transaction.

What happens next

The seller has been asked to respond by Jan 27, 2013. Once we receive the information, we'll continue our review of this case.

If you've resolved this problem, you can cancel this claim anytime.

If you received the item but it's different than you expected, you can change your reason for this claim.

Jan 17, 2013 - PayPal: Email sent to seller
Jan 17, 2013 - PayPal: Email sent to buyer
Jan 17, 2013 - Buyer: Complaint Case filed


ir dar to nelabai suprantu...piram rašo, kad gali per 45d. čia jau 20...

Step 2: Communicate directly with the seller and try to resolve the dispute amicably. If you're not satisfied with the seller's response, you can escalate the dispute into a claim. (Note: Your claim must be filed within 20 days of raising the dispute).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eva26: 18 sausio 2013 - 23:59
QUOTE(luna @ 2013 01 18, 22:49)
Gal nesigincysiu. Tik anksciau to nebudavo, ir gal koks menuo kaip,  jeigu nuperka kazka pas mane, tai man pinigai kaba apie 2savaites. skaiciau taisykles, tai galima pagreitint, jeigu trucking nr ivedi  g.gif nors as ivedu bet nepagreiteja, gal ne ten suvedu  blush2.gif


o kur jus trackinga vedat i PP?
Atsakyti
Sveikos, gavau nekokybiska preke , noreciau atgauti pinigus per Paypal. Bijau pradelsti, koks paypalo pinigu grazinimo terminas? 1 men nuo siuntinio issiuntimo datos? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(klaudi @ 2013 01 19, 07:47)
Sveikos, gavau nekokybiska preke , noreciau atgauti pinigus per Paypal. Bijau pradelsti, koks paypalo pinigu grazinimo terminas? 1 men nuo siuntinio issiuntimo datos?  4u.gif


terminas 45 dienos
Atsakyti
QUOTE(eva26 @ 2013 01 19, 01:54)
sveiki sad.gif mane Ebay'juje žiauriai apgavo...pardavėjas išsiregistravo ir nebegaliu jo apskūsti Ebay...padariau tai PAYPALE...ar to užtenka?


kodėl negalit? ebay pasiėmė procentą nuo parduotos prekės, todėl jei tikrai išnagrinėtų Jūsų skundą.
Dabar Jūs negalit kreiptis į ebay, nes jau atidarėt disputą paypale. Paypalas grąžins pinigus, tik reiks palaukt apie 2 - 3 savaites. Tiek laiko jie "komunikuoja" su pardavėju.

QUOTE(klaudi @ 2013 01 19, 08:47)
Sveikos, gavau nekokybiska preke , noreciau atgauti pinigus per Paypal. Bijau pradelsti, koks paypalo pinigu grazinimo terminas? 1 men nuo siuntinio issiuntimo datos?  4u.gif

gavot nekokybišką prekę - turit ją grąžint pardavėjui. Taip iš lempos pinigų paypalas negrąžina. Turėsit įrodyti, kad prekė pristatyta atgal pardavėjui.
Papildyta:
QUOTE(luna @ 2013 01 19, 00:49)
Gal nesigincysiu. Tik anksciau to nebudavo, ir gal koks menuo kaip,  jeigu nuperka kazka pas mane, tai man pinigai kaba apie 2savaites. skaiciau taisykles, tai galima pagreitint, jeigu trucking nr ivedi  g.gif nors as ivedu bet nepagreiteja, gal ne ten suvedu  blush2.gif

na nebežinau ką patarti. Tie pendingai gali būti tada, kai moka elektroniniu čekiu. Tačiau tada atsidarius paypale "details" prie to "pending", yra užrašas "we recommend that you do not ship item yet" .. na kažkas panašaus - tipo jie rekomenduoja DAR nesiųsti prekės. Reikia sulaukti statuso "completed". Jokie tracking number čia nepadės. Vieną kartą nudegsit, jeigu prie "pending" statuso išsiųsit prekes - iš kitos pusės pirkėjas tiesiog nutrauks mokėjimą, ir liksit ir be prekės, ir be pinigų.

Kitas dalykas gali būti - Jums moka kita valiuta, negu Jūs turit paypale nusistačiusi. Galbūt Jūs visad gaudavot doleriais, o dabar gaunat svarais. Tai kai bus nustatyta ir ta kita valiuta, tada nebus to "pending".
Na kas daugiau.. nežinau.. bet kokiu atveju, reikia žiūrėti prie kiekvieno apmokėjimo Paypale žinutės "we recommend that you ship".
Atsakyti
QUOTE(Urtelle @ 2013 01 19, 16:35)
terminas 45 dienos


tai, kad nebėra su kuo komunikuoti doh.gif ebay negalėjau apskųsti, nes prekė buvo įkelta į nedraudžiamųjų sąrašą...ir to eBay neleido daryti. Sukčiai gudriai sužaidė...man atrodo, kad įkėlė prie automobilių...o pirkau fotoaparatą doh.gif ieškojau per paiešką, tai dėmesio neatkreipiau doh.gif nebepirksiu iš eBay, na nebent iki 100Lt. per gruodį mane kesinosi apgauti 1kartą kaip pardavėja, anrą kartą kaip pirkėją. Labai tikiuosi, kad grąžins, kad ir po tų 3 savaičių...metus taupiau šiuos pinigus doh.gif o Ebay nepasiųlė kreiptis į PayPalą, rašė kreiptis į policiją verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eva26: 19 sausio 2013 - 18:27
QUOTE(naitas @ 2013 01 19, 18:01)

gavot nekokybišką prekę  - turit ją grąžint pardavėjui.  Taip iš lempos pinigų paypalas negrąžina. Turėsit įrodyti, kad prekė pristatyta atgal pardavėjui.
Papildyta:




kaip as ja grazinsiu, jei viskas sumirke, isbege, tik isemiau is maiselio ir i siuksliadeze verysad.gif ka tokiu atveju daryti? rasyti pardavejui ?
Atsakyti
laba, reik nupirkti viena preke-zaidima is vtech puslapio, ten raso kad atsiskaityt galima paypal arba kreditinem kortelem(visa ir t.t), o kuo cia skirias ir kuriuo nesudetingiau? kadangi pirkt ruosios pirma karta? aciu
Atsakyti
QUOTE(ilja @ 2013 01 17, 10:16)
O kiek toks pervedimas kainavo?



QUOTE(zaRAza @ 2013 01 17, 13:33)
drinks_cheers.gif Man irgi aktualu, kiek tai kainavo? Apie 2 eurus ar nuo sumos priklauso?


2 eur ir aisku svaro kursas buvo mazesnis nei banko.
Bet ai galvoju, surizikuosiu, nes pardaviau preke, pinigai kabo paypale, galvoju reikia bandyti su paprasta korta.na ir pavyko 4u.gif
Atsakyti
Ar yra kam buvę, kad PyPal negrąžino pinigų už negautą prekę? niekaip nerandu PayPal kur dar pateikti daugiau informacijos apie nesažiningą pardavėją,kuriam iškėliau Claim'ą...tiksliai žinau, kad tai apgavikai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eva26: 20 sausio 2013 - 14:55